Tüp Bebek Merkezleri ankarada tüp bebek merkezi tavsiye

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar ankarada tavsiye edebileceğiniz tüp bebek merkezi varmı.bir kaçtane buldum ama çok kararsızım.yardımcı olursanız sevinirim.gen art merkezi hakkında bilgisi olan var mı

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ankarada tavsiye edebileceğiniz tüp bebek merkezi varmı.bir kaçtane buldum ama çok kararsızım.yardımcı olursanız sevinirim.gen art merkezi hakkında bilgisi olan var mı
Hayatım genartta tedavi oldunmu

daha önce anatolia tüp bebk merkezi ve hacettepe üni. has. de tüp bebek tedavisi gördüm. ikisinden de kesinlikle memnun değilim. özeliklede hakan yaralı'nın tedavisinden ve iletişiminden. hastaya hasta gözüyle bakmayan sadece para gözüyle bakan bi şahıstır. tedavimde de onun hatası yüzünden başarısız oldu. 3. denenmde hulusi bey'e gitim. gitmeden önce iyi araştırdım ve kendisi hakkında cok olumlu şeyler duydum ayrıca arkadaslarımdan da ilk denemelerinde hamile kalanlar oldu. allahıma şükürler olsun ki. hulusi hoca da ilk denemem de hamile kaldım. tedavisi, hastaya olan yaklaşımı ile on numara doktor ve insandır. cevremdeki herkese tavsiye ediyorum. eğer tedavim başarısız olsaydı hiç düşünmeden yine ona giderdim.

X