göğüsten süt gelmesi

nesssli

egem benimle :)
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
875
32
41
merhaba arkadaşlar

2.kez hamile kalmak istiyorum fakat şöle bişi var göğüslerim çok acıyo bide göğsümden süt geliyo 9 aydır olmuyo hamile kalamıyorum hamile olupta göğsünden süt gelen arkadaşlar varmı ??? :sm_confused:

merhaba canım.. göğüsten süt gelmesi hamileliğin 5.ayından sonra olabiliyor. hamilelik dışında süt gelmesi ise prolaktin yüksekliği sebebiyle ortaya çıkıyor.. benimde gelmişti tedavi oldum bence sende hormon testlerini yaptırırsan çıkar tedavi olursun en azından

Evet tatlım prolaktin yüksekliğinde göğüsten süt gelebilirmiş. Prolatin yumurtlamayı engelleyebiliyor o nedenle adetinin 3. günü hormon tahlili yaptırmalısın.

ne bilim arkadaşlar adetin 9.cu günü şişince acaba belirtimi diye düşündüm birden olmazsa test yaptırırım süt hormaonları içinn sağolun.

Adet olman gereken günün üzerinden mi 9 gün geçti canım? öyleyse bir test yap hamiş değilsen o zaman prolaktin olabilir.

yok canım ya adetin 9.cu günü göğüslerim böyle şişti adetim değil yani

bnmde böyle oldu prolaktin hormonum yükselmiş tedavi görmüştüm cnm hamilelikte bile hemen gelmez zaten bende hormonlarınla ilgili bişy olabilir ben ilk dahiliye ye çıktığımda asla ihmal etmememi söylemişti..dostinex diye bi ilaç içmiştim. bence sende hiç ihmal etme cnm

bende gecen sene nisan ayinda tesadüfen fark ettim gögüslerimden süt geliyordu doktora gittim cogu kadinda olabilen birsey doktor birak yerinde dursun demistti ama prolaktin hormon düzensizligi vardi hormon haplariyla düzene koyduk yani korkulacak bisey yok benimki gecti sadece böyle sykinca zorla bir minicik damla ancak cikiyo sende bir doktora görün bence..

merhaba arkadaşlar

2.kez hamile kalmak istiyorum fakat şöle bişi var göğüslerim çok acıyo bide göğsümden süt geliyo 9 aydır olmuyo hamile kalamıyorum hamile olupta göğsünden süt gelen arkadaşlar varmı ??? :sm_confused:

bence butun hormonlarini ölctur prolaktininde ölcerler otomatikmen adetinin 3yda5 gunu gidip butn hormon tahlillerini yaptir derim bece yuksek ciksa yada cikmsa bile sen doktorun dan memografi kontrolunu de iste bence ted birini al insallah biseyin yoktur canim

X