Lazer Epilasyon bacakta oluşan lekeler için ne yapılmalı

arkadaşlar lazer epilasyon lekeleride geçiyormu ben bunun için bilgi almak istiyorum

Canım batık lekeleri zamanla geçebilir ellemiyceksin hiç zamanla arada kese yaparak ölü deriyi atıp yenilenince lekelerde gider diyorum ben
deri yenileyici kremde kullanabilirsin lazer yaptırıyorsan kıllardan kurtul sonra lekerden kurtulursun kıllar dewamlı batık oluşturabilir sewgilera.s.

canım lazerini aksatma aradada kese yap ama kıllar dökülüp yeni kıllar çıkarken ölü derler gider we batık izleride zamanla gider merak etme canım:1hug:

cnm saol ,benimde tüylerin bazıları döküldü. yeniler çıkmaya başladı. karman çorman bişi oldu ama daha ii şuan kese de yapim bari bu arada .:dance:

arkadaşlar bacaklarımd akıl batıklarından dolayı lekeler var zamanında bu konu üzerine çok yazışmalar olmuş bunlardan çözüm bulanlar yokmu?

şuan düğünüm var ve lazer epilasyon masrafınıda karşılayamayacağız bu yüzden doğal bir çözüm varsa lekeler için paylaşırsanız sevinirim

Oksijenli su !!! yaraların kapanmasında yardımcı oluyor ben öyle yaptım pamuğu oksijenli suya batırdım yolduğum yere pamuğu bastırdım.Ertesi gün duş alıp bephanten sürüp üzerinede bir güzel bebek pudrasıyla pudralıyorum azalmaya başladılar en azından lekeler eskisi gibi belli değil ama tabikii yolmamak için kendimi zor tutuyorum :)

epilatör yüzünden bende oldukça çektim batıklardan ve lekerinden... etkileri hala var elbette.. oynamak,iğneyle çıkarmaya çalışmak daha da kötü sonuçlar yaratıyor... 2 yıl kadar önce bir ürün kullandım pfb-vanish adı.. deriyi soyuyor bi miktar faydasını gördüm.. 1-2 şişe daha kullanmak gerekiyordu almadım tekrar... kese yapıyorum ve bu ponza taşını bilirsiniz onunla 2-3 günde bir dairesel hareketlerle çokta bastırmadan ovalıyorum gözenekleri açsın diye... lazer dendide oldukça masraflı bir yöntem ve korkuyorumda..:uhm:

epilatör yüzünden bende oldukça çektim batıklardan ve lekerinden... etkileri hala var elbette.. oynamak,iğneyle çıkarmaya çalışmak daha da kötü sonuçlar yaratıyor... 2 yıl kadar önce bir ürün kullandım pfb-vanish adı.. deriyi soyuyor bi miktar faydasını gördüm.. 1-2 şişe daha kullanmak gerekiyordu almadım tekrar... kese yapıyorum ve bu ponza taşını bilirsiniz onunla 2-3 günde bir dairesel hareketlerle çokta bastırmadan ovalıyorum gözenekleri açsın diye... lazer dendide oldukça masraflı bir yöntem ve korkuyorumda..:uhm:

Canım bendede oluyodu batıklar lazerden korkma gerçekten çok güzel oldu bacaklarım bürüzsüz tamamen bitince dahada güzel olucak inş baya azaldı benim kıllar bence lazer yaptıra.s.

ya arkadaşlar gerçekten çok iğrenç bende bir kaç senedir bacaklarımdan dertliyim.epilasyon aleti yaptı hep::çok üzgünüm:acaba tüy azaltıcı kremler kullansak nasıl olur.ben bu aralar nemlendirici sürüyorum.gerçekten biraz iyi oldu.sürekli yumuşak oluyor.

ya arkadaşlar gerçekten çok iğrenç bende bir kaç senedir bacaklarımdan dertliyim.epilasyon aleti yaptı hep::çok üzgünüm:acaba tüy azaltıcı kremler kullansak nasıl olur.ben bu aralar nemlendirici sürüyorum.gerçekten biraz iyi oldu.sürekli yumuşak oluyor.

Epilasyon makinesi yapıyor canım çözümü lazer gerçekten batıklardan kurtuluyosun tüy azaltıcı kremleri kullanmak için yine kökten alıcaksın imkanın warsa lazer yaptır derim sewgiler canıma.s.

arkadaşlar merhaba:1rolleyes:
benimde derdim sizinkilerle aynı, hatta benim lekelerim o kadar fazlaki son 2yazdır kısa bişey giyemiyorum:a015: hatta bu forumda 'bacaklarımdaki lekelerden nasıl kurtulabilirim' başlığını açmıştım,150 sayfa olmuştu, o kadar konuşuldu herkes bişiler anlattı tavsiye etti, sonuç;ne yazıkki başladığım yerdeyim:a015:
gerçekten napıcağımı bilmiyorum, 2seans lazer denedim, bikaç lekeye buz tedavisi (en son çıkan makine bitek bakırköyde bi güzellik merkezinde warmış) , bitkisel tedavi yapan güzellik salonuna gittim 1 kez, peeling yaptım, pfb vanish kullandım, ewde limon sirke gibi karşımlar yaptım, kese ve hatta ponza taşı kullandım... ama sanırım hatam hiçbişeye tam dewam etmemek oldu, hemen pes ediyorum, sanki bi mucize olucakta hemen geçiceklermiş gibi..
yarın emre çiçek diye bi doktora gidicem,lazer merkezi warmış,bakalım o neler sölicek...
eğer maddi açıdan da çok abartılı bişi diilse artık bişeye istikrarlı dewam etmek istiyorum.

Bütün geçmişimi anlatarak kafanızı şişirdiğim için kusura bakmayın ama anlatasım geldi:asigim: eğer olumlu sonuçlar alırsam mutlaka yazarıma.s.

ah canım benim niye kafamızı şişireceksin aynı dert bendede var ne duyduysam yaptım hatcadığım paranın haddi hesabı yok 23 gün sonra düğünüm var lazerde yaptıramam artık maddi durum el vermez şimdi artık bu şekilde kalacak mecbur

ah canım benim niye kafamızı şişireceksin aynı dert bendede var ne duyduysam yaptım hatcadığım paranın haddi hesabı yok 23 gün sonra düğünüm var lazerde yaptıramam artık maddi durum el vermez şimdi artık bu şekilde kalacak mecbur

amaaan boşver gitsin cnm:asigim: seni beğenen öyle beğenmiş, tek kusurun o olsun..
evlendikten sora rahat rahat yaptırırsın, hiçbişey için geç kalmış olmazsına.s.

bende doktora gittim, %75 geçiririm dedi, 6seans lazer leke tedavisi, kalıcı olabilmesi için yani tekrar leke oluşmasın diye bir de lazer epilasyon yaptırmam gerekiyo tabiyerimseniben maliyet çok fazla tabi ama doktor oluşu güven veriyo.. lazer eğitimi veriyomuş diğer doktorlara da, bisürü sertifikaları var..
kışın başlamayı düşünüyorum kısmetsefisfisfis

amaaan boşver gitsin cnm:asigim: seni beğenen öyle beğenmiş, tek kusurun o olsun..
evlendikten sora rahat rahat yaptırırsın, hiçbişey için geç kalmış olmazsına.s.

bende doktora gittim, %75 geçiririm dedi, 6seans lazer leke tedavisi, kalıcı olabilmesi için yani tekrar leke oluşmasın diye bir de lazer epilasyon yaptırmam gerekiyo tabiyerimseniben maliyet çok fazla tabi ama doktor oluşu güven veriyo.. lazer eğitimi veriyomuş diğer doktorlara da, bisürü sertifikaları var..
kışın başlamayı düşünüyorum kısmetsefisfisfis

ay tatlım benim ya ne güzel yazmışsın doğru nişanlım beni o şekilde beğendi kabul ediyor ama benim içim huzursuz çevredende çekinmiyorum kapride giyiyorum etekte ama benim gözüme güzel gelmiyor

ay tatlım benim ya ne güzel yazmışsın doğru nişanlım beni o şekilde beğendi kabul ediyor ama benim içim huzursuz çevredende çekinmiyorum kapride giyiyorum etekte ama benim gözüme güzel gelmiyor

en iyisini yapıyosun valla:sm_cool: ama benimkiler biraz fazla olduğu için uzun etekler giyebiliyorum ancak :a015: inşallah bu kış halledebilirsem burdan herkese duyurucam gidin yaptırın diye, çünkü eğer benimki geçerse eminim herkesinki geçer bu yöntemlealkisalkisalkis
bide maddi açıdan çok abartı olmazsa tabi...

aynı sorun bendede vardır sır agda kullanıyordum ve bacaklarımda lekeler olustu cok degıldi ama ınsanın sınırını bozuyor daha sonra lazer yaptırdım ve sonuc harıka tuylerle beraber lekelerden de kurtuldumm

kızlar bende sir ağda yaptırıyorum yarın lazere başlıcam ama bacaklarımdaki lekeler kıl köklerinde kırmızı noktacık şeklinde bir de ben çok beyaz tenliyim lazerdeki gidicem bayan beyaz tenli olmanız lazerde avantaj sizin için dedi nihayet beyaz tenin bi avantajını görücem bakalım yarın :)) bacakklarıma kışın başlıcam lazere.sevgiler

kızlar bende sir ağda yaptırıyorum yarın lazere başlıcam ama bacaklarımdaki lekeler kıl köklerinde kırmızı noktacık şeklinde bir de ben çok beyaz tenliyim lazerdeki gidicem bayan beyaz tenli olmanız lazerde avantaj sizin için dedi nihayet beyaz tenin bi avantajını görücem bakalım yarın :)) bacakklarıma kışın başlıcam lazere.sevgiler

Güzel sonuç alırsın canım bende beyaz tenliyim kıllar siyahsa sonuç harika gitmeden bol bol jiletleseydin kıllar güçlenseydi we siyahlaşsaydı inş seninde biter canım sewgilera.s.

X