anneler, beşik, doğum, hazırlığı, tecrübeli, yada, yapmış, yeni tecrübeli anneler

bedef

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
2.578
1.671
arkadaşlar ben daha oğlumun beşiğini almadım kısmetse önümüzdeki hafta alınacak ve sanırım park yatak ama ben hem ahşap beşik hemde park yatak için neler aldınız yani ve kendiniz neler yaptınız yada yaptırdınız (yastık kılıfı nevresim vs.)yatak için hiç birşey daha hazır değil tamamen bitirip kurmak istiyorum beşiğini neler yapmam gerek

canım sürekli kullanmak için park yatak iyi değil.ben ikisini de aldım sık sık memleketimize gidiyoruz orda kanepeden düşmesin diye katlanabilir olduğu için park yatak aldım ama yatacak yeri çok sertüzerine tatak koysan yüksek olur düşer ilerde.bence ahşap kullanışlı içinde ortapedik yatağı var bir de uyku seti aldım yeterli oldu

sağol canım teşekkür ederim verdiğin bilgi için fakat bazı arkadaşlar park yatak için ince elyaf yataklar olduğunu söylüyorlar onlardan denemedinmi bende daha beşikle ilgili hiç birşey bilmiyorum salı günü kısmetse gideceğiz o zaman bakıcaz ne alınacak ne gerekli ne değil hiç bilmiyorum

Canım bebek odamız henüz yapılıyor. İçinin tekstillerini bu hafta sonu bakacağım. Birde annem yaz bebeği olacağı için pike takımı yaptırıcakmış...

Kendi odama beşik olarak ta bunu alacağım kısmetse...

99f1b9f5-3160-4226-96bf-df83099ff0bf.jpg

Park yatak düşünüyordum ama sonra inceleyince hoşlanmadım ondan...

çok güzelmiş canım yaaa inşallah bebeğinle mutlu mutlu yatırırsın içinde ben ne yapıcam bilmiyorum o kadar kararsızım ki başta kesin park yatak diyordum ama şimdi şu ahşap beşiklere ilgim fazlalaştı en azından 12 yaşına kadar yatabiliyo rahat rahat yatar diye düşünüyorum gerçi o zamana kadar ikincide olur heralde ama ne bilim işte park yatkaların bir yerine bişi oldumu ne bilim yanık olsun sökük olsun bitti işi dikkatli kullanmak lazım diğer yandan gittiğin yere götürebiliyosun oda iyi çok zor karar vermek yaa

çok güzelmiş canım yaaa inşallah bebeğinle mutlu mutlu yatırırsın içinde ben ne yapıcam bilmiyorum o kadar kararsızım ki başta kesin park yatak diyordum ama şimdi şu ahşap beşiklere ilgim fazlalaştı en azından 12 yaşına kadar yatabiliyo rahat rahat yatar diye düşünüyorum gerçi o zamana kadar ikincide olur heralde ama ne bilim işte park yatkaların bir yerine bişi oldumu ne bilim yanık olsun sökük olsun bitti işi dikkatli kullanmak lazım diğer yandan gittiğin yere götürebiliyosun oda iyi çok zor karar vermek yaa

Amin canım sağolasın a.s.

Ahşap beşiklerde 12 yaşına kadar mı? Emin misin bacım o yaşa kadar yatabileceğine?

EVET hatta bazı beşiklerin özelliklerini okudum kiminde15 16 yaş bile yazıyo zaten onların boyu nerden baksan 2m kadar

mesela bu linkte var bi tane büyüyen beşik

Son düzenleme:
Canım adresi sil hemen sitede başka adres vermek yasak :sm_confused:

Tamam büyür hale gelince okey. Bende küçük haliyle zannettim...

canım bende yatakların her çeşiti var
sepet odasındaki yatak ve park yatak
en kullanışlısı aldığım sepet park yatak yatmak için pek kullanışlı değil ama sn bilirisin ben daha çok oyun parkı olarak kullanıyorum

canım bende yatakların her çeşiti var
sepet odasındaki yatak ve park yatak
en kullanışlısı aldığım sepet park yatak yatmak için pek kullanışlı değil ama sn bilirisin ben daha çok oyun parkı olarak kullanıyorum

zaten adı üstünde o oyun parkı aslında.
bende açıkçası park yatağa hevesim kaçtı normal mobilya beşiği istiyorum hem kullanışlı dolaplı,bazalı,sallanır,asansörlü büyüyen,en azından sağlam fakat oyun parkı bana pek sağlıklı gelmiyo yani bezden olması sonuçta aslında normal beşiğe hevesim var.içimde kalmasını istemiyorum sonradan özenmek istemiyorum zaten ayrı bi oda yapamıyorum bari beşiği istediğim gibi almak istiyorum ama eşimde pişman olursun diyo yani çok zor bi karar açıkçası

bende canm park aytak dıordum ama eşimle konustuktuk beşikte karar kıldık...bende sen gıbı park yatak ıstıodum basta daha kullanışlı dıe aynı senın gıbı vazgectım canım...beşik en iisi dıorum bende sonra belkı park yatagı da alırım tasınabılır olduu için gerek duyarsam ama beşik daha ii ve kullanıslı bencede

evet kıslar bugün aldık beşiğimizi ama ne park yatak nede mobilya beşik eşim ben oğluma büyüyünce daha güzelini alırım dedi mobilyadan vazgeçtik başka tür bi beşik aldık bugün resmini çekip koyarım buraya sizede fikir olsun

ben de çok kararsızım kayınvalidemler alacaklar park yatağı ben de oda mı yapsam yoksa beklesem mi diye düşünüyorum. park yatak çok kullanışlıymış bizim birkaç arkadaş kullanmış tavsiye ediyorlar taşınabilir ve saklamak içinde ufak parçalara ayrılabilir olması beni cezbetti. iyi bir markadan almayı düşünüyorum işi bitince kaldıracağım yer kaplamayacak.

Son düzenleme:
güle güle kullan canım bebişin içinde en güzel gülümsemelerini sunsun size inşallah hihoyyyt

bizde oda yapacaz şu büyüyen karyolardan alacaz başka bişey almayı düşünmüyorum

X