klomen kullanmaya başladıktan sonra kaçıncı ayda hamile kaldınız?

aymuel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008
392
2
meraba arkadaşlar bu ay klomen kullancam.ilaca başladıktan sonra hemen hamile kalma şansım ne kadar?:uhm:

kullanıpta hamile kalan arkadaşımız çok. ama bu süreç herkesde değişiklik gösteriyor canım. benimde bu ay 4. kullanışım bakalım sonuç ne olacak. nasipten ötesine geçilmiyor bazen.

ben kullandım ve ilk kullanışta kist oluştu.şimdi kisti yoketmek için ilaç kullanıcam.

Canım ben kullandığım ilk ay hamile kaldım. Yani şöyle oldu 31,12,2008 de adet olmuştum adetin 5, günü yani ocağın 4 üde klomene başladım.5 gün kullandım.sonra bir gün ara verdik ilişkiye girmedik.sonraki günler gün aşırı ilişkiye girdik ve ilk ay hamileyiimmm.rabbim isteyen herkeze versin inşallah.

aymuel hayırlısı olsun canım bu ay 2.kullanışım bakalım neler olacak 12 martta belli olacak işallah güzel haberlerini alırız hayatım hihoyyyt

bende 4.ayımda hamıle kaldım.ancak benımkı klomen degıl benzerı olan gonaphene dı.

ben 5 ay kullandım ama hala hamile diilim
ama klomen kullanıp hamile kalan tanıdıklarında war yeterki allah hepimize kısmet etsin ...............

benim bu ay işe yaramadı galiba klomen.adetin 12.günü doktora gittim.yumurtam 13mm olmuş.yani doktor ümitli konuşmadı.kızlar bişey sorcam.sizce doktorun bidaha gel demesi gerekmiyormuydu?belki 15.gün istenilen olgunluğa gelcek.doktorummumu değiştirsem bana bi fikir verin lütfen.

doktorumu değiştirdim kızlar iyiki değiştirmişim.yumuşlar büyümüşler.bügün iğne olmaya gidiyorum

kızlar bende dün aldım mart 5 te başlıycam ama 12 gel dedi birde iğne verdi olur inş hepimizinde gerçekten kullanıp olanları okumak bizlerede cesaret umut veriyor sağolun

kız bir gezme artık burdayım seni takip edemiyorum bana mesaj yazmışsın niye yapamadınki

slm arkadaşlar bende klomen kullananlar arasındayım .bende 18 şubat tarıhinde adat oldum ve 5. günü klomene başladım bu ay eğer gününde gelirse yine 18 martta adet olma olasılığım var genelde 4veya 5 gün falan önce geliyordu bugün ayın 14 ve henüz yok inşallahta olmaz allah hepimizin gönlüne göre versin ha bu arada bi arkadaşımız hamilelik belirtilerini yazmış ve orda göğüs uçlarını tuttuğunda acı hissettiğini söylemiş benimde acı oluyor fakat başka ürlü ne miğde bulantısı nede baş dönmesi hiç bişi yok ama bilmiyorum

slm arkadaşlar bende klomen kullananlar arasındayım .bende 18 şubat tarıhinde adat oldum ve 5. günü klomene başladım bu ay eğer gününde gelirse yine 18 martta adet olma olasılığım var genelde 4veya 5 gün falan önce geliyordu bugün ayın 14 ve henüz yok inşallahta olmaz allah hepimizin gönlüne göre versin ha bu arada bi arkadaşımız hamilelik belirtilerini yazmış ve orda göğüs uçlarını tuttuğunda acı hissettiğini söylemiş benimde acı oluyor fakat başka ürlü ne miğde bulantısı nede baş dönmesi hiç bişi yok ama bilmiyorum

arkadaşım seninle aynı zamanda adet olup aynı zamanda başlamışız tedaviye.ben dün kan testi yaptırdım malasef negatif çıktı.inşallahseninki öyle olmaz.bide bu ay şubat 28 çekti ona göra hesapla.hayırlı haberlerini bekliyoruz

arkadaslar bende aranıza yenı katıldım cumartesı gunu klomene baslıyorum bakalım nasıl olacak.ayrıca benım problemım prolaktınım yuksektı sımdı prolaktın sevıyem dusmus bakalım bu ay sonunda neler olacak.psıkolojım fena bozuldu bu testlerden uff umarım işe yarar..

bnmde klomn kullanılı 2 ay oldu adet dznszlğim vardı...bu ikinçi ayım inş.bu ay hamile kalırım 23 ünde adet olmm gerekiyo inş.hamile kalırım
:KK49:

X