ablalarım teyzelerim yardım lütfen bi yardım evli adamla ilişki

deryadertli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
11
0
36
merhaba ben derya derdim kendimden büyük benimle ilgili değil 9 senelik arkadaşımla ilgili arkadaşım evli bir adamla birlikte 3 aydır beraberler sevgililer günündede imam nikahı kıymışlar duyduğumda beynimden vurulmuşa döndüm arkdaşım 20 da yaşında ama yaşıtlarında daha yaşlı daha olgun gösteriyor ve çok bakımlı ve hukuk fakultesinde okuyor 3 sınıf dersleride iyice boşladı okul öğlen 1 de bitiryor hemen adamın evine akşam 10 11 bazen eve bile gitmiyor hergün buluşan biz bile buluşamam onunla buluşcm diyor adamın 3 çocuğu var 4 cocukta yolda ne dedim ne yaptıysam vazgeçiremedim adam çok sinirli dediği dedik çaldığım düdük ama bizimkiyle tanıştktan sonra tam bir beyfendi oldu sevgililer gününde adam eve gitmeyince kadın kıllanmış öncedende mesajları filn yakalamış ama kadın konduramamış yazık hamile karısı arıyınca telefonu suratına kapatıyormuş bağrıp çağrıyormuş karısıda anlamış artık eve gelmemeye bide sevgililer gününde gelmeyince tuz biber olmuş ne olursa olsun seni boşamam diyormuş arkadaşıma anlattım bak sonu yok adamın 4 cocuğu olucak onların sorumluluğunu bırakıp seni alamaz sonu yok gel vazgeç dedim ama dinletemedim bi ara arkadşaım vazgeçer gibi oldu sonra adam yalvar yakar ağladı bizimkide dayanamamış devm ediyorlar hergün onunla buluşuyor bide üstüne üslük cinsellikte yaşıyorlar hemde hiç korunmadan mahazallah arkadaşım hamile kalır die korkuyorum adamla bunuda konuşmuşlar hamile kalırsa aldırmıcakmış ona ev tutup orada bakıckmış gözgöre göre hayatının berbat olmasını istemiyorum ne yapmam lazım teyzelerim ablalarım deliricem arkdaşımıda çok seviyorum güya 2 sene sonra evleneklermiş çok üzlüyorum ne yapıyım bi akıl verseniz bana

Son düzenleme:
yazık. çok yazık... Allah arkadaşınıza,acıma hissi versin önce..o kadıncağıza acıma... günah . hamile birde. şerefsiz adam. arkadaşınızında ondan farkı yok.. böyle bir arkadaşım olsa ,yüzüne bile bakmam. insanlığı olmayan ,yuva dağıtan bir arkadaşa ihtiyacım yok benim. bunun içinmi üzülüyorsunuz.
zaten amacı hamile kalmak. o yüzden korunmuyor. hamile kalsın ki adamın boşanması kolay olsun diye..
arkadaşımı çok seviyorum diyorsunuz. onun neresini seviyorsunuz... 3 çocuğa ve hamile bir kadına kötülük yapan bu insanın sevilecek yanımı var. bırakın ne hali varsa görsün...

beter olsun
alışmış kudurmuştan beterdir
cocuk değil, akıl var mantık var
böyle bi halt yiyosa başina geleceklere asla üzülmem
canı cehenneme :nazar:
yerinde olsam hiç karişmazdım

Bence hiç karışma.
Yeterince karışmışın faydalı olmamış
Daha ne yapıcan.
Geriden izle hiç karışma :1closedeyes:

1 yıl sonra sıkılıp kız arkadaşını bırakınca görürüm o kız arkadaşını:nazar:

Karısını aldatan adam aldattıgı bayanı neden aldatmasınki.:icecream:
Parası var diye bütün kadınlarla ilişki kurcagını sanıyo işte zavallı şahsiyetsiz:mymeka:

sen yapıcağını yapmışsın konuşmuşsun dinlememiş...
artık yapabileceğin bişey yok..bile bile uçuruma gidiyor...
baktın olmuyo iyice batıyo, ve sen illede bişeyler yapmak istiyosun, git ailesiyle konuş belki onlar bi dur der
..

sen üstüne düşeni yapıp onu kınamışsın, ısrar etmişsin bırakmamış.
tahmin ediyorum ki bazı menfaatleri var.
ben olsam 1 dk düşünmem arkadaşlığımı keserim sanada zararı dokunur bunun.
malesef ar damarı çatlamış.. Allah ıslah etsin..

yapmayın arkadaslar
20 yasinda bir kiz ne kadar olgun dusunebilecek ozellikle ailesi ilgisizse, cok var oyle karsisina cikan ilk sevgi gosteren adama kosan...20 yas hicbiseydir, cocuktur daha, ailesi bunu yola koymuyorsa ve arkadasi da bunun durumunun farkindaysa, seni ahlaksiz seni deyip cekip gitmeli mi yani? En azindan aklibasinda bir buyugune haber versin.

Ailedeki sevgisizlik, ilgisizlik kizlari herseye itiyor, kotu yola dusen kizlarin hepsi de bu sekilde malesef. Yani ar damari catlamis birak kendi haline demek insanlik degil,

yapmayın arkadaslar
20 yasinda bir kiz ne kadar olgun dusunebilecek ozellikle ailesi ilgisizse, cok var oyle karsisina cikan ilk sevgi gosteren adama kosan...20 yas hicbiseydir, cocuktur daha, ailesi bunu yola koymuyorsa ve arkadasi da bunun durumunun farkindaysa, seni ahlaksiz seni deyip cekip gitmeli mi yani? En azindan aklibasinda bir buyugune haber versin.

Ailedeki sevgisizlik, ilgisizlik kizlari herseye itiyor, kotu yola dusen kizlarin hepsi de bu sekilde malesef. Yani ar damari catlamis birak kendi haline demek insanlik degil,

yok canım. bende 20 yaşında oldum. ahlak kavramını biliyorum çok şükür. değerlerim 20 yaşında değil 15 yaşındada tamdı.. evli adama baklımayacağını biliyordum ailem ilgisiz diye hamile bir kadına acı çektirmezdim...evet bu yaptığı ahlaksızlık... 20 yaşta çocuk değil. 18 den sonra reşit olunuyor.

yapmayın arkadaslar

yok artık...20 yaşında bebek mi yani...
biz de 20 olduk...bırakın 20'yi 16-18 olduk...
o zamanlar değil evliyi bekara yaklaşmazdık be...
namus kavramının yaşla alakası yoktur, beyinle kalple, vicdanla alakası vardır...
yazık...çok yazık hem de...
hiç utanmıyor demekki...
böylesine söylenecek bişey yoktur...o yoldan gönüllü çıkmış...yaşayacak, çekecek, görecek...hamile bir kadının ahıyla nasıl yaşanırmış öğrenecek...
Allahım kızlarımızı korusun böyle arsızlıktan, vicdansızlıktan...
yaptığını çeker merak etmesin...
çeksin de bence...

yok canım. bende 20 yaşında oldum. ahlak kavramını biliyorum çok şükür. değerlerim 20 yaşında değil 15 yaşındada tamdı.. evli adama baklımayacağını biliyordum ailem ilgisiz diye hamile bir kadına acı çektirmezdim...evet bu yaptığı ahlaksızlık... 20 yaşta çocuk değil. 18 den sonra reşit olunuyor.

canım bak herkes cocugunu iyi yetistirmiyor
saldim cayira mevlam kayira
bi program izlemistim hayat kadını olanlarin hepsinin de ailesi berbatti
iyi bir ailede yetisse boyle olmazdi diyorum ben
20 yasindakiler ahlak kavramini bilemez demiyorum
ama herkesin yasam kosullari iyi olmuyor
kimisi bosanmis ailenin cocugu ortada kalanlar vs vs

20 yaş,iyiyle kötü arasındaki farkı idrak edebilecek bir yaştır.. insan kendini bilmeli.. o,herşeyin farkında. keyfinde,sefasında... üstelik kör cahilde değil. hukuk okuyor...her boşanmış ailenin çocuğu böyle olur diye birşeyde yok. yada sorunlu ailenin...yaşam koşulları iyi değil diye kötü olmak gerekmiyor. bu ruhunun temizolup olmamasıyla ilgili..

yapmayın arkadaslar

19 yaşımdaydım
İş yeri olan bir kaç kişi benle cıkmak istedi. Ben onlara o gözle bakmazken onlar bana o gözle baktı. Evli oldugunu bildiğim halde bana bu iğrencliği yaptı.
Sen git evindeki eşinde cocugunda ara bende bulduklarını. Ben bu tür ilişkilerle zamanımı güzel günlerimi harcıyamam dedim.
Yazık değil mi? eşine enden bunu yapıosun dedim.
Neymiş efendim eşi ilgilenmiyormuş. Al karşına konuş dedim.
Karısına yönlendirmeye calıştım bir kac kez baktım hala devam ediyor.
Aklımda esen bütün kelimeleri sarf ettim.
Senin karın sana bunu yapsa naparsın dedim. Gıkı cıkmadı.
Ondan sonrada görüşmedim.
Adamı kesmem kesmem kesersemde cok kötü keserim.:1closedeyes:

Şunu bilir şunu söylerim
Kendini bilmeyen bir bayan 50 yaşında 36 tane cocugu olanlada olur yeni evlenmiş adamlada olur.
Bu durumu yok yaşı küçük aklı yok , yok ailesi ilgisiz demeyin.
Onlarla alakalı değil beyinle alakalı.
Şimdi kızlarımızda lüks ihtiyaclar ön planda adamın yaşı adamın evli yada bekar oldugu hiç umurlarında değil.

Akıl yaşta değil baştatır canım:teselli:

19 yaşımdaydım
İş yeri olan bir kaç kişi benle cıkmak istedi. Ben onlara o gözle bakmazken onlar bana o gözle baktı. Evli oldugunu bildiğim halde bana bu iğrencliği yaptı.
Sen git evindeki eşinde cocugunda ara bende bulduklarını. Ben bu tür ilişkilerle zamanımı güzel günlerimi harcıyamam dedim.
Yazık değil mi? eşine enden bunu yapıosun dedim.
Neymiş efendim eşi ilgilenmiyormuş. Al karşına konuş dedim.
Karısına yönlendirmeye calıştım bir kac kez baktım hala devam ediyor.
Aklımda esen bütün kelimeleri sarf ettim.
Senin karın sana bunu yapsa naparsın dedim. Gıkı cıkmadı.
Ondan sonrada görüşmedim.
Adamı kesmem kesmem kesersemde cok kötü keserim.:1closedeyes:

Şunu bilir şunu söylerim
Kendini bilmeyen bir bayan 50 yaşında 36 tane cocugu olanlada olur yeni evlenmiş adamlada olur.
Bu durumu yok yaşı küçük aklı yok , yok ailesi ilgisiz demeyin.
Onlarla alakalı değil beyinle alakalı.
Şimdi kızlarımızda lüks ihtiyaclar ön planda adamın yaşı adamın evli yada bekar oldugu hiç umurlarında değil.

Akıl yaşta değil baştatır canım:teselli:

budur....
süpersin larisacım...

20 yaşındaki insan cinsel ilişkisini meşrulaştırmak için imam nikahını kıymaya aklı eriyorsa herşeye eriyordur.
madem hamile kalırsa da ev açacakmış adam, demek ki korunmuyor da.

benim burada tek üzüldüğüm o adamın, 3 tanesi eteğinde 1 tanesi karnında çocuğu olan karısıdır.

sizin yerinizde olsam o arkadaşın yüzüne bile bakmam. bu kadar fenalıklar yapan bir insandan bana da zarar gelir.
bana zarar gelmese bile; bir kadına bunları yapan bir kadın benim arkadaşım olamaz.

burda esas magdur es ve cocuklar malesef.
Allah akil fikir versin arkadasiniza.
karisini aldatan adamin,
arkadasinizi da birgün basindan atmasi kuvvetle muhtemel,
hem kendine hem gelecegine yazik etmis. adama söyleyecek sözüm bile yok.

ne için yardım istiyorsunuz ki..

bir defa arkadaşın eşşek kadar kız.

üstüne üstlük köyünden yeni çıkmış kezban değil..

okur yazar,hukuk okuyor,

ve kusura bakma ama,metres olmayı istiyor,bunun başka karşılığı yok.

üç,dört çocuklu bir adamla hemde.

allah bildiği gibi yapsın,ben kırk yıllık arkadaşımda olsa yüzüne bakmazdım,yerin dibine batsın böyle arkadaş.

aman allahım okurken gözlerime inanamadım..

ne bu ya...

bu devirdeki genç kızların evli erkek merakı niyedir..

bekar erkek kıtlığı mı varda evlilerin peşine böylesine düşüyorlar?

üniversite 3. sınıfta okuyan birisi asla çocuk değildir. pişmiştir o zaten..

kesin adamın maddi durumu iyidir..

böyle afedersiniz f....ler hazır paraya konmayı severler..

onların yaşıtları yada üni okuyan erkekler onlara çekici gelmez.. çünkü onlar hayata sadece para gözüyle bakarlar.. kürk, kredi kartları, altın kolyeler ...

evli erkeklere düşkündürler.. çünkü egolarını tatmin ederler..** adam evli ama bak benimle ilgileniyor beni seviyor karısını sevmiyor** egosuyla hareket eder ve kendilerine olan güvenlerini tamamlarlar..bir çeşit kendini diğğer kadından üstün görme stratejisi...bu onların hoşuna gider...

yazıklar olsun böyle şahsiyetsiz kadınlara dönüp bakan evli erkeğede..

evde kendi çocuğuna gebe kadını bırakıp böyle f...lerin koynuna giden sıfatsız şerefsiz haysiyetsiz onursuz erkek müsveddelirine...

hayatınızdan bu denli pis bir kadını çıkarın atın hemen.. ondan ne arkadaş ne dost olur.. gün gelir sizin eşiniz olursa onu da ayartır böyleleri...

bu tarz kadınlarda ahlak namus arkadaşlık dostluk kalite kavramlarını bulamazsınız...uzak durun hemen..

ayrıca ailesinede haber verseniz bu kadın asla bırakmaz..

hatta öyleki: büyük aşka kavuşamayan aşka döner bu durum malesef..ve dahada çok isterler birbirlerini...

Son düzenleme:
20 yaş,iyiyle kötü arasındaki farkı idrak edebilecek bir yaştır.. insan kendini bilmeli.. o,herşeyin farkında. keyfinde,sefasında... üstelik kör cahilde değil. hukuk okuyor...her boşanmış ailenin çocuğu böyle olur diye birşeyde yok. yada sorunlu ailenin...yaşam koşulları iyi değil diye kötü olmak gerekmiyor. bu ruhunun temizolup olmamasıyla ilgili..

aynen arkadaşım katılıyorum..a.s.

okulunda sınıfında bölümünde hiçmi bir erkek bunu sevmek istemedide gitti evli adamı buldu değilmi ya?

ne kadar sinir oldum anlatamam birde karısı hamile arkadaşında hamile kalırsa o onun hatası olur cahil falan değil bence başına ne gelirse hak eder bence ayyyyyyyyyy sinir oldum

X