gebelikte kan testi degerleri sonucu

kan değeri sonucum 21,47 çıktı..
çok mu az ya..
adete 3 gün var:KK5::KK5::KK5:

adete 3 gun kala az mıs canım ama çok dııl galıba ben adete bı gun kala yaptırmıstım 116 ıdı normal sankı bıraz daha bekle ıkı gunde bır ıkı katına çıkıo adet gununde 100 falan olur heralde gec dollenme olmussa normal bole olması hatta çıkmayabılırdı bıle

adete 3 gun kala az mıs canım ama çok dııl galıba ben adete bı gun kala yaptırmıstım 116 ıdı normal sankı bıraz daha bekle ıkı gunde bır ıkı katına çıkıo adet gununde 100 falan olur heralde gec dollenme olmussa normal bole olması hatta çıkmayabılırdı bıle

rakamın kaç çıktığı değil 2 günde bir 2 katına artması önemli arkadaşım hayırlısı olsun gene tekrarlayınca testi yaz sonnucu :nazar:

çok sağolun kızlar..
umarım rabbim bana bağışlar bebeğimi bu nübarek ayda:KK5::KK5:

çok sağolun kızlar..
umarım rabbim bana bağışlar bebeğimi bu nübarek ayda:KK5::KK5:

verır verır merak etme tutunmus kı hormon olçuldu sende :))) öyle ıkı tutunuyolar kı hayataaaa merak etme ama test sonuclaarını yıne yaz buraya ıkı gunde bır en az % 60 artması lazım ıkı gun sora 35- 60 aralığında bişey olur

iki gün önce özel hastanede test yapmıştım 21,47 çıkmıştı,
bugün devlette yaptım 17 çıktı:2::2::2:

iki gün önce özel hastanede test yapmıştım 21,47 çıkmıştı,
bugün devlette yaptım 17 çıktı:2::2::2:

Canım sanırım kimyasal gebelik geçiriyorsun 3 gün sonra bir daha ölçtür sanırım 10'un altına düşer üzülme ama sağlıklı bir gebelik değilmiş demekki ben 2 kez yaşadım 3 ay arayla olabiliyormuş sıkma canını

mrb arkadaşlar ben bişey sorucam son adet tarihim 26 haziran ve ben 27 temmuzda kan tahlili yaptırdım 343 çıktı bu değer normal mi ??? bilen varsa cevap verirmisiniz ... :KK3:

mrb arkadaşlar ben bişey sorucam son adet tarihim 26 haziran ve ben 27 temmuzda kan tahlili yaptırdım 343 çıktı bu değer normal mi ??? bilen varsa cevap verirmisiniz ... :KK3:

evet gayet normal..
hatta iyi bir değer..
hayırlı olsun hamilesiniz:KK34::KK34:

meraba kızlar size kan testi sonuçlarımı sormak istiyorum anlayan biri bana cvp verebilirse çok sevinirim lütfenn..

TESTLER SONUÇ BİRİM REFERANS AĞIRLIĞ
BETA HCG H 37.83 mlU/mL <5.0

meraba kızlar size kan testi sonuçlarımı sormak istiyorum anlayan biri bana cvp verebilirse çok sevinirim lütfenn..

TESTLER SONUÇ BİRİM REFERANS AĞIRLIĞ
BETA HCG H 37.83 mlU/mL <5.0

tebrik ederim hamilesinizzzzzzzzzzzzzzz:KK52::KK52::KK52::KK52:
ama değeriniz henüz çok düşük..
umarım yükselir..
yoksa kimyasal gebelik geçirir ve düşük yaparsınız..(ki Allah korusun)
2 günde bir kan testi yapın..
bu değer bugün 37.83 ise 2 gün sonra en az 78 falan çıkmalı..
yada daha fazla..:KK49::KK49::KK49:

tebrik ederim hamilesinizzzzzzzzzzzzzzz:KK52::KK52::KK52::KK52:
ama değeriniz henüz çok düşük..
umarım yükselir..
yoksa kimyasal gebelik geçirir ve düşük yaparsınız..(ki Allah korusun)
2 günde bir kan testi yapın..
bu değer bugün 37.83 ise 2 gün sonra en az 78 falan çıkmalı..
yada daha fazla..:KK49::KK49::KK49:

tşkr ederim ewet düşük rabbim büyük korur inş bebeğimi Allah korusun doktoruma pazartesi sonuçumu göstercem oda söyler herhal bana yaptırmamı hayırlısı ne ise o olsun ...

evet gayet normal..
hatta iyi bir değer..
hayırlı olsun hamilesiniz:KK34::KK34:

arkadaslar benimde son adet tarihim 5 temmuz normalde 28=yada 30 gun de bir oluyorum dun olmam gerekiyordu evde test yaptim iki tane silik pembe cikti bugun yani adetimin gecikmesinden 1 gun sonra kan tahlili yaptirdim beta hcg 416 cikti doktor ultrosanda goruncek kadar degil henuz bayram sonu gene gel dedi vitamin hapi verdi simdi benim degerim nasil bilen arkadaslar yorumlayabilir mi ne biliyim henuz kimseye soyleyemedim kimyasal gebelik olur baska bisey olur diye tahmini olarak 4 hafta 4 gun diye internetten hesapladim bu deger yani 416 sizce nasil arkdaslar :)))

arkadaslar benimde son adet tarihim 5 temmuz normalde 28=yada 30 gun de bir oluyorum dun olmam gerekiyordu evde test yaptim iki tane silik pembe cikti bugun yani adetimin gecikmesinden 1 gun sonra kan tahlili yaptirdim beta hcg 416 cikti doktor ultrosanda goruncek kadar degil henuz bayram sonu gene gel dedi vitamin hapi verdi simdi benim degerim nasil bilen arkadaslar yorumlayabilir mi ne biliyim henuz kimseye soyleyemedim kimyasal gebelik olur baska bisey olur diye tahmini olarak 4 hafta 4 gun diye internetten hesapladim bu deger yani 416 sizce nasil arkdaslar :)))

değeriniz çok güzel..
olması gerektiği gibi..
hatta yüksek bile:KK1::KK1:
bu değerle kimyasal gebelik çok zor..:KK31::KK31:
rabbim bebeğinizi bağışlasın size inşallah.:KK16::KK16:

Hayırlı olsun benimde sat 5 temmuz adet günüm yarın bende bugün test yaptırdım bthcg 1010

X