Lazer Epilasyon bacakta oluşan lekeler için ne yapılmalı

dejavu00

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
107
0
merhaba arkadaşlar

benim bacaklarda oluşan lekelerle ilgili sorunum var.. nedenini bilmiyorum sir ağdadan mı? silkepilden mi? batık gibi oluyor çıkarmaya çalışırken kanıyor sonra yara oluyor ve iz kalıyor. ne yapabilirim acaba . lazer epilasyon düşünüyorum .başka kolay bir yolu varmıdır sizce
:sm_confused:

yokmuş maalesef benim bacaklarım da mahvoldu bu yüzden epilatörden dolayı çok daha kötü olmadan başla lazere ben başladım ve hergün bepanthen kullanıyrm hemazaldı hem yaralarım geçiyo lazer birde oluşan lekelern rengini açıyo

epilasyon tüylerle beraber lekeleride götürürse süper olur .çok sorun yaşıyorum .bir türlü de epilasyona cesaret edemiyorum.ama sanırım yaptırmam lazım kaydirigubbakcemile

Sizi bilmem ama deniz suyu ve kumu çok güzel geliyor. Ben o tür lekelerden hani batık oluyorda oynuyoruz iz kalıyor kanıyor. Tabi bunlar gecmiyor. ben her yaz gidiyorum hemen hemen ve deniz suyu kumu süper geliyor. Bacaklarım bu sayede düzeldi..:teytey:

yazları denize gidiyoruz ama ii gelmedi bana deniz suyu veya kumu, hatta güneşte o lekeler nasıl parlıyo güneşlenirken .kışın çözüm bulmak lazım.hemde kökten. :)))

yazları denize gidiyoruz ama ii gelmedi bana deniz suyu veya kumu, hatta güneşte o lekeler nasıl parlıyo güneşlenirken .kışın çözüm bulmak lazım.hemde kökten. :)))

lazer epilasyonla birlikte batıklarında çıkıyor lekeler içinde birebirdir.gidersen eğer farkedersin sende batıklara lazerle atış yapılınca çıt çıt sesler gelicek :))) bende başka yöntemlerden dolayı kaşıntıyla uğraştım günlerce sonra yara yaptım filan neyseki şuan uğraşmıyorum lazer bu konuda epey faydalı tavsiyem Fotona Nd- Yag soğutması da var daha rahat :1rolleyes:

bendede batık lekesi var . lazere de gidiyorm 5 seans oldu ama lekeler aynen duruyor. bende lazer lekelere etki ETMİYORRRRRRRR

benimde sorunum alt bacağımın dış taraflarındaki lekeler ve batıklar..senelerdir sir ağda yaptırıyorum tüylerde azalma var fakat lekeler çok kötü duruyoo..bu cuma lazere gitcem..leke ve batıklara en iyi gelen şeyin lazer epilasyon olduğu söylendi bana..ama bir arkadaşımız kaç seans gitmiş hiç işe yaramamış nasıl oluyo şimdi bu yaaa:çok üzgünüm:

epilasyon tüylerle beraber lekeleride götürürse süper olur .çok sorun yaşıyorum .bir türlü de epilasyona cesaret edemiyorum.ama sanırım yaptırmam lazım kaydirigubbakcemile

dejavu arkadaşım sen yaptırmaya başladınmı aynı sorun bendede var.bende bu hafta sonu başlıycam sanırım..deneyimlerini ve gözlemlerini yazarmısın arkadaşım...yerimseniben

dejavu arkadaşım sen yaptırmaya başladınmı aynı sorun bendede var.bende bu hafta sonu başlıycam sanırım..deneyimlerini ve gözlemlerini yazarmısın arkadaşım...yerimseniben

cnm haftasonu görüşmeye gittim , yarın randevum vardı ama rahatsızlandım.23 marta ertelettim . hem umutlu hemde şüpheliyim .hayırlısı. ilk seanstan sonra olanları anlatırım .:uhm:

yıllar önce makine kullandım bacaklarımı mahvetti, sonra yıllarca ağda, sir ağda, jilet vs hayır lekeler ve batıklar gitmiyor. Bi doktor bana lazer demişti bilmiyorum faydası olurmu.. Kılları sıkarken beyazımsı iltihap gibi bişeyle çıkıyor dimi, benimki öyle. Yüzüme iki seans lazer yaptırdım müthiş sonuç, arkadaşın birinin dediği gibi kıllar cızz diye yanıyor. Bacakta da yeni başlıycam umarım faydası olur.. Yazarım olursa :)

kızlar makıne iz mi bırakıyor? Benm makınam yok agda jilet idare ediyorum iz filan oluşmadı

makınanın zararı varsa hiç alıyımm

bende bacaklarımdaki lekelerden dolayı lazere gitmeyi düşünüyorummm çok sıkıldım bu lekelerden ve batıklardan:kızgın:

lekelerim var kurtuluşum yok. valla epli da 1. yıla girecem nerdeyse gecen yaz başladım 4-5 .seanstayım lekeler diyorum sonra gecer hemen geçmez onlar diyo. amannnnnnnn dedim ya boşver bende etek giymeyi verim yoksa kafaya taka taka yiycem kafayı kılı tüyü lekeyikaydirigubbakcemile3
boşver sende takma değermi kız 2 3 leke için kafanı mesgul etmeye:sm_cool:

Arkadaşlar bazılarında makine bazılarında ağda batık yapıyo ama yapıyo yapmıyo diyenler çok nadir
bence batıkları kesinlikle ellemeyin leke yapmasın diye bide çözümü lazer epilasyon ben yaptırıyorum çok memnunun kesinlikle korkmayın süper oluyo yaptırmadan önceki halimle şimdiki durumunun arasında okadar fark warki yapanlar bile şaşırıyor
şiddetle lazeri öneriyorum tawsiye ediyorum yaptırın ben çok memnunum
genitalimdede wardı batıklarım şimdi eser yookksırnaşık şey
sewgilerrrrra.s.

bende 1. seansıma girdim , daha yeni dökülmeye başladılar. Bende ümitliyim,kurtulucazzz :eek:

lekelerim var kurtuluşum yok. valla epli da 1. yıla girecem nerdeyse gecen yaz başladım 4-5 .seanstayım lekeler diyorum sonra gecer hemen geçmez onlar diyo. amannnnnnnn dedim ya boşver bende etek giymeyi verim yoksa kafaya taka taka yiycem kafayı kılı tüyü lekeyikaydirigubbakcemile3
boşver sende takma değermi kız 2 3 leke için kafanı mesgul etmeye:sm_cool:

Takmamak lazım belki ama olmuyor işte , bide evliysen :eek: ,, sorun oluyor.

Takmamak lazım belki ama olmuyor işte , bide evliysen :eek: ,, sorun oluyor.

canım lazerini aksatma aradada kese yap ama kıllar dökülüp yeni kıllar çıkarken ölü derler gider we batık izleride zamanla gider merak etme canım:1hug:

X