Melek Kızım ve Melek Oğluma...

E

EU2

Ziyaretçi

Bu gün babanızla birlikte sizleri toprağa gömeli 3 gün oluyor...

Ne zaman banyoya gitsem kapı önünde avucuma ard arda düşüşünüz ve hareket edişiniz geliyor...Canım hiç bu kadar yanmamıştı..Hiç bu kadar ölmeyi istememiştim...

Günlerce,aylarca sizler için hayal kurdum,dualar ettim..Sizlere göre hazırladım hayatımı..

Canım oğlum elime ilk düştüğünde seni düşen kocaman bir pıhtı parçası sandım..Ama seni doğurmuşum farkında bile olmadan..Öyle minik öyle savunmasızdın ki..Ya farkında olmadan canını acıtttıysam o an diye içim içimi yiyor...

İkinizin de her uvzu tamamdı ve kalpleriniz pıt pıt atıyordu..Beni en çok kahreden de bu oldu....

Canım kızım sen de kardeşinin ardından kardeşin üzerine düşürek doğdun..Ne kadar zariftin..Belki korkudan ellerinle başını tutuyordun..Babanız da ben de ne yapacağımızı şaşırdık...Naylon torba desteğiyle elllerimde sizi tuttum..

Bütün bunlar olurken ben banyoda kapıda ayaktaydım...Tam evden dışarı çıkmıştık ki suyum patladı..Tüm apartman kan ve su doldu...O telaşla banyo kapısına koştuğumda bilemezdim ki sizleri doğuracağımı...
Cildleriniz o kadar inceydi ki dokunmadım zarar vericem diye...O halde arabaya binip hastanenin yolunu tuttuk..Göbek kordonlarınız ve plesantalarınız içimde sizler avucumdaydınız..Arabada giderken avuçlarımda hala hareket ettiğinizi hissediyordum...

Hep Allahım ne olursun bu bir rüya ,kötü bir kabus olsun diye dua ettim...

Ama 3 gün oldu hala uyanmadım o kötü rüyadan...

Anladım ki rüya değil,kabus değil...

Yaşadığım en acı gerçekmiş herşey....

Şimdi babanızın yüzünü oğlumun gözleri ,kızımın dudakları diye okşayıp seviyorum..

Dokumadığım ,öpemediğim göğsüme bastıramadığım meleklerim..Şimdi sizler yerine ondan bir parçasın diye babanıza dokunup seviyorum...

Canım kızım ne kadar hayal edip istemiştim saçlarını taramayı...Tarayamadım,Güzel tenini okşayamadım...

Canım oğlum ,gözleri babası gibi maviş oğlum..Senin canını acııtım mı pıhtı sanıp avucumda ilk tuttuğumda...

Toplam 500 gr dan küçük olduğunuz için mezarlıklardan gömmek için izin alamadık..En sonunda bir muhtar izin verdi..Babanız baş ucunuza gül ağacı dikti..Şimdi mezar taşınızı yaptırabilmek için muhtardan izin almaya çalışacağız...İnşallah izin verir..

500 gr dan küçük olan bebekleri gömmeden tıbbi atık diye atıyorlarmış..

Ben sizleri nasıl atardım,nasıl izin verirdim buna..İkinizin de kalbi çarpıyordu,hareket ediyordunuz..Üstelik sizin için aylarca emek vermişken asla izin veremem buna....

Babanıza vasiyet ettim ben ölünce sizlerin de yanıma gömülmenizi istiyorum...Bu hayatta kucağıma alıp bağrıma basamadım ama mezarımdayken kucaklayayım sizleri hiç olmazsa benim küçük meleklerim............senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Bademim..
Kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyiz..
Allah'ım sabırlar versin.. :Saruboceq:

senağlamasenağlamasenağlama

İki melek cennette seni bekliyor olacaklar.İnşallah bu yaşadığının acısını hafifletecek yeni bir bebeğin olur canım.İnan şu durumda başka ne yazılır bilemiyorum.Okuduğumdan beri sadece senin için dua ediyorum Allah yar ve yardımcın olsun canım.Sabır versin babanıza ve sana...senağlama

bademcim meleklerin seni cenettin kapısında bekliyor olacak ,Alalh eşine ve sana sabır versin .
yeni meleklerinin sağlıklı doğum hikayesini anlatmak nasip olsun inş

boğazım düğümlendi,söyleyecek bir söz bulamıyorum..ALLAH sana ve eşine sabır versin.

ALLAH'ım büyük sabırlar versin sana
başın sağolsun

rabbim eşine ve sana sabır versin:Saruboceq:senağlama

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
rabbim eşinede sanada sabırların en büyüğünü versin canım :çok üzgünüm:
onlar seni cennetin kapısında bekliyor olacaklar :Saruboceq:
lütfen kendini daha fazla perisan etme
iki meleğin gitti ama
inanıyorum ki rabbim sana tekrar meleklerini gönderecek :Saruboceq:

Allah sana ve eşine sabırlar versin .. ağlattın valla . bi an kendimi düşündüm senin yerinde . Allahım Hiç kimseye göstermesin bunu Yarabbim .Yüce Allahım bu meleklerini aldı senden insallah en kısa zamanda yeni melekler gönderir sana . bu acını unutturmaz ama hafifletir .. başınız sağolsun tekrar ..

Söyleyecek birşey yokki şimdi.:çok üzgünüm:

sadece acını en derinden paylaşıyorum, bunu bil.senağlama

Allah sana ve eşine sabırlar versin gerçekten çok üzüldüm canım meleklerin seni cennet kapısında bekliyor olacak

sana ve eşine rabbim sabır versin

:çok üzgünüm: :teselli:

Göğüs uçlarım nemli,,süte benzer bişeyler geliyor...senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

senağlamasenağlamasenağlama rabbim sabırların en büyüğünü versin size

Rabbim sana ve eşine sabır versin...
Boğazım düğüm düğümsenağlama Allahım bir daha böyle bi acı yaşatmasın:Saruboceq:

nasıl üzüldüm anlatamam allah sana dayanma gücü versin :çok üzgünüm:
lütfen yılmadan anne olmak için mücadelene devam et inanki cennetteki meleklerinde bunu istiyordursenağlama

canım Allah sabırlar versin eşine ve sana
söyleyecek birşey bulamıyorum dilim tutuldu:çok üzgünüm:

X