Beta hcg 180

iclal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
28
7
beta hcg 180 çıkmıştı arkadaşlar 2 gün sonra 363 çıktı tekrar 4 gün sonra tekrar kan testi istendi beta hcg 500 geçmeyince kese gözükmüyomuş bilgisi olan yardım etsin

canım öncelikle rabbim hayırlısını versin hakkında...ilk katlaman güzel ama ikinci biraz düşük gibi...48 saatte bir 2 ye katlaması lazım değerinin...kese için 1500 ü geçmesi lazım zaten...sana tavsiyem hiç bir şeyi stres yapma ve bekle canım...5-6 haftalıkken kese görülüyor zaten...allah yardımcın olsun ...çok ümitlenme yinede canım 5 şubatta 7 haftalık meleğimi kaybettim...herşeye hazırlıklı ol hamilelik süprizlerle dolu...

beta hcg 180 çıkmıştı arkadaşlar 2 gün sonra 363 çıktı tekrar 4 gün sonra tekrar kan testi istendi beta hcg 500 geçmeyince kese gözükmüyomuş bilgisi olan yardım etsin

Canim bhcg 500 gecmeyince degil 1500 u gecmeyince kese gorunmez. bazen 2000lerde falan ancak gorunur. 363 ciktiktan 2 gun sonra 800lerde, 2 gun daha sonra 1600 lerde BHCG seviyen. 4 gun sonra gorursun.

değerin çok güzel katlamışta benim bildiğim 1500 üzeri kese gözüküyo daha erken yani kan testinden 2 hafta sonra normalde keselere bakıyor dr lar canım bi sorun yoksa hamilesin hayırlı olsun

bhcg 189 çıktı adetime 5 gün kala. bu iyi mi hamile miyimdir?doktor 2 gün kala tekrar baktır dedi.cevaplarsanız sevinirim

Degerin 2 gün sonra artarsa gebelik var demektir cok erken test yaptigin icin mutlaka takibe alinmali. Simdiden ikinizde gözü aydin olsun:sm_cool:

canım değerlerinin artışı güzel ama daha kesenin gözükmesi için erken önümüzdeki hafta filan gözükür merak etme

arkadaşlar merhaba
benim son baktırdım beta hcg 1022 çıktı ama kese gözükmedi birde vaginal bakıldı bi sorunmu var acabafisfisfisfisfisfis

ewet benimde 1554 iken gözükmüştü o zaman 5+2 olmuştu zaten kuzucuğum zaten vajinal bakılıyo canım karnından gözükmesi mümkün değil ben 7+2 iken karnımdan gözüktü oda zor zar doktorun bi tarafından ter aktı valladelikafadulden

Son düzenleme:
kayradoruğum senin 7+2 dezar zor karından görüldü diosun ben dra gtttim direk karından baktı 6+1 dedi acaba bende 7 haftalık olabilirmiyim

X