bebek tasimak icin kullanilan carsaf gibi boyna asilan bir sey vardi. kullanan var mi

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
selam arkadaslar, daha hamile degi;ken gormustum. bebek askisi vardi tasimak icin. bebegi icine koyuiyorsun. carsaf gibi boynuna doluyorsun. cok ise yariyormus o.

ben simdi yapmayi dusunuyorum ama bulamadim linki. kullanan ya da adini bilen ya da yapilma seklini bilen varsa bana yardimci olur musunuz?

canim how to make a sling carrier yaz arama motoruna orada kumas falan secebiliyorsun ve sana anlatiyor nasil yapildigini.

daha önce tuğba erbil de görmüştüm öyle bişimydi??
ana kucağı?onun ki daha değşik hatta bebeği çantada taşıyo diye tepki çekmişti
çapraz takılan çantalara benziyodu

daha önce tuğba erbil de görmüştüm öyle bişimydi??
ana kucağı?onun ki daha değşik hatta bebeği çantada taşıyo diye tepki çekmişti
çapraz takılan çantalara benziyodu

Canim o tasima yontemi bebegin en rahat oldugu yontemdir. Biraz ilkel gibi gorunse de bebek anne sicakligina kokusuna en yakin ve pozisyon olarak en uygun yontem. ABD de cok yaygin. ancak TRde elestiriler zaten. Bilip bilmeden.

merhaba arkadaslar

o bahsettigin tasima atkisi ünlü markalar (angelina jolie, laila ali, heid klum) ünlülerin tercih ettigi atkilar, tasirken ona özle bebeklerin dirsekleri ve bacaklari koruyan özel dirsek corablari, emzirme kolyesi, dogum sonrasi spor dvd-kitaplar, kemerler, meme hortom seti,

v.s

bunlari satmaktayim

siparisde bulunmak isteyen arkadaslar bana mesaj atsin

X