El Emeği // bebek şekerleri, örgü battaniyeler, bebek örgüleri, itina ile yapılır

yazlık merserize ipten örülmüştür. 4-5 yaşa göredir. istenilen bedende örülür. fiyat bu beden için geçerlidir. kargo ücreti dahildir.
fiyat 45 tl dir

hepside birbirinden güzelmiş gerçekten
ne kadar marifetli bir hatunsun canım ya maşallah emeğine sağlık
:nazar:

oy oy oyy ne güzel şeyler bunlar..sen neler yapmışsın bacım böyle ...bayıldım bebek patişlerine çok şirinler..... şallarda bir harika... ellerine sağlık...emeğine sağlık.. allah hayırlı kazançlar versin inş.... aklımda olsun arkadaslarıma tavsiye de bulunacağım...... tanışma toplantımız var eseste ...bence sende gelebilirsen gel ..yeni çevre edinmiş olursun böylece..görüşmek dileğiyle...a.s.

masallah pek beceriklisin canim hepsi cok guzel hamis oluyum hepsinden alcam sana arkadaslik gonderiyorum kabul edermisin

80*80 ebatındadır. istenilen ebatta hazırlanır. fiyat bu ebat için geçerlidir.
fiyat 75 tl

nekadar güzel şeyler yapmışsın becerekli insanın hali başkadır tabi.hepside çok güzel harika elerine sağlık .

yeni bebek şekeri modelim, içinde organzeye sarılı lavanta vardır.
fiyat 1,25 kargo ücreti dahildir.

bebek elbisesi nakonun pırlanta ipiyle örülmüştür.0-1 yaş arası elbise olarak büyüdüğünde tunik olarak kullanabilirsiniz. kargo ücreti dahildir.

fiyat 40 tl dir.

merhaba, ben oglum için en baştaki mavi ayıcıklı battaniyeyi satın almk istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler

hala yapıp satıyomusunuz ben almak istiyorum gerçekten beceri işi ve benim ellimden gelmiyo

çok şirin bebek şekerleri. Içlerinde organze tüle sarılı lavanta vardır istenilen renkte hazırlanır . HAYDı BEBEK BEKLEYEN HANIMLAR HEMEN SıPARıŞıNıZı VERıN...

hayırlı akşamlar arkadaşım bunlar çok güzeller yapılışlarını da bizimle paylaşır mısın ben de bebeğime yapmak istiyorum

X