Nişan nişan konuşması

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

EFSACIM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
12
1
arkadaşlar bizim dayı kızının cumartesi nişanı var.babam dayı olarak yüzükleri kendisi takmak istedi.nişan yemekli şık bir yerde olucak.ee haliyle konuşma yapması gerekiyor.fakat anlamlı güzel birşey olsun istiyor.edebiyatımız pek iyi olmayınca çareyi buraya yazmakta buldum:-)))nasıl bir konuşma olabilir???fikri olan var mı???

evet arkadaslar bekliyoruz nişanda nasıl konusma metni olmalı kafamçokkarıştı

herkeste ayrı bir konuşma vardır bizde misafirlere hoşgeldin denildikten sonra amaç söylenir sonrası adamın edebiyatına kalmış 5 dakikadan fazla olmaz hatta azolur

bu kadar kasmaya gerek yok bence,hayırlı olması ve mutluluk dilenir,olur biter.

ooo nişan olmusta bıtmıs hatta cıftler evlenmıs bıle olabılır kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bizim dayı kızının cumartesi nişanı var.babam dayı olarak yüzükleri kendisi takmak istedi.nişan yemekli şık bir yerde olucak.ee haliyle konuşma yapması gerekiyor.fakat anlamlı güzel birşey olsun istiyor.edebiyatımız pek iyi olmayınca çareyi buraya yazmakta buldum:-)))nasıl bir konuşma olabilir???fikri olan var mı???

canım dayının kızıysa,baban bu durumda enişte olmuyo mu =)
bu arada arkadaşın dediği gibi bu kadar irdelemeye gerek yok bence de .. zaten ne dicek ki? ilk önce kendini tanıtır ben gelinin eniştesi x y yim diye. daha sora böyle hayırlı bi iş için beni uygun gördükleri için teşekkür ederim falan der ve mutluluklarlar diler çifte keser kurdelayı

zemuszemus

X