Saç Rengi ve Saç Boyama Azeri kizi Günelin saç rengi ?

SuRMeLi66

CANIMIN 3Ü KIZLARIM 👭 👱‍♀️
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
6.151
5.671
img0064im5hq8.jpg

Arkadaslar Azeri kizi günelin saç rengi tam olarak ne bilen war mi?
Cok hosuma gidiyor.
Birde Lig tvdeki Minecan Beyazadamin saç rengide çok guzel.Röfle falanmi ki :1closedeyes:
Yardim edinnn bende boyatmak istiyorum ama bir türlü karar weremedim. Karamelmi oluyor ne oluyor anlamiyorum ben pek yaa. senağlama

Bu arada asagidaki resim benim. Yuzumu kapattim.
Gözlerim açik kahwerengi, kaslarim siyah :S beyaz tenliyim.

Son düzenleme:
canim bence kendi sac rengin cok guzel. bi kere boyatirsan bunu geri bulman cok zor olabilir. gunelin sac rengi de hos ama biliosun ne cok elden gecior o saclar. seninki tam boyle tutmazsa pisman olabilirsin. bence sacindan vazgecme...

Hmmmm yorumun için tsk ederim canim
Ama ben saclarimda degisiklik istiyorum : (

canımm senin beğendiğin saç rengi günelin olan galiba bakır tonlarında yani içinde kızılların yoğun olduğu kahverengi gibi 1renk=)
sana çok güzel gider gibime geldi dene bence=)
ama sakın oryal kullanılacak derse kullandrtma açıcıyla ellettirme=)
ben bilmiyorum tam seninkine açıcı sürerler mi ama ben oryal kurbanıyım sakın kanma 1şi olmaz diyenlere tamam mı=)

Tamam canimmm tesekkur ederimmm. Peki hangi saç boyasini önerirsin ? Acici olmadanda nasil olacakki. Bilmemek çok kötüüüüü:çok üzgünüm:

Ayhhh bi deneyim diyorum sonrada korkuyorum saclarim zarar gorur diye.:uhm:

cnm kuaföre gidersen maffoluyor saçın ben gecen sene açtırdım mafeetim saçlarımı..daha sonra evde palette natural saç boyası varya onun tarçın bakırı kullandım.günelin saç tonlarına yakın tuttu.açtırmadan saçını bidene derim...

liveimages5cyenifotoanaqr2.jpg

Ewt canım yaa benim hedefimde de Günelin saçı var. Çok hoş olmuş yaa :KK43:. Ama ben de bilmiyorum tam rengini:çok üzgünüm:
İnşallah bilen vardır rengi. Siyahlar ara ara kaldı bi kurtulim hemen bu rengi elde etmeye çalışcam delikafadulden

Yorumlariniz için tsk ederim kizlar
Sacimi boyatmaktan wazgectim.

saçlarimin dogal hali daha güzel oldugunu farkettim canim..şakkıdı
bence en doğru kararı almışsın arkadaşım kendi saç rengin daha güzel sakın deneme geri dönüş yok ben mahvettim bu rengi yaparak saç yıkandık ça dahada irenç oldu doğal olmak her zaman ii dir kaydirigubbakcemile5

bronz kahve ve kum sarısı olabilir bu renk
ama birebir günelin saç rengi olmaz yakın renk olur kuaförler böyle boyaları yaparken bir kaç boya karıştırıp elde ediyorlar

bence en doğru kararı almışsın arkadaşım kendi saç rengin daha güzel sakın deneme geri dönüş yok ben mahvettim bu rengi yaparak saç yıkandık ça dahada irenç oldu doğal olmak her zaman ii dir kaydirigubbakcemile5

denemiyecegim canim.. geçenlerde bi kaç kez tost yaptim saçimada töbe ettim birdahami asla..mafoldumben

bronz kahve ve kum sarısı olabilir bu renk
ama birebir günelin saç rengi olmaz yakın renk olur kuaförler böyle boyaları yaparken bir kaç boya karıştırıp elde ediyorlar

hmmm dogrudur canim.. desene saçlar cok yipraniyor..

denemiyecegim canim.. geçenlerde bi kaç kez tost yaptim saçimada töbe ettim birdahami asla..mafoldumben

hmmm dogrudur canim.. desene saçlar cok yipraniyor..

saçlar yıpranıyor. benim kuaförüm yıllarca sanatçıların saçlarını YAPMIŞ
onlara kulandığı boyayı bana göstermişti bir açıcıları 400 500 tl
katalogdan görmüştüm........ünlülerin saçları bir kızıl oluyor bi bakmışız sarı ...kullandıkları ürünler çok çok pahalı saçlarına. sen günelin rengine yakın bir renk elde edebilirsin dediğim renklerle

saçlar yıpranıyor. benim kuaförüm yıllarca sanatçıların saçlarını YAPMIŞ
onlara kulandığı boyayı bana göstermişti bir açıcıları 400 500 tl
katalogdan görmüştüm........ünlülerin saçları bir kızıl oluyor bi bakmışız sarı ...kullandıkları ürünler çok çok pahalı saçlarına. sen günelin rengine yakın bir renk elde edebilirsin dediğim renklerle

way masallah pek tuzluymus canim.. ben wazgectim zaten boyatmaktan falan.. yerimseniben

güzel renkmiş ama ben artık boyamamaya kara r verdim.

dogru karar..yerimseniben

kızlar biri yardım etsin geçen ay saçımı koüföre boyattım bal rengi die ama malesef daha çok altın sarısı gibi oldu:KK43: şimdide günelin saç rengi gibi istiorum ama nası elde edicem bilmiorm bu konuda bi fikri olan warsa ltfen yardımcı olsun...

X