Saç egzaması

Bende konazol kullanmaya başladım. Kuzenimin egzaması bu şampuanla geçti. Bakalım bana faydası olacak mı :26:

ya benımde sacım kasınıyo ozellıkle yıkadıktan sonra 2.gun. 3 gun yıkamadan hıc duramıyorum.boyle sulu sulu bsy yok kabuk da baglamıyo ama derı elıme glyo yumusak yumusak.bu egzema mı acaba??? =(

bendede aynı sorun var yıllardır geçmedi geçmezmişte zaten sadece şampuanlarını kullanınca kaşıntısı azalıyor doktor saçlı deri egzaması dedi allahtan bulaşıcı deyilmiş bi ona sevindim :KK1:

kendimi bildim bileli saçımda var gitmediğim doktor kalmadı hep aynıtür ilaçları verdi yolladılar. yok geçmiyo bununla yaşamaya alıştım artık:KK6:

niltt isimli sevgili arkadaşım acaba gittiğiniz hanım efendi kimdir nerededir yardımcı olursanız çok sevinirim. size bunu sormak için üye oldum. lütfen yardım edin

niltt isimli sevgili arkadaşım acaba gittiğiniz hanım efendi kimdir nerededir yardımcı olursanız çok sevinirim. size bunu sormak için üye oldum. lütfen yardım edin

Merhaba;

Kendisi Sarıyer'de yaşıyor ama çok yaşlanmıştır,gözleri de görmüyordu zaten,benim gittiğim zaman 13-14 sene önceydi,ama ulaşabilirsem msj atarım burdan size...

Merhaba;

Kendisi Sarıyer'de yaşıyor ama çok yaşlanmıştır,gözleri de görmüyordu zaten,benim gittiğim zaman 13-14 sene önceydi,ama ulaşabilirsem msj atarım burdan size...

inşallah olur bu egzamadan kurtulamadım yıllardır. yalvarırım size yardımcı olun. sizden haber bekleyeceğim. çok teşekkür ederim yanıtladığınız için. çok..

Benim de var saç diplerimde egzama :KK43:((( cok kotu bi durum senelerdir geçmiyor... :'(
bunun adi sedef hastaligi galiba, bizim burada da ismi "psoriasis"...
ama hiç bir zaman geçmeyen bi hastalikmis bu !
yani anliyacaginiz ne kullanirsak kullanalim geçmeyecek :'(((( :KK43::KK43::KK43:

X