Örgü Motif makinası kullanımı(fotoğraflı)

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

BenDenizYildizi

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2006
3.385
20
kurdelamotifgobegibw3.jpg

kayna:knitting.blogcu

yapması çok kolay ben yaptım fakat şalı birleştiremedim. örümceklere kafam basmadı. annem ben yapayım dedi. nasip olursa foto koyarım inş. bitince

spaceball.gif

kaynak:KAYNAK

buradaki malzeme yün değil hediye paketlerin üzerindeki süsleri kullanmışlar birde elindeki motif makinası değil bir kapak yanılmıyorsam inceleyin bir fikir olur motif makinası bulamayanlar için

cok hoş desenler acaba dıyorum hızarda tahta kestırıpte cıvılerı bu usul caksak el usulu motıf makınası olmasmı bı fıkır sadece yerimseniben

çok pahalı değil diye biliyorum .ama dediğin gibi olur neden olmasın cybell.ben bir sitede şu bildiğimiz bantlar varya onun kenarlarına çivileri takmış onunla yapılmış modeller bile gördüm hakka kalemlerle bile yapılmış olanlar var.onları bulup ekliyim buraya bir fikir olur.illa motif makinasının olması şart değil yerimseniben

İlk çıktığında makina 3-5 tl arasındaydı ben geçen gün aldım yuvarlak motif makinasından bir yerde 2,5 liraydı bir alt caddede 1,5 tl...

bende motif makinasıyla kendime merserize iple
panço yaptım çok güzel oldu zemuszemus
foto eklemeyi becerebilseydim koyardım fotoları ama
yok kafa basmıyo:eek:lmaz:mafoldumben

çok merak ettim ya ben bu zımpırtıyı nerde satılıyor acaba...??? bu makine bende yapmak istiyorum çok güzel bir şeye benziyor baksana bir sürü şey yapılır bu makineden

X