Pudra, Fondöten, Kapatıcılar toz fondoten....

selin_as

mutluyum :)
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
5.777
9
arkadaslar mrb.malumunuz hepmiz fondoten kullanan hatunlarız:roflol:.ama şu yeni çıkan toz fondotenler var bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz yada kullananlar var mı ki mutlaka vardır benim ki eskisi bitmek üzere almadan bir sorayım dedim kapatıcılığı ne düzeyde???

kmsede birsey yazmamıs bu max.faktörün var reklam da gördüm onasıl acaba yaa???????ne alcamı sasırdım..

selinim
balım armut kafalim
sakin ola max'in o fondotenine para verme
gelir zırım zırım zırlarsın profilimde niye uyarmadın diye
bi işe yaramıyo
kankam bana sormadan almiş bin pişman oldu
toz fondoten alcaksan git i.d. al everyday al taylor al kt naturals al signature minerals al
öyle avonunmuş maxinmiş lorealinmiş bilmem neymişmişlerin mineral fondotenleriyle ugrasma husran yaşarsin

kaç para lan onlar soyle bakım bir tek i.d yi biliyorum.oda lazere gittiğim yer satıyordu ama diğerlerını nerden alcam bilmiyorum :roflol:
sen bana param yetmezse yolla bitane hedaye:)))))))))))))))))))))

maxin o toz fondoteni 50 civari sanirim
olm istanbuldasin git tekin acara, boynere, watsonsa efenime söylim altuga sor yardim iste cilt tipine gore senin için en iyi olani söylerler
herşeye para buluyon da en değerli varligin olan yüzüne sürecegin ürüne bulamıyon mu selin dellendirme beni kaydirigubbakcemile

geçendede hepsine uğradım hatta watsondan manikür seti aldım hatta hay tükirim yaaa keske bastan sorsaydım...ama maymun bu konuyu taa nezman açtım yazmadnz ki gidip alcam neyse parası wercem yaaa...:roflol:
hem belkı sevgilim daha çok beğenir benüüü:roflol:

gurbik birsey sorcam nan hanı body shop varya orann ürünleri nasıl???makaj ürünleri ama ne dıon

iyidir body shop da :nazar:
fondoteni hakkında bilgim yok yalnız
tester veriyolarsa al dene
yoksa para yatirma

rica selinim herzaman :lepi:

prensesim biliyorum burası yeri değil ama sen bu makyaj malzemelerini güzel takip ediyorsun lütfen banada şöyle süper bir rimel tavsiye edermisin benim çok sevdiğim bir rimelim vardı ama kaybettim onu açık gri çok kalın bir ambalajı vardı ama markasını hatırlıyamıyorum :çok üzgünüm:

prensesim biliyorum burası yeri değil ama sen bu makyaj malzemelerini güzel takip ediyorsun lütfen banada şöyle süper bir rimel tavsiye edermisin benim çok sevdiğim bir rimelim vardı ama kaybettim onu açık gri çok kalın bir ambalajı vardı ama markasını hatırlıyamıyorum :çok üzgünüm:
canım ablam
benim bildigim acık gri yuvarlak değil de kare ambalajı olan bi rimel var o da golden rose'un :uhm:
iyi bir rimel istiyorsan kesinlikle diorshow'u oneririm
forumaydın tekin acar'da var
yıllardır onu kullanıyorum cok memnunum
forumda tavsiye ettigim ve gidip alanlardan memnun olmayan yok Şeniz

ben loreal kullanıyorum abla çok memnunm iki tarflışakkıdıcadımız bilir.gurbik..gelır cvplar birazdan.

canım ablam
benim bildigim acık gri yuvarlak değil de kare ambalajı olan bi rimel var o da golden rose'un :uhm:
iyi bir rimel istiyorsan kesinlikle diorshow'u oneririm
forumaydın tekin acar'da var
yıllardır onu kullanıyorum cok memnunum
forumda tavsiye ettigim ve gidip alanlardan memnun olmayan yok Şeniz

yok benimki kare değildi yuvarlaktı diorshowu deneyim oğluma ısmarlayım amerikadan gelirken getirsin akmıyor değilmi

X