Bir Zamanlar..

KalenderMesrepim

Nirvana
Pro Üye
24 Kasım 2007
1.169
287
2000 yılıydı liseye yeni baslamıstım.
4 uzun yıl beni bekliyordu..
sınıfta 12 kızdık cıtır cıtır hayat dolu 12 kız..
zaman akıp gidiyor en güler yüzlümüzün yanında hep digerleri oluyordu ve de iclerinden dogru arkadası secmek zordu..
o güler yüzlü sevecenlerden biri de bendim
Sibeli gün gectikce tanımaya basladım bana cok yakın duruyordu,sakaları olsun samimiyeti olsun yakınlaşmamız cok zaman almadı ve de sene sonunda cok iyi iki arkadastık..
Özlemde katıldı aramıza daha sonra üç canciğer arkadaş olmustuk..
günler su gibi gelip geçiyordu..her geçen gün daha vazgeçilmez oluyorduk birbirimiz için..
sevgililerimizde aramızdaydı ailemizde derslerimizde . Her birimiz birbirimizin o gün giydiği dona kadar biliyorduk ve de birbirimizi ne pahasına olursa olsun satmamız adına söz vermiştik aramızda.
hep destek tam destektik birbirimize..yıllar gectikce büyüyorduk tabii..2001 senesinde muratla tanıştım. Özlem uyarmıştı beni ''onun icin iyi biri demiyorlar kızları kullanırmıs'' diye.. Kulak asmadım açıkcası ben insanları tanımayı tercih ediyordum ,yasayarak öğrenmeyi. mutluydum ilişkim ciddi adımlarla ilerliyordu Özlemin pek bu işlerle bi alakası yoktu yani umursamazdı erkek arkadası varmıs yokmus..ama Sibel öyle değildi hepi sterdi ki benim gibi bir ilişkisi olsun o da mutlu olsun .yaslı değildi ki bunun icin zamanı vardı ama o acele etmeyi tercih ediyordu, cok hatalar yaptı ama karısamadım kalbini kırmak istemedim ,benim eski sevgilimle bile flört etti ,ama benim icin önemli değildi ne de olsa eskiydi yeni bir ilişkim vardı artık. Özlem hep derdi sibel sana cok özeniyor murat gibi birini istiyor sanada ileride zararı olmasın diye..
bana ne zararı olabilirdi ki?? hep böyle avutuyordum kendimi..
zararı yoktu tabii ki hatta bir gece sibelde kalıcam diyip annemi babamı kandırıp muratla kalmıstım ne cahilmisim şimdiki aklım olsa haytta yapmazdım gunduzleride sibele diye cıkıp muratla bulusuyordum hep beni idare ediyordu
okul bitti murat 1 sene sonra mesleğini eline almak üzereydi tabii ki beni istemeleri icin bi engel yoktu. 2004un yazında sözlendik mutluydum cok.. sibelse hala biilişkisi olsun istiyordu herseyi yapmaya hazırdı sevdiği adam icin,bende artık sibeli idare etmey baslamıstım bikac erkek arkadası oldu bitti baskası oldu flan bayagı bi denedi olmadı 2005te nisanlandım 2006da da evlendim baska bi sehre geldim kocamla..1 aylık evliyken eşimin nöbeti vardı ilk yalnızlıgım oldugu icin biraz korkmustum sibeli istedim yanımda o da beni kırmadı geldi cok güsel 4 gun gecirdik yeni evimde sonra gitti bi dahada nasip olmadı gelmek tabii..
dügünümden iki ay sonra Sibel kuzeninin dügününde damadın amcasının ogluyla tanısmıs istanbuldan birisi ,ballandıra ballandıra anlattı tabii bana bende dedimki ''dikkat et sakın gitmeye kalkma..''ama cok hevesli Sibel ölücek cocuk icin yok cok arıyormus onu hep sms atıyormus falan..kimse yapmamısmıs böyle .. tanıstıklarından 1 hafta sonra cocuk oraya gelmis bana diyorki ''otobüsten iner inmez öpüstük'' inanamadım daha 1 hafta olmus tanısalı vede 1 kere gördü bu cocugu dedimki ''cok hızlısın dikkat et'' otelde kalıyor tabii ki cocuk, yerinide Sibel ayarlıyor bu arada beraber odada zaman geciriyorlar ve cocuk buna kendini tatmin ettiriyor ..inanamıyordum Sibel ucmustu sanki anlatırken cok dogal biseymis gibi Özlemle beraber ücü yemege cıkmıslar Özlem hic begenmemis cocugu banada dedi ''iyi birine benzemiyor cok laubali''diye..yılbası yaklasmıstı bir gun sibel aradı daha tanısalı 1 ay olmustu cocukla bana diyorki '' ben onunla yılbası aksamını burda otelde gecirecegim ve de onunla yatıcam'' ne diyebilirdim ki ne dediysem dinletemedim, dediği gibi de oldu yılbası sabahı aradı beni mağrifetmiş gibi anlatıyor uzatmadım cok konusmadık Özlemle görüstüm bana dediği ''beni otele davet ettiler düşünebiliyormusun ben ne kadar kötü oldum anlatamam sanki magrifetmis gibi madem baska yerde bulussaydık'' dedi ordan gitmisler tekrar yemege Ölem hicbir sekilde onaylamıyordu cocguu sibelede söylemis umursamamıs tabii ki sibel evlenicez diyormus ..
6 aylık evliydim carsıya gitmistim telefonum caldı Sibel arıyor actım karsımda cocuk! ''Sibelin kankası n'aber diyor '' hemen dedimki ''sibeli ver'' dedim ''hayrola ne samimiyetim varki onunla görmemişim bile ? nasıl arıyor beni '' ki kocama para versem aramaz kız arkadasımı.. böylede yılısık bir cocuk..Sibel onun yasadıgı sehre gitmis 2 gün olmus kandırmıs ailesini gitmis .aradan 2 saat gecti tekrar sibel arıyor actım dediki'' sen beni özlemissin''' ''evet '' dedim atla gel murat nöbetci 1 gece misafirim ol'' ''tmm'' dedi '''gelicem'' aramızdaki mesafede 1.5 saat neyse eve geldim bekliyorum onu telefon caldı ''ben x le geliyorum nasıl olur dedim murat yok arkadasını kabul edemem yakısmaz dedim '' ama yola cıktık dedi'' dedim ki arayım kocamı ,tabii ki aramadım zati böyle biseyi nasıl teklif ederim ona?? hangi koca müsaade eder buna kendi evde yokken??bende kabul edemem, zaten etmedim de, ama Sibele aradım dedim ''x ikabul etmiyor tek gelirse olur diyor'' dedim ''biz cıktık geliyoruz'' dedi dinlemedi bile resmen emrivaki yaptı. az bizaman vardı gelmelerine Sibel evide biliyor,napıcam derken en sonunda aradım kocamı anlattım .bana sibelin numarasını ver dedi'' cok üzgündüm ama yapmalıydım yoksa hic tanımadıgım biri üstelik erkek kapımın esiginden giricekti kocam bunu asla haketmiyordu Sibele sms atmis ''x le gelirsen olmaz tek gelirsen basımızın üstüne ''diye , beni özlediği falan yokmus ögrendimki benim evime gelmelerinin asıl amacı geceyi gecirecek yer bulamamalarıymıs yani benim evimi otel gibi kullanmak icin! geri dönmek zorunda kaldılar tabii , x sibelin nosundan arıyor diyorki ''senin kocan herif olsa herifligini gösterir'' ne cüretle benim kocama laf söyler tırnagı bile olamz daha ki sibel buna nasil izin verir? ben kocama dedimki ''n'olur askım kötü bisi yazma kalplerini kırma'' bidaha da görüsmedik uzun zaman ,hamile kaldım dogumuma az bizaman vardı ögrendimki nisanlanmıslar ama cocuk bunu resmen itin g.tüne sokuyormus herzaman heryerde ortak arkadaslarımız öyle diyor güzel bi lafı yokmus Sibele hep asagılıyormus derken sibel hamile kalmıs ve cocuk baskı yapmıs ''bi senmisin aldıran'' diye .. Sibel aradı beni ''ayrıldım ondan dayanamadım cekilmez etti hayatı capkınlıgı da cabası diye en sonda bebegimi zorla aldırtınca ayrıldım ''dedi.
esim hic sıcak bakmıyor görüsmeme kesinlikle istemiyor
bense güsel günlerimizin hatırına cok üzülüyorum arada aradı beni günah cıkartıyor cok pişmanım yanlıs yaptım sizi dinlemedim dedi
üzülüyorum eskisi gibi olmak istiyorum cok güsel arkadastık biz nasıl bu hale geldik anlamıyorum Özlemde bu olay üzerine onunla arkadaslıgını kesti aradı hatta bide fırcaladı benim için, onunla arkadaslııgım bitince sanki sevgilimden ayrılmıs gibi olmustum, cok acı cekmistim, günlerce aglamıstım, bazen arkadaslıgını cok özlüyorum
hic mi olamayız eskisi gibi?? keske hic buymeseydik .. hep liseli kalsaydık olay olalı 2 sene olucak martta hic unutamıyorum o gunu hic..

öncelikle mutluluugun daim olsun:1hug:a.s.

Ne yazıkki bir gün bir şekilde bitiyor dostluklar.
Bir söz duymuştum gecenlerde
Erkekelrin dostlukları kalıcı diye. Biraz cevremi yokladımda ne kadar dogru bir söz
Biz bayanların dostlukları bir yerde bitiyor işte:çok üzgünüm:

Alınan o kücück cocuga minicik bedene cok içim burkuldu.
O kadar anne adayı olmak isteyen kadınalrımız varken
Bu cocugu aldırmak niye.
Allah ıslah etsin o cocugu.

Dostluklar belki biter ama unutulmaz ki:çok üzgünüm:

hikaye gibi okudum yazdıklarınızı...
insan hayatı boyunca hep tercihler yapmak zorunda bunu bazen sevinerek bazen üzülerek yapıyoruz ne yazık ki...
ama ben aynı durumda olsaydım eşimi dinlerdim çünkü eşiniz anladığım kadarıyla iyi bir insan..

öncelikle mutluluugun daim olsun:1hug:a.s.

Ne yazıkki bir gün bir şekilde bitiyor dostluklar.
Bir söz duymuştum gecenlerde
Erkekelrin dostlukları kalıcı diye. Biraz cevremi yokladımda ne kadar dogru bir söz
Biz bayanların dostlukları bir yerde bitiyor işte:çok üzgünüm:

Alınan o kücück cocuga minicik bedene cok içim burkuldu.
O kadar anne adayı olmak isteyen kadınalrımız varken
Bu cocugu aldırmak niye.
Allah ıslah etsin o cocugu.

Dostluklar belki biter ama unutulmaz ki:çok üzgünüm:

canım cok tesekkur ederim dileklerin icin
bebek içinse bana dedi ki
'' hep rüyalarımda kız bebek görüyordum sanki kızım olucaktı''
ben adım atsam o bana kosacak biliyorum
ama şimdi kocamı ezemiyorum
görüsürsem cok üzülür o bunu haketmiyor..

hikaye gibi okudum yazdıklarınızı...
insan hayatı boyunca hep tercihler yapmak zorunda bunu bazen sevinerek bazen üzülerek yapıyoruz ne yazık ki...
ama ben aynı durumda olsaydım eşimi dinlerdim çünkü eşiniz anladığım kadarıyla iyi bir insan..

esim hayatta oglumdan önce basıma gelen en guzel sey..
zaten onun icin duygularmı dizginliyorum yoksa ben hic kin tutamam
arardım coktan Sibeli..

uzun oldu kıslar aslında cok kısalttım
daha cok sey vardı yazılacak..

canım cok tesekkur ederim dileklerin icin
bebek içinse bana dedi ki
'' hep rüyalarımda kız bebek görüyordum sanki kızım olucaktı''
ben adım atsam o bana kosacak biliyorum
ama şimdi kocamı ezemiyorum
görüsürsem cok üzülür o bunu haketmiyor..

ah ah annelik duygularını hiç mi düşünmedi acaba aldırırken.
Allah yardımcızı olsun

Boşver kocanı dinle sen
Görüşüp kocanı üzmeye deymez:teselli:

canım baya uzun olmuş
aslında düşene tekme atmak gibi bişey olacak ama akıllanmazsa hep bu şekilde devam ederse sana çok zararı dokunur diye düşünüyorum
diğer arkadaşın biraz mantığıyla hareket etmiş sen işe duygusal bakıyosun
bence sende görüşme

belki bana kızacaksınız
neden bu kadar önemsiyorsun diye ama öyle degil
daha esimle flört ederken ayrılmıstık bi ara esimin olmadıgı zaman bile o vardı yanımda..
biz buyuk acı yasadık ablamı kaybettik 25 yasındaydı..
bir an bile ayrılmadı yanımdan aylarca
sene 365 gunse yarısı bende kalırdı sibel..
ne zman gel desem gelirdi bende ona öyle tabii ki
bu günler unutulmuyor
esim denizci cok yalnız kaldıgım zaman oluyor
insan yanında istiyor bir arkadas
şimdiki arkadaslıklar gerck degil herkes kendi havasında kimi arasan işi var
işi oldugunda arıyor burda edindiklerim
o öyle degildi herzman yanımdaydı..
insallah anlatabilmisimdir hissetiklerimi

canım baya uzun olmuş
aslında düşene tekme atmak gibi bişey olacak ama akıllanmazsa hep bu şekilde devam ederse sana çok zararı dokunur diye düşünüyorum
diğer arkadaşın biraz mantığıyla hareket etmiş sen işe duygusal bakıyosun
bence sende görüşme

ben zaten atamam düsene tekme falan..
atmadın da..
evett bu duygusallık öldürecek beni zaten
görüsmüyorum merak etmeyin
sadece paylasmak istedim..

belki bana kızacaksınız
neden bu kadar önemsiyorsun diye ama öyle degil
daha esimle flört ederken ayrılmıstık bi ara esimin olmadıgı zaman bile o vardı yanımda..
biz buyuk acı yasadık ablamı kaybettik 25 yasındaydı..
bir an bile ayrılmadı yanımdan aylarca
sene 365 gunse yarısı bende kalırdı sibel..
ne zman gel desem gelirdi bende ona öyle tabii ki
bu günler unutulmuyor
esim denizci cok yalnız kaldıgım zaman oluyor
insan yanında istiyor bir arkadas
şimdiki arkadaslıklar gerck degil herkes kendi havasında kimi arasan işi var
işi oldugunda arıyor burda edindiklerim
o öyle degildi herzman yanımdaydı..
insallah anlatabilmisimdir hissetiklerimi

allah rahmet etsin mekanı cennet olsun ablacığının
canım eşin denizciymiş şimdi eşin seferdeyken yanına sibeli çağırsan akıllanmış olsa güvenini tekrar kazanmış olsa sence eşinin içi rahat edermi o senin yanındayken o yaşanan olaylardan sonra

sibel çok hatalar yapmış. evinizi otel gibi kullanmak istemesi bardağı taşırmış. ama her zaman yanınızdaymış.kötü gün dostu denen kişiliklerdenmiş. ,bilemiyorum,ben olsam bir şans daha verirdim....

allah rahmet etsin mekanı cennet olsun ablacığının
canım eşin denizciymiş şimdi eşin seferdeyken yanına sibeli çağırsan akıllanmış olsa güvenini tekrar kazanmış olsa sence eşinin içi rahat edermi o senin yanındayken o yaşanan olaylardan sonra

inan ki dedigin aklıma bile gelmedi
ben görüsmeyecegim bu kesin sadece
hissettiklerimi yazdım

Bu dünyanın kuralı bu canım ne kalıcı ki?Böyle bi arkadaşlığı sürdürmenin bi manası zaten olmazdı geçmişte o da çocuktu sen de çocuktun bazı şeylerin farkında diildiniz şimdi büyüdünüz sorumluluklarınız arttı önce aileni düşünmelisin ki öyle yapmışsın Emin ol ki seni düşünseydi sana zarar vermek istemezdi ki bunu sana teklif etmesi bile saçma sonuçta sen evlisin evli olmayan birini evinde ağırlamana eşinin kızacağını düşünmesi lazımdı Bazı durumlarda kendimizi diil ailemizi düşünmemiz lazım

tesekkur ederim canim
o beni dusunmedi zamaninda biliyorum
cok seviyordu onu dusunemedi bazi seyleri
cok pisman ama mutlu olamadi bosu bosuna kaybetti bizi

Dostluklarda önemli olan sadece paylaşılan güzel anılar değil, "dostum" dediğimiz kişinin düzgün bir insan olması da önemli.
Evet arkadaşınızın sizin kötü gününüzde yanınızda olması çok güzel bir olay, hatta hiç kolay bulunan bir şey değil.
Fakat unutulmaması gereken şey, arkadaşınızın bu iyi özelliği yanında bazı kötü özelliklere de sahip olması...
Her şeyden önce anlattığınız kadarıyla arkadaşınızla sizin hayat biçimleriniz farklı. O, önünü görmeden çok rahat hareket edebilen bir insan. Bazı değer yargıları zayıf. Siz se tam tersi bir istikamettesiniz..

Onu bir çok konuda uyarmış olmanıza rağmen sizin söylediklerinizi bir kenara itip, kendi bildiğini yapmış. Evet belki şu an pişmandır gerçekten... Ama bilin ki pişmanlığı kendi yaptığı hatalardan ziyade kötü sonuçlanmış bir ilişkinin eseri... Sanmıyorum ki ilişkisi evliliğe gidip bir sonuca bağlansaydı, hatalarından pişman olsun...

Eşinizde bu durumdan haklı olarak rahatsız... Bu durumda görüşmememiniz en iyisi...
Ama benim düşüncem şu: eşiniz için değil aslında kendiniz için görüşmeyin.

Yazınızın bir yerinde demişsiniz ki: Sibel, Özlem'e "hep Murat gibi bir sevgilim olsun isterdim." demiş.
Bu belki çok önceden söylenmiş olan bir söz olabilir, fakat kendi hayatını bu derece yanlış yönlendirmekten kaçınmayan bir insanın, sizin mutluluğunuzla oynamayacağına emin olabilirmisiniz...

Sizin yaşadığınız olaylara şahit olma gibi bir şansımız olmadığı için belki okuduklarımızdan yanlış bir izlenime kapılmış olabiliriz. Bunu en iyi siz bilirsiniz...

Benim hayat görüşümde "dostum" dediğim insanın daha ziyade düzgün bir insan olması önemlidir. Dostum bana ışık olmalı, yol göstermeli, beni sürekli doğruya yönlendirmeli... Aynı şekilde ben de ona karşı öyle davranmalıyım... Öyle bir dost sadece güzellik, iyilik getirir...

a.s.

arkadaşım yaşadıklarını neler hissettigini coookkkk iyi anlıyorum benimde cocuklugumun kızlıgımın beraber gectigi cok sevdigin dostum kardeşim dedigin arkadaşım vardı 1 günümüz bile ayrı gecmezdi benim dügünüme 1 ay kala bizde kalmaya başlamıştı düşünün artık gelin almaya geldiklerinde arkadaşım bayıldı onunla ugraşırken evden nasıl cıktıgımı anlamadım ben 6 aylık evliyken oda kacarak evlendi sonra olanlar oldu ben dogum yaptıgım zaman geldi bir degişik hareketler ben anlam veremedim sonra başka bir arkadaşımdan duydumki benim eşim için demişki bende gözü vardı onun işte bana ilişki teklif etti falan tabi ben bunu duyunca şok eşimde duydu bu sölenenleri evlerine gidip eşiyle ikisine olanları sormuş ne zaman böle bişey oldu diye bunlar karı koca özür üstüne özür işte ben yanlış anladım sen öle degilsin bana hep abilik ettin ben cahillik yaptım herşeyi unutup ailecek görüşelim falan demişler eşimde bir daha ne benim ne eşimin yakınından bile gecmeyin demiş konu bölece kapandı sonra onlar eşiyle başka bir şehre taşındılar BUDA BENİM HAYATIMDA YEDİGİM EN BÜYÜK KAZIKTIR ben bu olaydan sonra kendimi zor topladım bide yeni anne olmuştum düşünün artık benim halimi ve olayın üstünden tam 7 yıl gecti gecen gün karşılaştık size nasıl anlatayım her şeye ragmen için okadar acıdıki yaşadıgımız günler geldi aklıma o en zor günümde mutlulugumda her zaman yanımda olan kız ve bana vurdugu darbe artık onun sayesinde hiç bir arkadaşıma derdimi anlatamaz oldum güvenim kalmadı kimseye ama hala içimdeki sevgisi bambaşka gecen gece rüyamda bekarken yaşadıgımız günlerimi gördüm rüyanda ve aglayarak uyandım senin şu an ne yaşadıgını neler hissettigini cok iyi anlıyorum ayyyy bende ne kadar doluymuşum bu konuda sayende rahatladım bende ama bu yaşadıklarımızda hayatta biz ders ben bubu cok iyi anladım

Dostluklarda önemli olan sadece paylaşılan güzel anılar değil, "dostum" dediğimiz kişinin düzgün bir insan olması da önemli.
Evet arkadaşınızın sizin kötü gününüzde yanınızda olması çok güzel bir olay, hatta hiç kolay bulunan bir şey değil.
Fakat unutulmaması gereken şey, arkadaşınızın bu iyi özelliği yanında bazı kötü özelliklere de sahip olması...
Her şeyden önce anlattığınız kadarıyla arkadaşınızla sizin hayat biçimleriniz farklı. O, önünü görmeden çok rahat hareket edebilen bir insan. Bazı değer yargıları zayıf. Siz se tam tersi bir istikamettesiniz..

Onu bir çok konuda uyarmış olmanıza rağmen sizin söylediklerinizi bir kenara itip, kendi bildiğini yapmış. Evet belki şu an pişmandır gerçekten... Ama bilin ki pişmanlığı kendi yaptığı hatalardan ziyade kötü sonuçlanmış bir ilişkinin eseri... Sanmıyorum ki ilişkisi evliliğe gidip bir sonuca bağlansaydı, hatalarından pişman olsun...
Eşinizde bu durumdan haklı olarak rahatsız... Bu durumda görüşmememiniz en iyisi...
Ama benim düşüncem şu: eşiniz için değil aslında kendiniz için görüşmeyin.

Yazınızın bir yerinde demişsiniz ki: Sibel, Özlem'e "hep Murat gibi bir sevgilim olsun isterdim." demiş.
Bu belki çok önceden söylenmiş olan bir söz olabilir, fakat kendi hayatını bu derece yanlış yönlendirmekten kaçınmayan bir insanın, sizin mutluluğunuzla oynamayacağına emin olabilirmisiniz...

Sizin yaşadığınız olaylara şahit olma gibi bir şansımız olmadığı için belki okuduklarımızdan yanlış bir izlenime kapılmış olabiliriz. Bunu en iyi siz bilirsiniz...

Benim hayat görüşümde "dostum" dediğim insanın daha ziyade düzgün bir insan olması önemlidir. Dostum bana ışık olmalı, yol göstermeli, beni sürekli doğruya yönlendirmeli... Aynı şekilde ben de ona karşı öyle davranmalıyım... Öyle bir dost sadece güzellik, iyilik getirir...

a.s.

ahh canım su cümlen beni mest etti..
gecekten de mutlu olsaydı pisman olmayacaktı dogru...
aklına bile getirmeyecekti bizi..
bayıldım yorumuna..

arkadaşım yaşadıklarını neler hissettigini coookkkk iyi anlıyorum benimde cocuklugumun kızlıgımın beraber gectigi cok sevdigin dostum kardeşim dedigin arkadaşım vardı 1 günümüz bile ayrı gecmezdi benim dügünüme 1 ay kala bizde kalmaya başlamıştı düşünün artık gelin almaya geldiklerinde arkadaşım bayıldı onunla ugraşırken evden nasıl cıktıgımı anlamadım ben 6 aylık evliyken oda kacarak evlendi sonra olanlar oldu ben dogum yaptıgım zaman geldi bir degişik hareketler ben anlam veremedim sonra başka bir arkadaşımdan duydumki benim eşim için demişki bende gözü vardı onun işte bana ilişki teklif etti falan tabi ben bunu duyunca şok eşimde duydu bu sölenenleri evlerine gidip eşiyle ikisine olanları sormuş ne zaman böle bişey oldu diye bunlar karı koca özür üstüne özür işte ben yanlış anladım sen öle degilsin bana hep abilik ettin ben cahillik yaptım herşeyi unutup ailecek görüşelim falan demişler eşimde bir daha ne benim ne eşimin yakınından bile gecmeyin demiş konu bölece kapandı sonra onlar eşiyle başka bir şehre taşındılar BUDA BENİM HAYATIMDA YEDİGİM EN BÜYÜK KAZIKTIR ben bu olaydan sonra kendimi zor topladım bide yeni anne olmuştum düşünün artık benim halimi ve olayın üstünden tam 7 yıl gecti gecen gün karşılaştık size nasıl anlatayım her şeye ragmen için okadar acıdıki yaşadıgımız günler geldi aklıma o en zor günümde mutlulugumda her zaman yanımda olan kız ve bana vurdugu darbe artık onun sayesinde hiç bir arkadaşıma derdimi anlatamaz oldum güvenim kalmadı kimseye ama hala içimdeki sevgisi bambaşka gecen gece rüyamda bekarken yaşadıgımız günlerimi gördüm rüyanda ve aglayarak uyandım senin şu an ne yaşadıgını neler hissettigini cok iyi anlıyorum ayyyy bende ne kadar doluymuşum bu konuda sayende rahatladım bende ama bu yaşadıklarımızda hayatta biz ders ben bubu cok iyi anladım

sende bendensiz o zaman
yazık iste ne gerek vardı bunlara??
cok üzülüyoruz hep üzülüyoruz iste..

X