Nakış Kurdela nak rokoko gl yapm

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
canım benim şimdilik başka bir sorun yok :)) p.tesi den beri pc başında model çıkartmaya çalışıyordum birçoğunu öğrenmiştim yanlız ikisinde takılıp kalmıştım sayende hallettim..

özel bir çalımam var orda kurdele nakışınıda kullanmak istedim yakışacak bir çiçek arıyordum sanırım rokoko çok uyacak

eminim süper bişi olacaktır ,merakla bekliyorum, şimdiden ellerine sağlık diyeyim ikikikiiki

bende öğrenmeye çalışıyorumkaydettim bazılarını bakalım yapmaya çalışacağım saol

kolay gelsin atıka ,canım takıldığın yerde sor yardımcı olmaya çalışırım :)

harika olmuş bende bu tekniği denemk istiyorum hihoyyyt
diri kumaşlarda işlemek daha kolay oluyor ,yumuşak kumaşta biraz zorlanabilirsin canım .
elin alışınca yumuşak kumaşta işlemeni tavsiye ederim canım
a.s. şimdiden kolay gelsinnn

tijencim ben bayıldım bu örneklere ama becermıyorumkı:KK43:((
ya bana tavsıye edebılecegın vıdeolu anlatım varmı cok ıstıyorum bende yapmak

tijencim ben bayıldım bu örneklere ama becermıyorumkı:KK43:((
ya bana tavsıye edebılecegın vıdeolu anlatım varmı cok ıstıyorum bende yapmak

estf. becerememek ne demek yaaa herkesin elinden bişiler gelir
öncelikle bir örnek bezi ayarla ,ilk denemelerini onun üzerinde yap, birde bir kaç tane ucuzundan nakış işlemek için havlu al derim elin alışanak kadar bir kaçtane bunları işle
daha sonra büyük parça işlere geçersin tatlım.
hemen bakayım bi videolu anlatımlı bir site vardı adresini yazarım sana :)

estf. becerememek ne demek yaaa herkesin elinden bişiler gelir
öncelikle bir örnek bezi ayarla ,ilk denemelerini onun üzerinde yap, birde bir kaç tane ucuzundan nakış işlemek için havlu al derim elin alışanak kadar bir kaçtane bunları işle
daha sonra büyük parça işlere geçersin tatlım.
hemen bakayım bi videolu anlatımlı bir site vardı adresini yazarım sana :)

canım yaa cok sagol sayende bıraz cesaretlendım. yarın ılk ısım bunları denemek olcak

tijencim ben cıkıyorum yarın bakarım ekleyecegın sıteye. sımdıden cok tesekkurler canım hayırlı aksamlar

çok güzel bunlar ya bende kurdele nakışı kursuna gittim bir sürü modellerim var göndericem sizleree belki fikir olur:) ama yeniyim daha konuları bulmakta zorlanıyorum napabilirim...:sinifsinif:

walla süper olur en kısa zamanda umarım buraya yayınlarsın
bizlerde faydalanırız değilmi kikikikiki

Ya ben yapamıyorum sabahtan beri offf ne beceriksizmişim videolu anlatımınıda bulamadımki bakıyım:KK43: