bacak kasılması

kestane

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.090
9
40
kızlar benim yaklaşık bir haftadır bacaklarım kadılıp ağrıyo acaba bu hamilelik belirtisi olabilirmi uyurkende çok kasılıyo ve uyanmaya yakın hele baya bi rahatsız ediyo özellikle bu gün sağ bacağım çok ağrıyo ve kasılıyo adetimede 3 gün var acaba hamile olabilirmiyim sizce lütfen bana yardımcı olun

canim bacak kasilmasi derken nasil bisey? Kramp giriyor gibi mi? Benimde oyle olmustu gecen ay hamileymisim. Sabah uyanmaya yakin hep germe istegi duyuyordum bacagimi. hani gerinirsinya sabahlari ayni his bacagima oluyordu. Insallah hamilesindir.

evet canım bacak kasılması hamile kalınca oluyormuş, benim arkadaşım da hamile kaldığında hep bacağım kasılıyor böyle gerinme ihtiyacı duyuyorum demişti. inşallah hamilesindir canım.

valla canım nasıl anlatayımki kasığımın orda ağrı var ve bacağımdan dizimin altına kadar ağrıyo eğer üstüne yattıysam bacağımın baya bi ağrıyo ne bileyim acaba belirti olbilirmi diye düşündüm senin 2 bacağında da ağrı varmıydı benim şuan sağ bacağımda var ve adetime 3 gün var

ukla canim demekki tek ben degilmisin boyle olan icim rahatladi :)) Bende neden benim kasiliyor sadece bu kadar erken diyordum. cunku genelde 5. ayda falan oluyormus kasilmalar. allah olmayan herkese nasip etsin insallah hayirli evlatlar.

evet canım bacak kasılması hamile kalınca oluyormuş, benim arkadaşım da hamile kaldığında hep bacağım kasılıyor böyle gerinme ihtiyacı duyuyorum demişti. inşallah hamilesindir canım.

inş. canım bu ay sıkı çalıştık ama hiç umudum yok ateşim düşük çıkıyo 36.4 böylede hamiş olunmaz heralde

valla canım nasıl anlatayımki kasığımın orda ağrı var ve bacağımdan dizimin altına kadar ağrıyo eğer üstüne yattıysam bacağımın baya bi ağrıyo ne bileyim acaba belirti olbilirmi diye düşündüm senin 2 bacağında da ağrı varmıydı benim şuan sağ bacağımda var ve adetime 3 gün var

anladim canim. Aynen benim gibi. Kasik agrisida vardi. Ustune yattigimda agrimazdi benim ama normal sirtustu yatarken sanki boyle cekiliyormus gibi oluyordu icten ice. bi rahatsizlik hissi vardi yani bacakta. Benim sol bacakti cunku soldan yumurtladim o ay biliyordum agrisindan. sende sagdan yumurtladiysan sag bacagin agriyor olabilir o yuzden. insallah vardir biseyler canim istiyorsan bebis. Bi test yaparsin istersen yarin sabah. daha erken ama bazen silik falan cikiyor. :CüvCüv:

ukla canim demekki tek ben degilmisin boyle olan icim rahatladi :)) Bende neden benim kasiliyor sadece bu kadar erken diyordum. cunku genelde 5. ayda falan oluyormus kasilmalar. allah olmayan herkese nasip etsin insallah hayirli evlatlar.

canım senin ne zaman başladı kasılmalar gün boyu devam ediyomuydu

valla canım test hazır evde bekliyo cumartesi gelmezse pazara yapayım diyorum yarın yapsam belki çıkmaz sonra eşime test al demek istemiyorum gerçi bu ay 7 .ay ama inş olmuştur çünkü artık olmasını istiyoruz başka ne gibi belirtilerin vardı senin

anladim. En iyisi beklemek zaten. Bizimde 8. ayimizda tuttu allahin izniyle. Baska pek bi belirti yoktu aslinda. Klasik adet donemi agrilari vardi. Sivilceme kadar cikti. Bi siskinlik olur ya heray aynen o siskinlikte oldu kasik agrilari oldu sanki heran adet olacakmis gibi. Gogusler hassaslasti. yani inanki hicbi degisiklik yoktu. bacak kasilmasi olayinida ciddiye almamistim cunku yumurtlama zamanida hep ayni agri olurdu bende.

anladım canım sağol benimde yaklaşık 1 haftadır göğüsler şişti ve baya bi ağrıdı bacağıda kasılıyo işte bitanede sivilcem var arada bir başım dönüyo sanki ama bide gözlerim bi tuhaf oluyo bu arada başım dönerken kararıyo sanki gözlerim bakalım sonu ne olcak inş.bebişim gelir bu ay

insallah canim. hayirlisi olsun. haberdar edersin bizi sonuctan. iste dedigim gibi insan emin olamiyor test sonucunu gorene kadar cunku adet donemi gibi oluyor ayni zamanda.

inş canım haber veririm en iyisi beklemek o kadar bekliyo insan ama son günlerde sabredemiyo işte

herkeze merhabalar
bende 5 aylık evliyim.son 10 gündür sürekli sağ bacağımda kasılma oluyor ve ayakta durmakta zorlanıyorum özellikle çok yorulduğumda bu gerçekten hamilelik belirtisi olabilirmi :)

anladım canım sağol benimde yaklaşık 1 haftadır göğüsler şişti ve baya bi ağrıdı bacağıda kasılıyo işte bitanede sivilcem var arada bir başım dönüyo sanki ama bide gözlerim bi tuhaf oluyo bu arada başım dönerken kararıyo sanki gözlerim bakalım sonu ne olcak inş.bebişim gelir bu ay
Merhaba eski yorumlarınızı okudum merak ettim kusurabkmayın.bu belirtiler olduğunda somuç neydi cevp verirseniz çok sevinirim

X