adetliyken antibiyotik kullanılır mı?

mammek

Rabbim Sen bizi koru
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
1.604
2
Kızlar adetliyken antibiyotik kullanmak sakıncalı mıdır? İdrar yolu enfeksiyonu için doktor antibiyotik verdi ama adet olduğum için kullanmalı mıyım bilmiyorum, adetimi keser mi acaba? Bir zararı olur mu?

Kızlar adetliyken antibiyotik kullanmak sakıncalı mıdır? İdrar yolu enfeksiyonu için doktor antibiyotik verdi ama adet olduğum için kullanmalı mıyım bilmiyorum, adetimi keser mi acaba? Bir zararı olur mu?

canım bir sakıncası olsaydı doktor vermezdi bende adetliyken kullanmıştım kimisinde adeti azaltıyor kimisinde ise fazlalaştırıyor ama diğer ay vücut bunu telafi ediyor kanaman az olduysa diğer ay fazla oluyorsun bende öyle olmuştu

Canım bencede kullan idrar yolları enfeksiyonu ciddi bir hastalık, yengem bu hastalık nedeni ile 1 yıl hamile kalamadı sen ilaçları aksatma al, kessede problem olmaz ultlarında dediği gibi öbür aya telefisi olur.

Sağolun kızlar, aslında ürolog benim bebek istediğimi bilmiyordu, ama ne olursa olsun kullanmadan geçmeyecek bu enfeksiyon. Ben de adetimin azalmasından korkmuştum, neyse inşallah biran önce geçer enfeksiyon.

kullan canım bende 3.günü gitmiştim yumurta takibi için iltihap var dedi antibiyotik verdi içtim.bişey olmadı.sakıncası yok iç.ilsunun dediği gibi bol suda iç.öptüm

Tamam kızlar hemen başlayayım ben antibiyotiğe. Su içiyorum yanımda sürahiyle dolaşıyorum evde.

Kızlar bişey sorcam ama dün doktora gitmiştim adet gecikmesi vs. için kan tahsilinde bisey çıkmadı tabi buna üzüldüm ama yumurtalıklarda bi anda iltihap oluşmuş halbuki iki hafta öncesinde kontrole gittiğimde hiçbirşey yoktu gerçi bu doktordan doktora da değişiyor bu biraz ilgisizdi oyuzden degistirdim doktorumu bisuru iltihap ant.ilaçları verdi.bikere aldım sabahına adet oldum ama ben bu ilaçlara devam edeyimmi onu bilemiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Nettn araştırıp baksanda iilaçkkullanmasa n keşkebende de iiltihapvvardı uç ay iilaç kkullandım geçemedi sonra soğansuyu iiçtimbir ay bile ssürmedi geçti şükür

X