Idrar testinde iki çizgi,kan testi 0,5 yardım lütfen

CAYCAY76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
954
0
3,aşılamam için tedaviye başlayacağım sırada adet olmadım.benim adetim çok düzenlidir hiç gecikmez.bugün adetim geçeli 8 gün oldu.4 sefer idrar tahlili yaptım 2,çizgi hep silik çıktı dün kan tahlili yaptırdım değerim 0,5 çıktı yani gebelik yok.dr a gittim rahmimde küçük bir leke gördü ve hamile olabileceğimi geç döllenme olabileceğini söyledi.pazartesiye kadar adet olmazsan tekrar test yaparız dedi.böyle olaylar çok oluyor dedi.sizinde başınıza geldiyse veya duyduysanız yorumlarınızı bekliyorum lütfen

merhaba.benim de aynı bu olay başıma geldi haziran ayında.ama halk arasında su gebeliği denir buna.yani kese oluşur.idrar ve kan tahlili de pozitif çıkar ama gebelik yoktur oluşmaz.sadece tahlillerde çıkar canım.üzülme ama bence seninki de böyle bir olay.ben de böyle oldum ve 15 gün sonra adet kanaması gibi kanama oldu ve düşük gerçekleşti.dr.a bunu söyle lütfen.eğer kendiliğinden düşük olmazsa ilaç veriyorlar.yine düşmezse kürtaj.sakın canını sıkma.yine olur inşallah.iyi günler...:Saruboceq:

X