Nakış örümcek gül yapımı

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

tijeen

www.tijeence.blogspot.com
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
2.881
889
sevgili Sersoy arkadaşımın isteği üzerine ,örümcek gül yapılışı açıklamalı anlatım yayınlıyorum. sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım : )
(resimler netten alıntıdır)
img20018js0.jpg

iki renkli örümcek gül
(netten alıntı)
50394980iv8.jpg

kaynak unutulduğu için belirtilmemiştir, fotoğraflar alıntıdır emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
kurdelanın kalınlığına ,döndürme yönüne göre farklı görüntü ortaya çıkıyor
kolay gelsin hanımlar :)

gerçekten çok pratik ve çok güzel emeğin için çok teşekkürler tijeen en kısa zamanda deneyeceğim.

Sersoy canım süpersinnnnn
maşallah nazarım deyecek arkadaşım ne hamaratsın yaaa valla : )

Sersoy canım süpersinnnnn
maşallah nazarım deyecek arkadaşım ne hamaratsın yaaa valla : )

canım benim, çok teşekkur ederim
olmuşmu gerçekten :eek:
senden bir ricam daha olacak, tabi bu kızı nerden başıma bela aldım demezsan :jeyyar:
rokoko gulun nette bulunan bir şeması vardı aynı bu şemaya benziyen, bir kaç gun uğraştım yapmaya çalıştım fakat olmadı bi turlu... şemada web adresini ilk başlama yerinin uzerine yazmışlardı dolayısıyla bende göremedim için anlayamadım bi turlu.. ama rokoko yu öğrenmeyi çok istiyorum.. sen biliyormusun yapmasını? biliyorsan banada öğret nolurrrrrrrrrrrrrr :Saruboceq:

ben yapmaya çalışacağım bakalım becerebilecekmiyim saol paylaşımın için

paylasim icin tesekkurler canim, sen olmasan nasil gorurduk bu guzellikleri bilmiyorum senağlama bu kadar nazik bi elisi tanimiyorum yaa :1shok: ellerin dert gormesin :içelim:

tşkler canım beğenmene sevindim ,ama inan bir çok site var
benden kat kat güzel çalışan arkadaşlar var benimkiler acemice evde kendimce geliştirdiğim şeyler

canım çok saol çok açıklayıcı hep merak ediyordum bu gülü diğer işlerin birazını yapıyorum ama bu gülü deneyceğim sayende saol canımmmmmmm,muchkksssssss

bu arada blog adrsimide yaayım bakalım benim işlerimi beğenecek misin 1 kurdela nakışı var ama olsun diğerleri yarım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün ilk defa denedim gül yapmayı
pek düzgün olmadı ama fena da olmadı, bi iki denemeden sonra tamamen olucak sanırım
teşekkürler paylaşım için a.s.

bugün ilk defa denedim gül yapmayı
pek düzgün olmadı ama fena da olmadı, bi iki denemeden sonra tamamen olucak sanırım
teşekkürler paylaşım için a.s.

çalışmalar nasıl gidiyor canım?
merak ettim doğrusu resimleyip eklesene :KK66:

X