Eşimize Sürprizler...

Benimki olsa işten eve gelir gelmez kumandaya ilişmeden gayri ihtiyari direk dolabı açar ,pastayı görür ve yerdiiii...
Böylece hazırladığım tüm diğer notlar boşa giderdi:roflol:

Ama senin sürprizin süper olmuş cnm valla tebrik ediyorum seni...

Ben henüz sürpriz yapamadım,yaparsam yazarım...

bende eşime aşk notları cdler hedıyeler cok yazmısımdır ılk2 sene nerdeyse hergun yazıodum bıkmadan usanmadan sıırler evın heryerıne koyuyorum vc dahıl aykkabınsının uzerıne kıyafetının ustune sabah kalkınca cok mutlu oluyodu en sonunda bı gun yanına kalem koydum oda yazmaya basladı uyanınca onu okudugumda dunyalar benım oluyodu sankı cok romantık ve duygusal bırıyım ama kızlar esım tam tersı benım yaptıklarıma karsılık belkı 3 5 bısey yapmıstır o kadar ondan bı suprız goremedım daha aklıma o kadar guzel seyler gelıokı ama yapsam ne olucak ınsan bı sure sonra bıseyler beklıo tamam mutlu oluyo sevınıyo ama yeterlımı ben bekarken 5000bın tane msj yazdım onun cıkarken 3 defter bıtırdım saatı satıne bı kere okumadı bılıomusunuzz geceler boyu yazıodum emegım bosa gıttı evlendıkten sonraa ılk 2 sne gunluk tuttum evlılıgımızı askımızı anlatıodum ama yazmıorm artık yazsamda oglumu anlatıorum gelısımını falan cok zıtız yaa bu konudaa zaten ıstesemde eskısı gıbı olamam 1yasında oglum var onunla ugrasıorum hep ama ondan bısıler gorsem yıne yapmaya calısırım ne yapsam duzelır kızlar sankı bısey yapmıyıncada dahada korelıo gıbı gelıo yaa

pespembe, bekleriz canım :)

Son düzenleme:
bende severim süpriz yapmayı hatta bu gün eşimin doğum günü ona süpriz yapmayı düşünüyorum ama işteyim neyi nasıl yapsam diye sabahtan beri düşünüyorum eşim gün içindede eve gidiyor çünkü işsiz kriz maduruyuz bizde bütçemizde kısıtlı bir akıl verin kızlar nasıl bir süpriz hazırlayayım...

canım biraz geç kalmışsın yaa son dakika söylenir mi bu ?

Kızmıştım eşime bir konudan dolayı onuniçin umursamamıştım ama barıştık cumartesi akşamı :eek: pazar günüde hep beraberdik evde pcde yok ancak işe gelince açtım bakınıyorum nette bir yandanda çalışıyorum :bbo:

önemli olan bir hediye alman değil bence

Son düzenleme:
netten bakarak güzel bir doğum günü kartı yaptım ona karta ' senin gibi insanlar sık gelmiyorlar yeryüzüne, Tanrı'ya bir kez daha teşekür ediyorum seni yeryüzüne gönderip karşıma çıkardığı için...DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....

Kartın arkasınada şu şiiri yazdım

Seni Aşksız Bırakmam

Seninle tattım ben her mutluluğu

Bırakıp gidersen bil ki yaşayamam

Ömrümden canımdan ne istersen al

Gülü susuz seni aşksız bırakmam

Üşüdüm diyorsan güneş olurum

Yanarım sevginle ateş olurum

Dolarım havaya nefes olurum

Gönlümdeki derdi siler atarım

Ümit pınarından coşar akarım

Kış göstermem sana ben hep baharım

AŞKIM KOCAM SEN BENİM İÇİN HERGÜN YENİDEN DOĞUYORSUN DOĞUM GÜNÜN BU GÜNDE KUTLU OLSUN….

Kartı zarfa koydum akşam posta kutusuna bırakacağım o gelmeden bir şekilde ...

gidip ona birde swit aldım şimdi geldim ... :asigim:

pespembe, bekleriz canım :)

mehtap86, yaptıkların çok güzel şeyler gerçekten de. Ben yapıyorum da eşim bana yapıyomu zannediyosun o da yapmıyor, çok nadir yapıyor ama napalım biz içimizden geleni yapalımda. Gerçi dediğin gibi bir zaman sonra insan karşılık bekliyor bu seferde kırılıyor ama napalım kız, ona sende süprrrüüüz yap demek abes oluyo biraz :S

cnm ya bugün yapmayı düşünüyorum ben de... Zaten işteyken güzel güzel msj attım az önce...
Gelince yatak odamıza girer eşim hemen üstünü değiştirir, ben de aynamıza kocaman

seni seviyorum yazsam diyorum ,görünce sevinecektir:asigim:

Başka da sürpriz yok bugünlük bu yeter, diğerlerini de başka zaman yapalım ki yapacak şey kalsın dimi ama:sm_cool:

Ah bi de biz onlardan görebilsek ama kadın -erkek farkı diyelim öyle olsun...

netten bakarak güzel bir doğum günü kartı yaptım ona karta ' senin gibi insanlar sık gelmiyorlar yeryüzüne, Tanrı'ya bir kez daha teşekür ediyorum seni yeryüzüne gönderip karşıma çıkardığı için...DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....

Kartın arkasınada şu şiiri yazdım

Seni Aşksız Bırakmam

Seninle tattım ben her mutluluğu

Bırakıp gidersen bil ki yaşayamam

Ömrümden canımdan ne istersen al

Üşüdüm diyorsan güneş olurum

Yanarım sevginle ateş olurum

Dolarım havaya nefes olurum

Gönlümdeki derdi siler atarım

Ümit pınarından coşar akarım

Kış göstermem sana ben hep baharım

AŞKIM KOCAM SEN BENİM İÇİN HERGÜN YENİDEN DOĞUYORSUN DOĞUM GÜNÜN BU GÜNDE KUTLU OLSUN….

Kartı zarfa koydum akşam posta kutusuna bırakacağım o gelmeden bir şekilde ...

gidip ona birde swit aldım şimdi geldim ... :asigim:

ay bu bizim şarkımız yaaa bayılırız biz:asigim:

Benimki olsa işten eve gelir gelmez kumandaya ilişmeden gayri ihtiyari direk dolabı açar ,pastayı görür ve yerdiiii...

Ama senin sürprizin süper olmuş cnm valla tebrik ediyorum seni...

Ben henüz sürpriz yapamadım,yaparsam yazarım...

:roflol::roflol::roflol:

neyse kızlar işten izin aldım eve gidiyorum hazırlık yapmaya süprizlerim ve bu akşam olanları yazarım yarın öptüm hepiniziŞeniz

kızlar ben her çersıya ındığımde, dayanamayıp kendime bir iki alışveriş yaparım. ama eşimide hiç unutmam , mutlaka onada bişey alıp hediye paketi yapıp yatağın üstüne koyarım. gördüğünde her seferinde cocuk gibi sevinir.
en sonuncusu biraz mustehcen olcak ama hepimiz bayanım. kırmızı mukemmel bir gecelik almıştım. yatağın üstüne meyva, pasta, sarap :) ne varsa çıkarttım. öyle yatak odasında bekledim onu çaktırmadan. mumlarıda yaktım tabi:)))))) o gayrı ıhtıyari , yatmadan önce tuvaletine girdi, sonra uyuklamak için yatak odasının kapısını actığında gözlerinin pörtlediğini söyleyebilirim. hele benim geçeliğime :)))))))))))))
tavsiye ederim boyle şeyler. gerçekten evliliği alevlendiriyor. kısa sürede olsa monotonluktan cıkartıyor sızı.:)))

Eftelya, şanslısın izin alabilmişsin hadi git ve yarın anlat bize olanları :) Umarım harika bir akşam geçirirsiniz canım.

Pespembe'cim çok yavaştan başlıyorsun sende bakalım :)

Patricia; sana aynennnn katılıyorum. Harika bir süprüüzzz yapmışsın :)

eşimle nişanlıyken doğum gününde çiçekçiyle anlaşıp evine çiçek yollatmıştım.o akşam milli maç vardı ,çiçekçi maç bitsin diye beklemiş gece 12 buçukta gitmiş,işin esprisi kalmamıştı.ama eşim çok sevinmişti.
ertesi gün sabah kapısına gittim kapının önüne bir gül bir piyango bileti ve bir gazete bıraktım.Piyangoda benim en büyük ikramiyem sensin diye ufak not yazıyordu.doğum günü gazetesinin çıktısını alıp,üzerinede aşkım doğduğunda dünyada olanlar.. diye yazmıştım.kapıdan çıkınca çok şaşırmış.apartmanının kapısının önünde ben bekliyordum.işe giderken yolda asıl hediyesini verdim.sıradan bir tşörttü.suratı asıldı ama belli etmedi.
o akşam iş yemeğimiz vardı.kocaman bir pasta yaptırdım ve arkadaşlarımdan yemeğe getirmelerini istedim.pastanın üzerinede uludağda beraber çektirdiğimiz fotoyu bastırdım.arkadaşlarla hep birlikte pastasını kestik.çok sevindi.
asıl hediyemi pastadan sonra verdim bir zarfın içinde akçay biletleimiz vardı.müdürümüzdende izin almıştım.eşime büyük sürpriz oldu ve iki günü akçayda geçirdik.
eşim bunlara alıştığı için şimdi ne yapacağım konusunda zorlanıyorum.

aynen benim notlarda boşa giderdisırnaşık şeysırnaşık şey

esıme daha sevgılıyken 26.yas gununde yaptıgım suprız cok hosuna gıtmıstı.dogumgununde 26 tane kırmızı gulu ısyerıne gondermıstım.cok mutlu olmustu.evlendıkten sonrada bırcok suprız yaptım ama...

arkadaşlar tam tersine eşim bana süpriz yapar ben pek beceremem doğum günümü sevgililer gününü evlilik hepsini o kutlar ben hiç ona sadece doğum gününü oda zati anlar ama eşim çok güzel yapar hediyeler pasta herşeyin en iyisini yapar çalışorken pastanın yanın da yemeğimide hazırlar ama ben sizin yaptıklarınızı yapacağım hoşuma gitti notlar

Eşim o zamanlar nişanlım çok hastalandığı için işe gidememişti..Ben de tabi gün boyu konuşuyordum nasıl oldun , nasılsın diye..Akşam iş çıkışı yaklaşınca çok işim çıktığını akşam mesaiye kalacağımı söyledim..(Tabiki hikaye..)O beni çalışıyor sandığı saatlerde de kapısını çaldım..İnanılmaz mutlu olmuştu.. hihoyyyt

X