Anadolu yakasında diş doktoru arıyorum

essra1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
63
4
uygun fiyata dişlerimi güvenerek yaptırabileceğim diş hekimi veya klinik arıyorum.anadolu yakası kartal yada çekmeköy civarı olursa daha iyi olur.tavsiyesi olan varmı

acil diş doktoru bulmam lazım.hamilelikte çekim yaptırdım.dişlerim çok kötü görünüyor

canım uygun fiyatlı bir yer bende aradım ama çok zor valla.
en sonunda paraya kıyıp şafak hastanesine gittim bayan diş hekimi var.çokda memnun kaldım.yanlış hatırlamıyorsam dolguyu 130tl ye yaptırmıştım geçen sene.özel muayenehanelere gittim aynı hep 100-150tl arası fiyatlar.sonrada ssknın diş bölümünden randevu almıştım ama gitmesemmi derken eşim gitti önce memnun kalınca bende gittim.inanılmaz memnun kaldım.özele o kadar parayı verdiğime üzüldüm açıkçası.

merhaba ssk diş veya dolgu yapıyormu benim bildiğim sadece çekimi karşılıyordu ssk
ben kartal soğanlık ta megapol tıp merkezi var oraya gidiyorum diş için ve doktoralarından çok memnun kaldım dolgu 75 tl

esracım benim yıllardır dr um ali tutuncuoglu. fiyatları çok uygun asla paragoz bir disci deil gerekli olan ne ise onu yapar siz isteseniz bile saglam disleri çekip porselen falan yapmaz tam babacan bir dr dur. komik rakamlara dolgu yaptıryoruz biz ailecek. yeri bostancı bagdat cad basında hemen kartal a yakın değil ama yinede yazayım dedim. detay bilgi almak istersen ozelimden yazabilirsin

dsc04446a.jpg

üsküdarda emine fişek var.(çetinkaya nın yanındaki bina-üssten yazıyı okubulursun)
pahalıdır ama
onun kadar güzel poselen yapan bi doktor tanımadım
1. sınıf malzeme kullanır
dolgularımı beyaz yaptı
ağzımı açtığımda hiç dolgum gözükmüyor-inci gibi dişlerim

esracım benim yıllardır dr um ali tutuncuoglu. fiyatları çok uygun asla paragoz bir disci deil gerekli olan ne ise onu yapar siz isteseniz bile saglam disleri çekip porselen falan yapmaz tam babacan bir dr dur. komik rakamlara dolgu yaptıryoruz biz ailecek. yeri bostancı bagdat cad basında hemen kartal a yakın değil ama yinede yazayım dedim. detay bilgi almak istersen ozelimden yazabilirsin

Esracığım Anadolu yakasında diş doktoru ararken yine sana rastladım. Maşallah kızın kocaman olmuş.
Sanırım Ali beye gideceğim. Hemen iletişim bilgilerini bulayım.

Arkadaşlar, ben Yaşar Baytak beyin yaptığı tedaviden memnun kalmadım. Belki şanssızlık olmuştur ama dişimde hala sorun var.

Esracığım Anadolu yakasında diş doktoru ararken yine sana rastladım. Maşallah kızın kocaman olmuş.
Sanırım Ali beye gideceğim. Hemen iletişim bilgilerini bulayım.

Merhabalar :)
Ben de şuan iyi bir diş doktoru aramaktayım da , acaba Ali Bey'den memnun kaldınız mı hem fiyat hem de hizmet olarak ?

anadolu ykasında üsküdar libadiye caddesinde dişpark polikliniği var orada pınar hanım çok iyi estetik dolgu yapıyor. dolgu olduğu belli olmuyor. ayrıca fıyatlarıda çok uygun 75-100 aralığında

Merhabalar :)
Ben de şuan iyi bir diş doktoru aramaktayım da , acaba Ali Bey'den memnun kaldınız mı hem fiyat hem de hizmet olarak ?

Ben,Erhan Aydınları tavsiye ederim.Dolgularımı yaptıralı yaklaşık 25 sene oldu.Hiç bir şikayetim yok.MaşaAllah:)) Fiyat olarak ta yardımcı oluyor diye biliyorum.sevgilerimle...

çekmeköy de köylüce nin üstünde duru poliklinik var orayı tavsiye ederim.ışıl ışıl tertemiz bir yer.dr lar çok ilgili.hiç canım acımadı hiç te belli olmuyor dolgularım.bikaç yıl önce de ortodontistiyle görüşmüştüm.

canım uygun fiyatlı bir yer bende aradım ama çok zor valla.
en sonunda paraya kıyıp şafak hastanesine gittim bayan diş hekimi var.çokda memnun kaldım.yanlış hatırlamıyorsam dolguyu 130tl ye yaptırmıştım geçen sene.özel muayenehanelere gittim aynı hep 100-150tl arası fiyatlar.sonrada ssknın diş bölümünden randevu almıştım ama gitmesemmi derken eşim gitti önce memnun kalınca bende gittim.inanılmaz memnun kaldım.özele o kadar parayı verdiğime üzüldüm açıkçası.

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi , Dr. Sevin Tanrıöver kesinlikle öneriyorum , dişçi koltuğunu görünce ağlayan ben, Sevin Hanım sayesinde
4 dolgu 1 kanal tedavisi yaptırdım . Herşey doktora bağlı, doktorumdan çok memnunum. Üstelik hiçbir ücret de ödemedim.. Geçmiş olsun.

uygun fiyata dişlerimi güvenerek yaptırabileceğim diş hekimi veya klinik arıyorum.anadolu yakası kartal yada çekmeköy civarı olursa daha iyi olur.tavsiyesi olan varmı

gecmıs olsun zor gercekten.. bostancıyı gecınce kazaskerde benım dişcim VOLKAN ÇAKIR .. ya düşünun dişimi yaprken selfie yapıoruz okadar eğlenıyorum ağrı mı oda ne yahu dediğim tek doktordur :) dolğuyu 150 tl diye biliyorum ama asla anlamasınız dolğumu kendi dişinizmi ve tekrarlıyorum 0 ağrı :) :21:

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi , Dr. Sevin Tanrıöver kesinlikle öneriyorum , dişçi koltuğunu görünce ağlayan ben, Sevin Hanım sayesinde
4 dolgu 1 kanal tedavisi yaptırdım . Herşey doktora bağlı, doktorumdan çok memnunum. Üstelik hiçbir ücret de ödemedim.. Geçmiş olsun.

Hiç bir ücret ödemedim derken ? hangi sigorta kapsamında yaptırdınız ?

Hiç bir ücret ödemedim derken ? hangi sigorta kapsamında yaptırdınız ?

Çalışan SGK li olarak canım, zaten devlet hastanesi sigortalı isen dolgu kanal vs. Para istemiyor sigorta bunları kapsıyor. Hatta dış taşı temizliğine bile para ödemiyorum. Istanbul daysan kendi doktorumu şiddetle tavsiye ediyorum, ben bu kadar eli hafif bi Dr görmedim .

Çalışan SGK li olarak canım, zaten devlet hastanesi sigortalı isen dolgu kanal vs. Para istemiyor sigorta bunları kapsıyor. Hatta dış taşı temizliğine bile para ödemiyorum. Istanbul daysan kendi doktorumu şiddetle tavsiye ediyorum, ben bu kadar eli hafif bi Dr görmedim .

Anladım. Ataşehir Ağız ve Viş Sağlığı Hastahanesi diyince aşında Ataşehir geçtiğinden herhalde özel klinik gibi algıladım :KK70:

merhaba anadolu yakasında bağdat caddesi caddebostan tarafında buğra diye bir diş hekimine gidiyorum karı koca çalışıyorlar.caddebostan migrosa inen yoldalar.fiyatlar çok tuzlu tabiiki dolguyu 200 tl ye falan yaptırıyorsunzu eli çok hafif ama muhakkak sonrasında problem çıkıyor.ya doldurduğu diş çürümeye devam ediyor ya da kırılıyor.o yüzden 10 senelik alışkanlıklarımdan vazgeçip diş hekimi arayışındayım ben de.ataşehir diş merkezi çok ilgimi çekti böyle lüks bir hizmet aldıktan sonra bedava diş yaptırmak harika olurdu ama pişman olmayayım.bir de randevu almayı beceremedim ne yapmalıyım uzman dr mu seçmeliyim acaba

X