İzmir Özel Gazi Hastanesi

Bende Gazi den kontrol için randevu aldım aslında halen kafam net değil kontrollerimi yapan doktorum doğumuda gerçekleştirsin istiyorum bende bu hastanede doğum yapan arkadaşların görüşlerini merak ediyorum

galiba şekerim ilk biz olcaz ve biz anlatacağız bende aslında çok merak ediyorum ama kimse olmamış baksana yahuu

kızlar ben çınarlıda yapıcam ama arkadaşlarımdan yapanlar oldu bebekleri sağlıklı ama 2 sindede aksilik oldu
birinde çatı muayenesini yapan ebe zorlamış bebek 37 haftada normal beklenirken sezeryanla doğdu
diğeride isimleri aynı olan başka hamileyle akrışmış ve sezeryana almaları gereken kızı suyuda geldiği halde normal diye doktor gelene ve kızı görene kadar bekletmişler soyadı söyleseler belki doktor uçup gelcek açılma yok diye bekletmişler kızı hem normal sancısı çekti hemde sezeryan oldu
karar sizin???????

bende gazı hastanesını merak edıyorum orda dogum yapana var mı acaba?izmir karsıyakada oturuyorum özel mıtra kadın doguma gıdıyorum.ssk ıle anlasması varmıs 1 mılyar denıyor galıba.tam bılemıycem.

:emir_bebek:merhaba gazi hastanesi yerine özel ege sağlık hastanesini ve Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu ve Dr.Hüsniye Hanımı öneririm.Mükemmel ilğililer.:emir_bebek:

bende gazı hastanesını merak edıyorum orda dogum yapana var mı acaba?izmir karsıyakada oturuyorum özel mıtra kadın doguma gıdıyorum.ssk ıle anlasması varmıs 1 mılyar denıyor galıba.tam bılemıycem.

canım bende bir ara enfeksiyondan mitraya gitmiştim pek ilgili gelmedi bana görümcem mitraya gidiyor dogum 3 milyarmış bu ay dogurcak çınarlıda dogum yaptırıyormuş galiba bende şimdi alsancakta ahmet gülere gidicem oda çınarlıda yaptırıyormuş tabi başka hastanede istersen ordada yaptırıyomuş çok iyi diyorlar

merhaba;
ben ahmet gülere gidiyorum çok memnun kalacağını söleyebilirim çok ilgili ve güler yüzlü biri ayrıca istediğin hastaneye geliyor

gazi hastanesinde 14.08.2008de doğum yaptım özellikle ayşen güçlüyü tavsiye ederim arkadaşlar hastanede ilgi alaka ve bakım süper çok ilgililer aynı zamanda

unutmadan bebeğinin anne karnındaki görüntüsünü merak edenlere ahmet seçkin önoğlunu tavsiye ederim cd kaydı ve üç boyutlu resimlerini alıyor daha bebeğinizi kucağınıza almadan kime benzediğini görebiliyorsunuz muhteşem bi duygu hem fiyatıda bu çekimi yapan diğer kliniklere göre çok uygun

Ben mitraya 4 boyutlu ultrason için gittim. Fakat kandırıldım. Yarım saat çekim yapıyoruz dediler ama 10 dakika bile sürmedi. Hayal kırıklığına uğradım.

Gazi hastanesindeki ayşen hanım hamile. Benim zamanıma kadar oda doğurur

ben çiğdem hanıma gidiyorum aylardır.

Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

merhaba ben siteye yeni üye oldum, 4sene önce gazi hastanesine gitmiştim polikistikover hastalığım var ve şimdi kontrole gitmek istiyorum ama benim doktorum malesef oradan ayrılmış ayşen hanıma gitmeyi düşünüyordum onunda hamile olduğunu sizden öğrendim herhalde izinde sizde çiğdem hanıma gidiyormışsunuz nasıl bi doktor çiğdem hanım onu tavsive edermisiniz?

Çiğdem hanım şeker gibi bir doktor.Bende ona gidiyorum ve kendisinden çok memnunum.Çok sıkıntılı bir hamilelik geçirdim ve o hiç beni yalnız bırakmadı.Şu anda bebek de bende çok iyiyiz.Tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar
Bu hastanede doğum yapanınız oldumu? Nasıl geçti. İlgi ve alakaları nasıl oluyor?

belki bebeğin doğmuştur ama ben bu hastanede doğum yaptım doktorum özel 9 eylülde prof tu ama doğumumu orda yaptık ben çok memnun kaldım ilgi alaka güzeldi ama biz 2500 lira para verdik..

bende gaziye gidiyorum doğumuda orda düşünüyorum 2010 ocak sonu şubat başı gibi olacak doğummm daha önce bir akdaşım orda yaptı çok memnun kaldı bende ayşen güçlüye gidiyorum memnunum şimdi doğum izninde ama benim doğumuma kadar gelecek inşallah bakalım doğum nasıl olacak

gazi hastanesinde 14.08.2008de doğum yaptım özellikle ayşen güçlüyü tavsiye ederim arkadaşlar hastanede ilgi alaka ve bakım süper çok ilgililer aynı zamanda

evet bende duydum gazi hastanesinii bayabii öneriyolarr .....:icecream:

kızlar ben doğurdum. Kendi konuma kendi yorumumu ekliim dedim. Harika bi hastane. Çok güler yüzlü herkes. Ayrıca sezeryanla doğum yaptım ve dikiş atılmadı lazerle yapıştırıldı. Başka yerlerde dikiş atılıyormuş. Lazer olduğu için hiç acı çekmedim. Çok şükür harika bir ameliyat geçirdim. ılgi alakayada bayıldım. SSk ile anlaşmaları vardı 500 tl verdik üstelik :) Bu arada doğumu çiğdem hanım yaptırdı. Düşünenlere tavsiyemdir
a.s.

Benim annem Gazi Hastanesi'n de kapalı rahim ameliyatı oldu. ızmir'de ilk kez kapalı rahim ameliyatını Gazi Hastanesi yaptı.. Doktoru Ayşen Hanım'dı...

Yine bir yakınımız burada doğum yaptı. Yine doktoru Ayşen Hanım'dı..

hadi gözün aydın canım bende gaziye gidiyorum ve doğumuma sadece 2,5 ay kaldı merak ediyordum nasıl ilgi diye yazdığın iyi oldu ben ayşen hanıma gidiyordum şimdi olmadığı için çiğdem hanıma gidiyorum doğumumuda hangisi yapar bilmiyorum ama kafamda soru işaretlerti var peki doğumum gece falan olursa hemen geliyor mu doktorlar bir bilgin var mı çünkü gece o hastanede kadın doğumda kimse olmuyor

X