Sivilceli Ciltler sivilceye son !!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

cikolop

az kaldıı :))
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2008
1.066
0
arkadaşlar aslında benim uyguladığım bu yöntem burdada okuduum bi uygulama :)

ben limon suyunun etkisini duydum ve yapmaya krar verdim :)

2 orta boy limonu sıktım [ doqalı her zamn iidir .) ]
1 tanede büyüklerin kullandıqı aspirini ezdim
biras da ılık su ekledim [ su eklememin sebebide limonunun asidik özel. olması ki su onu birasda olsa hafifletir die düşündümm :) ]

bunları bi gsl tahta kaşıkla karıştırdım ve bi kavonaza koydum gecelri yatmadan önce yapıorum sabahda yıkıorum :KK66: ama daha sonucunu sölemek için erken daha yeni başladım..

ama sizleri bilgilendirmek ve yardımcı olmak isterim
hihoyyyt

edd arkadaşlarım sizi artık bilgilendirebilirim.. ben bir haftadır bu karışımı uyguladım ve sivilceler gerçekten söndü gibi :KK70: fakat sunu sölemek istiorum ki ben tarifte gece yatmadan sürüorum demiştim ondan vazgeçtim yine akşam sürüorum fakat yüüzmde yarım saat ile 1 saat arsında ttutuorum :CüvCüv:

hadi limonu anladım içindeki asit sivilceleri söndürüyodur da aspirin ne işe yarıyodurki acaba canımfisfisfis

valla cnm iltihap kurutucu olarak biliorum ben :) sonuçta sivilcede bi iltihap :jeyyar:

çok sevindim cnm yaa :) bende denemeyi düşünüyorum bunu mantıklı gerçekten ..
inşh faydasını görürüm bende

inş işe yarar canım bende deniycem ama aspirin alma gerekio kurtulalım artık şunlardan of of offfffffffffhihoyyytbilgilendirdiğin için çok ama çok teşekürler kaydirigubbakcemile5umarım işe yarar sonuçtan bizi haberdar et :teytey:

arkadaşlar aslında benim uyguladığım bu yöntem burdada okuduum bi uygulama :)

ben limon suyunun etkisini duydum ve yapmaya krar verdim :)

2 orta boy limonu sıktım [ doqalı her zamn iidir .) ]
1 tanede büyüklerin kullandıqı aspirini ezdim
biras da ılık su ekledim [ su eklememin sebebide limonunun asidik özel. olması ki su onu birasda olsa hafifletir die düşündümm :) ]

bunları bi gsl tahta kaşıkla karıştırdım ve bi kavonaza koydum gecelri yatmadan önce yapıorum sabahda yıkıorum :KK66: ama daha sonucunu sölemek için erken daha yeni başladım..

ama sizleri bilgilendirmek ve yardımcı olmak isterim
hihoyyyt
aspirin limon maskesi kuruyunca dökülüyo sen gece sürüp sabah yıkıyorsan yatagın mahvoluyodur max 30dak bekletmende aynı sonucu verır bu cefaya gerek yok derim ve aspirinin tanecikleri iridir gözenekler tam açılmadan uygularsan yüzünü çizersın banyo çıkışı haftada 1-2 sürmeni tavsiye ederim

--------------------------------------------------------------------------------

Ben senelerdir sivilcelerle boğuştum. Yıllar önce roaccutane kullandım. cildim bebek gibi oldu. Son yıllarda yağlanma ve sivilcelenme yine başladı. Pütürlü ve cansız görünüme kavuştu.Gözenekler açıldı. Beyaz yağ bezeleri de iyice arttı. Denemediğim ürün kalmadı. Şunu anladım ki sivilce kesinlikle kozmetik yöntemlerle geçmez. Kozmetikler cildin derinliklerine inerek yağ kanallarının tıkanmasını engelleyecek ürünler değiller.İlaç kullanılması şart. Sonunda cildime en iyi ve en ekonomik yöntemi buldum. Sabah akşam exfoliac jel ile temizliyorum. Soyucu özelliğe sahip aynı zamanda kurutmayan harika ,yumuşak bir temizleyici. Jel ile yıkadıktan sonra karşıma çıkan en iyi tonik innova tonik fresh ile yüzümü siliyorum. Hem nemlendiriyor hem canlılık veriyor. Alkol içerdiği için gözenekleri sıkılaştırıyor. Ve nemlendirici olarak yüzümde vıcık vıcık bir his bırakmayan tek nemlendirici clean&clear yağsız nemlendiriciyi sürüyorum. İçinde asitler olduğu için yüze peeling etkisi de yapıyor. Akşamları süreceğim nemlendiriciyi ise ben hazırladım. Clean&clear nemlendiriciden bir miktarı ayrı bir kaba koydum. İçerisine hacimsel olarak nemlendiricinin çeyreği kadar belki de daha az acnelyse krem ekledim ve ikisini bir güzel karıştırdım. Akşamları bu karışımdan burun ve ağız çevresi hariç tüm yüze sürüyorum. Acnelyse çok güçlü bir soyucu olduğu için yüze direk sürüldüğünde cildi mahvediyor. O kadar çok kurutuyor ki cildinizin üzerindeki kurumuş kabakadan dolayı taze derinin çıktığını ve cildinizin pürüzsüzleştiğini anlayamıyorsunuz. Bu şekilde seyreltildiğinde ise cildinizin zımparalanmış gibi pürüzsüzleştiğini hissediyorsunuz. Birkaç ay içerisinde yüzünüzdeki yağ salınımının durduğunu,yüzünüzün berrak ve yumuşak hale geldiğini, sivilcelerinizin temizlendiğini göreceksiniz. Aynı şekilde kullanmaya devam ederseniz cilt problemlerinizin tekrar etmediğini göreceksiniz. Ben bu şekilde yapıyorum ve artık pahalı kozmetikleri asla düşünmem.

Son düzenleme:
arkadaşlar ben tşk ederim :) bu arada ya ne biliyim bende gerçekten işe yaradı.. hatta dün alnımda bi sivilce çıktı kızardı ve şişti gece yatmadan sadece sivilcenin üstüne sürdüm ve yattım :KK66: sabah kalktım sivilce tamamen sönmüş. çok sevindim anlatamam yani hihoyyyt kesinlikle deneyin derim :)

bu arada fatmasevercan^cım bilgin için tşkler cnm yerimseniben

aspirin limon maskesi kuruyunca dökülüyo sen gece sürüp sabah yıkıyorsan yatagın mahvoluyodur max 30dak bekletmende aynı sonucu verır bu cefaya gerek yok derim ve aspirinin tanecikleri iridir gözenekler tam açılmadan uygularsan yüzünü çizersın banyo çıkışı haftada 1-2 sürmeni tavsiye ederim

haklısın cnm bende o kısmı yazdım daha sonra farkettim tüm cilde sürüp gece yatınca dediğin gibi dökülüo o yüzden daha sonra açıkladım fakat görmemişsin sanırım :) tüm cilde uyguladığım zman sürüp yarım saat bekletiorm.fakat tek sivilcenin üstüne sürersem gece sürüp sabah yıkadığımda sorun olmuyor :KK66: bilgin için tşk cnm a.s

bizleri bilgilendirirsen seviniriz:) ayrıca izlerede iyi geliyomu acaba inş iyi gelir kaydirigubbakcemile5

dediğim gibi cnm benim gerçekten işime yaradı :) arkadaşlar deneyin ve yorumlarınızla arklarıda bilgilendirelim öptüm canlar delikafadulden

Ben bunu kullanıyorum. :) fakat her zaman değil. cildimde sivilceler çıkıo yada artıo o gece asprini ezip limon damlatıp sadece sivilcelerin üstüne sürüyorum sabaha kurumuş yada azalmış oluo. İlaçlaın içinde bulunanda asprinin içinde var zaten direk etken maddesini sürmüş oluosunz daha etkili olması o yüzden :)

başka deneyen arkadaşlardan da sonuçları bekliyoruz. teşeküler konu için.

bende denicem hemen hemde.Alnım yine çarşamba pazarına döndü bu aralar:1no2: Mantıklı geldi iltihabını almak için aspirin falan İnşallah işe yarar:Saruboceq: