Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz tenlilere yakısan saç renkleri

funda24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
13
0
beyaz tenliler nerk yakısıyor daha beyaz gözükmemek için hangi tonlara boymalıyım fikri olan yardım etsin

bir beyaz tenli olarak.. nerdeyse her rengi denedim..
sarı bana yakısmadına karar verdım (eşim bunun aksini soylesede)
zaten beyazım bide sarı sac hepten ruh gibi oluyorum..
kullu kahve tonları guzel durur gbime geliyor..
yada acık kahverengi.. ama yıkandkca kızıllasmada bide tam olcak ..

Bende beyaz tenliyim siyaha boyamıştım yakıştı çok, genelde Kahve ve Kumral tonları çok güzel oluyor...

bi beyaz tenli olarak yapmadığım renk kalmadı
ama sarı yakışmadı gibime geldi :bbo:
en çok siyahı yakıştrdım :eek:
şuan kahveyim :ecrin_bebek:

:jeyyar:Sarı denedim hiç yakışmıyorr
siyahh bambaşka güzel :lepi:
Kahve eh işte:1rolleyes:
en son kızılda karar kıldımm ve böyle kalacak :lepi:delikafadulden

beyaz tende de farklar oluyor bence. annem de ben de beyaz tenliyiz. ancak o küçükken kızıl tonları barındıran sarıymış, ben ise açık kahveye dönük. şimdi de açık kumralım. sarı yakışıyor, ama yanık tenle çok iyi gidiyor ya da hafif makyaj, yoksa yüz hatlarım sönük kalıyor. anneme ise sarı deği, kızıl yakışıyor.

benim saçlarım siyah gibi bir renk oldu bir defa, boyama hatası olarak. sonuç: kaşlar kirpikler sarı sarı parladı:KK43:

Byaz tenlilere genelde her renk yakışıyor ama sarı pek yakışmamıştı bana çevremdekiler çok beğenirdi ama makyaj yapmadığım zamanlarda çok soluk gösteriyodu onun dışında kestane,kahve,kızıl,kumral,bakır yakışır benim favorim bakır

acaba kumral saça sarı gölge yada röfle nasıl olur. aslında kızıl yaptım çok yakıstı ama çok akıyo kullanamıyorum

Bende beyaz tenliyim ve sarı banada hiç yakışmamıştı yüzüm çok solgun ve hasta görüntüsü almıştı,şuan doğal renginde koyu kestane ama kızıla boyatmayı düşünüyorum kızılda çok yakışıyor beyaz tenlilere.

beyaz tenli birisi olarak koyu renk saç yakışıyor.sarı gerçekten de hasta gibi gösteriyor. ama elveda rumeli deki haticenin saç rengi çok güzel duruyor.

Son düzenleme:
şahsen ben de kızıl saç fetişistliği var arkadaşlar. en güzeli de bal köpüğü sarı kızıl tonları... ya bir de bir beyaz tenli olarak söylüyorum kendilerini beyaz tenli olarak ifade eden ve bazı arkadaşların beyaz tenli olarak ifade ettiği bazı arkadaşları gördüm de beyaz ve o ne alaka dedim... resmen buğday hatta bence esmerimsi tenli arkadaşlar ben beyaz tenliyim falan diyor beyaz çok farklı birşeydir. bence bu sadece kompleks... ya da beyaz ne bilmemekten kaynaklanıyor....

şahsen ben de kızıl saç fetişistliği var arkadaşlar. en güzeli de bal köpüğü sarı kızıl tonları... ya bir de bir beyaz tenli olarak söylüyorum kendilerini beyaz tenli olarak ifade eden ve bazı arkadaşların beyaz tenli olarak ifade ettiği bazı arkadaşları gördüm de beyaz ve o ne alaka dedim... resmen buğday hatta bence esmerimsi tenli arkadaşlar ben beyaz tenliyim falan diyor beyaz çok farklı birşeydir. bence bu sadece kompleks... ya da beyaz ne bilmemekten kaynaklanıyor....

beyaz tenlilik hakkında söylediğine katılıyorum. vereliniortak

beyaz tenliye sari asla yakismiyo helede benim gibi kara kasli kara gozluyseniz hic yakismiyo ama beyaz tenli kumral sacli olana makyajla desteklenirse belki yakisabilir
bence kirmizi tonlari cok yakisiyoopuyorumnanaktan

X