Yeditepe Üniversitesi Hastanesi-Dr tavsiyesi???

butterfly55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2008
8
0
Merhaba arkadaşlar...

Aranıza yeni katıldım.Hastane araştırması yapıyorum. Sizce Yeditepe nasıl bir hastane, tavsiye edebileceğiz bir dr var mı?doğum için:CüvCüv:

inşallah yakında hamile olurum bu arada. daha yeni başladık :eek:

ben gazi yıldırıma gittim geçen haftalarda önümüzdeki hafta gene ona kontrole gidicem daha anlayamadım iyimi kötümü ama iyi oldugu söyleniyo

ben de evime yakın olduğu için orayı düşünüyorum. bir de üniversite hastanesi.iyi doktorlar vardır tahminimce.doğum fiyatları ne kadar peki?

yeditepedeki dogum fiyatlarıyla ilgili hiç bir fikrim yok benim evime uzak ama dogumu orda yaparsam sigortamın anlaşması geregi ücretsiz yapıcam

merhaba benimde evim oraya yakın ama ben oraya gitmiyorum.
hamile kalmaya calıstıgım donemde petek arıoglu vardı ona gitmistim birkaç kez gittignizde çok nazik kibar ilgili gibi ama telefonla aradıgınızda çok ilgisiz. ne için aramıstınız modunda bir ifade kullanıyor. ekrana acıp baksa hasta bilgisine telefonda iken bile anlayacak aslında. neyse. su an ayrılmıs diye duydum zaten yeditepeden. gazi bey in iyi oldugun duydum. rukset hn varmıs birde onla ilgilide pek çok sikayet okudum. bizzat bilgim yok.
benr su anda medikal park goztepe ye gidiyorum takiplerim için ordan simdilik memnunum.
ama hastane olaraky editedepen çok memnunuz baska hertur sorunumuzda oraya gidiyoruz

fiyat konusuna gelince geçen sene arkadasım orda dogum yaptı sanırım 5 civarı bir rakama sezaryan oldu

bende de özel sigorta var ama 6000 tl ye kadar. ona göre araştırma yapıyorum. ya da önerebileceğiniz başha hastaneler var mı?

gerçi şu an hamile değilim ama, araştırma yapıyorum şimdiden.

merhaba madem henuz hamis degilsiniz ben size acibadem i oneririm.orda hamileikden 6 ay once acibadem sigortasi yaptirirmaniz gerekiyormus. dogum ve muaynelerde buyuk avantaj saglayan bi paket oluyomus.ben de sigortami limitsiz saniyordum ama son dak golu limitli imis .vazgecemk zorunda kaldim hast ve dr.ariyorum suan .goztepe medicalpark i denicem bi.

acibdem de normal dogum 6000 den basliyor ve sole ozetliyim 9 000 e kadar degisiyor.
ama ilgi alaka konfor cok guzel imkani olanlara tavsiye ederim:1hug:

merhaba madem henuz hamis degilsiniz ben size acibadem i oneririm.orda hamileikden 6 ay once acibadem sigortasi yaptirirmaniz gerekiyormus. dogum ve muaynelerde buyuk avantaj saglayan bi paket oluyomus.ben de sigortami limitsiz saniyordum ama son dak golu limitli imis .vazgecemk zorunda kaldim hast ve dr.ariyorum suan .goztepe medicalpark i denicem bi.

acibdem de normal dogum 6000 den basliyor ve sole ozetliyim 9 000 e kadar degisiyor.
ama ilgi alaka konfor cok guzel imkani olanlara tavsiye ederim:1hug:

teşekkür ederim canım. bende özel sigorta var, 6000 tl ye kadar. sadece doğuma yetecek anlaşılan, muayenelere yetmeyecek. keşke önceden limitsize çevirseydik sigortayı. pişman olduk . biz çalışmalara başladık çünkü:eek: ertelemek de istemiyorum artık. yaş geldi 28 e:CüvCüv:zamanı geldi artık..

Ben Yeditepe Üniversitesi'nde Gazi Yıldırım'ın hastasıyım ve inanılmaz memnunum, cok evhamlı, kuruntulu bir tipim, 22 haftalıkta hamileyim, düşünün sahneyi hihoyyyt Gazi Bey'e dünya kadarsaçma soru soruyorum, sürekli mail ve telle taciz ediyorum bu ne şu ne diye, haftada 1 kontrole gidiyorum ve o inanılmaz bir sabır ve ilgi alaka gösteriyo, hastaneninde cok temiz oldugunu düşünüyorum, Acıbadem le cok kotu anılarım oldu baska rahatsızlıklarımda benden 100 tl pamuk parası almıslardı mesela en son operasyon gecirdigimde ki full sigortam karsılıyodu, ufak seylere tenezzül etme mantıgını sevmem. Tavsiyelerim budur denemekte fayda var diyorum, gebelik hassas bi konu sonucta, hepinize iy paylaşımlar :CüvCüv:

geçtiğimiz hafta 2. kez gazi beye gittim ve artık hep ona gitmeye karar verdim çok iyi bir dr inşallah doguma kadar da ona gidicem

merhabalar bende aranıza yeni katıldım..Bizde bebek sahibi olmaya karar verdik fakat ondan önce iyi bir doktor bulup muayene olmak istiyorum..ama kafam çok karıştı..sanırım çok araştırmakta iyi değil :)) ist anadolu yakasındayım.ama karar veremedim maalesef :KK43:

bende hamileyim ve yeditepe hastanesi Cem fıçıcıoğlu'nun hastasıyım hem hastaneden hemde dr dan çok memnunum

X