arap kadınları ve makyajları...

hask

HDDES
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
200
0
arkadaşlar buradaki resimlerin çoğu arap ülkelerinde şarkıcıların resimleri ve hepsi kanımca çokk güzeller siz ne düşünüyorsunuz...
DİANA KARAZON
diana-karazon88558.jpg

8.jpg

Diana_Karazon.jpg

18557.jpg

276756781_ef3b703029.jpg

39057_mb_file_c0a8c.jpg

pic_10_58.gif

1955459345_131076c553.jpg

diana-karazon-16-7-08.jpg

l88083375718333ni9.jpg

Dk+1.bmp

normal_145833732.jpg

059817.jpg

a8808337571_484112_1802.jpg

s4.jpg

s6.jpg

1m.jpg

Son düzenleme:
Çok guzel gorunuyor hepsıde.Zaten ben arapların genel olarak makyajlarını cok sevıyorum.

yaa gerçekten böyleleri kadın erkek farkk ettirmiyor görünce ağız açıkk izliyoruz yaa üstelikk bunlardan bi sürü var...:1no2::eek:

Allah özene bözene yaratmış diyeceğim ama ne makyaj oyunları yapıyorlar,doğal hallerini görmek lazım..

Nancy-ajram-1.jpg

bu mai gözlü şarkıcı nancy ajramın ilk çıktığı zamanlar yani kısaca büyükk bi evrim geçirmiş-tatlicadiarzu-ama maalesef o arap lubnanlı kendisi dünyada ün yapmış bi şarkıcı:1ninca:ama neden mai gözlü arap olmuyor mu ki suriyeyi ziyaret ettiyseniz görürsünüz sarışın kumral halk devlet başkanı beser esad bile kumral renkli gözlü:tomato:

çok çirkin türkiyede var yaya hani travesti sisi :)) ona benziyor.birinci resimdekiler. göz lens burun estetik kalıp gibi iğrenç bi makyaj midem bulandı faris daha hoş.

ay bu araplar niye bu kadar güzel oluyorlar ya hepsimi güzel hepsimi bakimli vs vs

bayildimmmmmmmmmmmmmmmmm
cok severim gözleri iyice belirgin olupda
dudaklar hafif
offffffffff offffffffffff

birde uyandıklarında görmek lazım.

birsürü arap arkadaşım var,bizim memlekette arap dolu,hiç böyle hatuna rastlamadım.

bunlar senin karşılaşmadığın kısımmış demekk kikaydirigubbakcemile3
ama ne yalan söyleyim eklediğimden beri içim gitti yaa bende çokk kıskanıyom bazısını...
:nazar:

bunlar senin karşılaşmadığın kısımmış demekk kikaydirigubbakcemile3
ama ne yalan söyleyim eklediğimden beri içim gitti yaa bende çokk kıskanıyom bazısını...
:nazar:

ya güzelim aldanmayın seçmece bunlar seçmecesırnaşık şey

güneydeki çoğu şehrimizde arap nufusu yoğundur,bende o bölgeyi iyi bilirim yok böyle bişey ya.:nazar:

X