Plasenta previa

yok canım benim dr kan yakıyoruz vs demedi gerekli durumlarda takıldığını biliyorum sadece...

Zaten canım son kontrolde sinyal veriyormuş nst de sancılar çıkıyormus bide pozisyonu alıyormuş zaten o duruma göre bakicaz zaten ama 29 una kalırsa süper olur zaten...

Her dr farklı doğru diyorsun hiç nst cekilmemissin ilktede çekmemiş... Benim 1 ay olcak cekilcem bide bayram öncesi zaten ondan sonra doğum var hatta 29 u olur 30 u olur bana uyar yani o günler hatta süper bile olur..

evet cnm ya her dr farklı ben yarende nst gırmedım hıc bakalım şimdi durum ne olcak ama sorcam mutlaka sokmasada bakalım ne dıcek

evet cnm ya her dr farklı ben yarende nst gırmedım hıc bakalım şimdi durum ne olcak ama sorcam mutlaka sokmasada bakalım ne dıcek

Canım mutlaka sor dr'una sadece sancı kasılma değil bakılan Bebegin kalp atışı hareketi bebek strese giriyormu vs ona bakılıyor önemsiz bisey değil yani .... Bütün hamileler 30. Hafta itibariyle giriyor... Erken dogum riski varsa onla saptayıp geciktiriyorlar... Mutlaka talep et dr dan...

Canım mutlaka sor dr'una sadece sancı kasılma değil bakılan Bebegin kalp atışı hareketi bebek strese giriyormu vs ona bakılıyor önemsiz bisey değil yani .... Bütün hamileler 30. Hafta itibariyle giriyor... Erken dogum riski varsa onla saptayıp geciktiriyorlar... Mutlaka talep et dr dan...

mutlaka sorucam cnm benımde kafama takıldı
ya arkadaşım 1 aydan berı gırıyo kımı zaman cıkıyo kımı zaman cıkmıyo sancı ıkıyo alttan muayne yapıyolar acılma yok sancı var
aynı gunde bı daha gırıyo ıla kullanmadan tık yok ay oda ne kafa karıştırıcı ışlm yavvvvv

mutlaka sorucam cnm benımde kafama takıldı
ya arkadaşım 1 aydan berı gırıyo kımı zaman cıkıyo kımı zaman cıkmıyo sancı ıkıyo alttan muayne yapıyolar acılma yok sancı var
aynı gunde bı daha gırıyo ıla kullanmadan tık yok ay oda ne kafa karıştırıcı ışlm yavvvvv

Onadsil iş canım bi var bi yok enteresan benim oglumda çıkmadı geçen sene arkadaşımda nst de bebek strese girmiş kalp atimi yavaşlamis diye apar topar sezetyana alındı 3 normal doğumu vardı 4. De öyle olcakti nst den çıktı kapıdan cikamadan hemşire bidaha bağladı şaşırdık ne oldu diye hemşire geldi dr hemen alçak bebeği dedi şok şok şok kadın neye uğradıgini şaşırdı hatta ne olduğunu anlayamadan sezeryana girdi cikti şaşkın şaşkın...

Onadsil iş canım bi var bi yok enteresan benim oglumda çıkmadı geçen sene arkadaşımda nst de bebek strese girmiş kalp atimi yavaşlamis diye apar topar sezetyana alındı 3 normal doğumu vardı 4. De öyle olcakti nst den çıktı kapıdan cikamadan hemşire bidaha bağladı şaşırdık ne oldu diye hemşire geldi dr hemen alçak bebeği dedi şok şok şok kadın neye uğradıgini şaşırdı hatta ne olduğunu anlayamadan sezeryana girdi cikti şaşkın şaşkın...

cnm bende gecen dr a gıttıgımde dr apar topar gıttı amelıyata herşey yanımda gelıştı elınde nst kagıdı ıle geldı bebgın kalp atışı yavaşlamış hemen amelıyat dedıler hatta o hazırlanan kadar dr benı aldı hemen muayneye sonra gıttı acele acele rabbım hayırlı doğum nasıp etsın herkeze cnm ben kaçtım öpuldun cook

cnm bende gecen dr a gıttıgımde dr apar topar gıttı amelıyata herşey yanımda gelıştı elınde nst kagıdı ıle geldı bebgın kalp atışı yavaşlamış hemen amelıyat dedıler hatta o hazırlanan kadar dr benı aldı hemen muayneye sonra gıttı acele acele rabbım hayırlı doğum nasıp etsın herkeze cnm ben kaçtım öpuldun cook

Amin canım görüşürüz...
Mutlaka dr sonrasi yaz gelişmelerini bekliyorum... Öptüm çok iyi geceler...

ben gece yatmaz sahbah kalkmaz

Biri uykumu dedi oda ne oluyorki...

Şekerim fenayım uyku muyku yok kaçtı bi yakalasam fena yapcam onu kaç gündür helak oldum..
kızlar erken ystın uykunuz kaçmasın.bebişleriniizn ve sizin güçlenmeye ihtiyacınız var.:)
ben 9,5 da en geç 10 da yatardım.genelde benim uyku saatim bu.10 oldu mu başıma ağrılar giriyor.gece uyanıyorum diye sabah geç kalkıyorum.geç kalkmak da vücut eenerjisini bitiriyor.dün ben de uyku saatim geçince uyuyamadım.gece de hemoroid ağrısı tuttu.nasıl sabah oldu bilmiyorum.

günaydın fıstıklar:KK3:

erkencisin maaşALLAH.ben de günün o saatlerini özledim.artık ne zaman yatıp,ne zaman kalkıyorum belli değil.
normal şartlarda yarın doğacaktı mihrimahım.sen de inşaALLAH bir gün sonra bebeğine kavuşacaksın.

Ben uzunbir süre giyinmem. Çok yiyorum. İctigimcaylar da çok kalorili. Göbek zaten 7aylik :KK70: 2. Sezeryanda süre biraz daha üzüyor.
Herseyi bilmek zorunda değiller. En guzelini yapmisin :))))))) Kocam bana kanki diyo artık.

Canım valla yaza kadar alırız bide bütün kış yazın veririm ama bu kıyafet olayı sinir bozucu...

Ben adamı ayakta uyutuyorum zaten odadanda attım şimdi uyuyaniyorum oda hemen uyuyor bide horluyor sinirim zipliyor zaten uyuyaniyorum kovaladım başka odada yatıyor şimdi...[/QUOTE]

Biri uykumu dedi oda ne oluyorki...

Şekerim fenayım uyku muyku yok kaçtı bi yakalasam fena yapcam onu kaç gündür helak oldum..

Biz benziyoruz sanırsam. :KK70: aynı şeyi ben de yaptım. Kızlarımda yatıyorum. Büyük bırakmıyor zaten. Kıskançlıkta mahvoldu eridi yavrum.
Asiyi soracaktım selin'i götürüleceğiz unuttum. Bu hafta tekrar gitmem zaten sorarım.
Uyuyabildigin kadar uyu. Ben aylardır yakalayamadim.simdi imkansız.

kızlar erken ystın uykunuz kaçmasın.bebişleriniizn ve sizin güçlenmeye ihtiyacınız var.:)
ben 9,5 da en geç 10 da yatardım.genelde benim uyku saatim bu.10 oldu mu başıma ağrılar giriyor.gece uyanıyorum diye sabah geç kalkıyorum.geç kalkmak da vücut eenerjisini bitiriyor.dün ben de uyku saatim geçince uyuyamadım.gece de hemoroid ağrısı tuttu.nasıl sabah oldu bilmiyorum.

erkencisin maaşALLAH.ben de günün o saatlerini özledim.artık ne zaman yatıp,ne zaman kalkıyorum belli değil.
normal şartlarda yarın doğacaktı mihrimahım.sen de inşaALLAH bir gün sonra bebeğine kavuşacaksın.

canım ben okadar erken yaramıyorum çalışırken bende oyle erken yatardim dimdik inan olmuyor... Birde agrilardan dönüyorum gece uyuyana kadar kackez wc Ye kalkıyorum sorma... Zaten bebek doğdun o nezaman yatarsa ozaman bende yatcam yatirirsa....

O hemoroid korkulu rüyam benim ağrılarım zonklamalarim hatırlamak bile istemiyorum inanki...
Gerçi benim analfissurumde vardı oda tuzu biberiydi üstüne...

Kanaman varmi peki senin? Gerçi dr kanamamim çatlaktan dolayı olduğunu söylemisti kimi hemoroidde dr oluyormus...
Bi an önce bak onun çaresine çekme öyle canım ...

Canım valla yaza kadar alırız bide bütün kış yazın veririm ama bu kıyafet olayı sinir bozucu...

Ben adamı ayakta uyutuyorum zaten odadanda attım şimdi uyuyaniyorum oda hemen uyuyor bide horluyor sinirim zipliyor zaten uyuyaniyorum kovaladım başka odada yatıyor şimdi...

Biz benziyoruz sanırsam. :KK70: aynı şeyi ben de yaptım. Kızlarımda yatıyorum. Büyük bırakmıyor zaten. Kıskançlıkta mahvoldu eridi yavrum.
Asiyi soracaktım selin'i götürüleceğiz unuttum. Bu hafta tekrar gitmem zaten sorarım.
Uyuyabildigin kadar uyu. Ben aylardır yakalayamadim.simdi imkansız.[/QUOTE]

ayy bu adamlar ne çekiyor bizden attım valla zaten uyuyaniyorum bide yatat yatmaz uyuyor uyuz oluyorum ben uyuyamadikca kalkıp bogasim geliyor adamı...

Selin' i goturunce dir bakalim 5 yaş için şu çiçeği deşifre bide 6 yaşı unuttum ozel asi dedi onun için devlet yapmıyor ozellerde var dedi... Sor mutlaka burayada yaz merak ediyorum ne dicek senin dr ...

Ben bu aradaki farkı anlayamadım kimi biliyor yaptırdım diyor bey bu yas civarı çocuklarin annesine sormaya başladım kimi benim gibi bi haber 3 yaş son aşı diye biliyor komiser ooo biz yaptirdik 5 yaşida 6 yaşıda diyor... Bu aradaki olayı algilayamadim niye dr lar arasında bu fark var kimi yapıyor kimi yok diyor...

Eğer yapılması gerekiyorsa niye yapılmıyor yada gereksizse niye yapiliyor neyse ben yaptircam bi cok kişi yaptırmış bile... Ben geçen sene oğlumu ana sınıfına vermistim ordaki veliletin hepsine sordum valla çoğu biliyor bi kismininda haberi bile yok...

fburak naber sende çalışıyordun demek ?çok yoruldum kız kardeşim geldi son temizlik yapıldı,yattım kızıma ders yaptırıyorum 5 :30 da randevum var:18:

dağcı güzel dileklerin için teşekkürler:KK54:

asudcum allah sanada tez zamanda şifalar versin

mersenne ve kames hiç uğramıyorlar pepukede yok:26:ah istanbul bugünmüydü yoksa yarınmı kızlar ameliyatı:KK42:

benide merak edermisinz kızlar:KK17::KK17::KK17:

fburak naber sende çalışıyordun demek ?çok yoruldum kız kardeşim geldi son temizlik yapıldı,yattım kızıma ders yaptırıyorum 5 :30 da randevum var:18:

mersenne ve kames hiç uğramıyorlar pepukede yok:26:ah istanbul bugünmüydü yoksa yarınmı kızlar ameliyatı:KK42:

Canım benim çalışma hayatım var abla kardeş güzellik uzmaniyiz biz ablam çalışıyor ama ben çocuk çoluk derken bıraktım isi gücü artık...

Ahistanbul da seninle aynı gün degilmiydi benmi öyle hatırliyorum...

Evet kames terketti burayı artik pepuke nadir giriyor mersenne en son çok yoğundu oda uğramıyor...
Hepsi iyi olsunlarda varsinlar ugramasinlar bizide merakta bıraksınlar....

Eh sende doğurup kaybolursun kesin bakalım göreceğiz ne olacak...
Ben kaybolmam nede olsa yattığım yerden telden giriyorum...

Canım benim çalışma hayatım var abla kardeş güzellik uzmaniyiz biz ablam çalışıyor ama ben çocuk çoluk derken bıraktım isi gücü artık...

Ahistanbul da seninle aynı gün degilmiydi benmi öyle hatırliyorum...

Evet kames terketti burayı artik pepuke nadir giriyor mersenne en son çok yoğundu oda uğramıyor...
Hepsi iyi olsunlarda varsinlar ugramasinlar bizide merakta bıraksınlar....

Eh sende doğurup kaybolursun kesin bakalım göreceğiz ne olacak...
Ben kaybolmam nede olsa yattığım yerden telden giriyorum...

Bende aynı. Yattığım yerden bağlanıyorum. Küçücük telefonla cebellesiyodum kocam dogumhediyesi iPad getirdi. Kızımdan fırsat buldukça onunla kolay oluyo. Yoksa içerdeki makineye oturmam.zor olur yani. Mümkün mü çoluk çoluk b.sayara oturmak.

canım ben okadar erken yaramıyorum çalışırken bende oyle erken yatardim dimdik inan olmuyor... Birde agrilardan dönüyorum gece uyuyana kadar kackez wc Ye kalkıyorum sorma... Zaten bebek doğdun o nezaman yatarsa ozaman bende yatcam yatirirsa....

O hemoroid korkulu rüyam benim ağrılarım zonklamalarim hatırlamak bile istemiyorum inanki...
Gerçi benim analfissurumde vardı oda tuzu biberiydi üstüne...

Kanaman varmi peki senin? Gerçi dr kanamamim çatlaktan dolayı olduğunu söylemisti kimi hemoroidde dr oluyormus...
Bi an önce bak onun çaresine çekme öyle canım ...
kanamam yok canım.hamileliğimin son haftalarında başladı ağrı.acı vs. yemiyorum ama devam ediyor.iki gündür kabızlık da var.belki o yüzdendir.
bugün evde öyle çok iş vardı ki sormayın.daha şimdi bitti,süpürüp sileceğim inşaALLAH.daha yemek yapamadım.:KK43:

doğuracaksın hala iş yapıyorsun canım ya.sen dinlen kardeşin yapsaydı.ben de son gün yatmam gerekirken akşama kadar evi toplamayla uğraşmıştım ve makinaya çamaşır attım.bir sürü de erik yedim.ikisi bir araya geldi sanırım akşam kanama oldu.bağırsaklarım da bozulmuştu.neyse olan oldu bitti de sen yorulmasaydın son günde iyi olurdu.

ben kendi adıma en çok merak ettiğim arkadaşlarımdan olacağını söyleyebilirim.durumun iyi olmasına rağmen en çok korkan hamişimizsin.:KK34:

pepuke gaz ilacının ismini istemiştin.acele bakıyorum forma.ve genelde evdekilerden biri tepemde oluyor.yazamamıştım canım.

METEOSPAZMYL 40 TABLET.

Bende aynı. Yattığım yerden bağlanıyorum. Küçücük telefonla cebellesiyodum kocam dogumhediyesi iPad getirdi. Kızımdan fırsat buldukça onunla kolay oluyo. Yoksa içerdeki makineye oturmam.zor olur yani. Mümkün mü çoluk çoluk b.sayara oturmak.

Bende tel olmasa 40 yilda bir girerim pc de oturamiyorum pek çok nadir pcden giriyorum...

kanamam yok canım.hamileliğimin son haftalarında başladı ağrı.acı vs. yemiyorum ama devam ediyor.iki gündür kabızlık da var.belki o yüzdendir.
bugün evde öyle çok iş vardı ki sormayın.daha şimdi bitti,süpürüp sileceğim inşaALLAH.daha yemek yapamadım.:KK43:

doğuracaksın hala iş yapıyorsun canım ya.sen dinlen kardeşin yapsaydı.ben de son gün yatmam gerekirken akşama kadar evi toplamayla uğraşmıştım ve makinaya çamaşır attım.bir sürü de erik yedim.ikisi bir araya geldi sanırım akşam kanama oldu.bağırsaklarım da bozulmuştu.neyse olan oldu bitti de sen yorulmasaydın son günde iyi olurdu.

ben kendi adıma en çok merak ettiğim arkadaşlarımdan olacağını söyleyebilirim.durumun iyi olmasına rağmen en çok korkan hamişimizsin.:KK34:
himm aman benimki çok vahimdi canım kanamalar akıntıları kaşıntı zonklama ne ararsan vardi.. çok çektim oturamiyordum hiç ayyy kabus gibi aklıma geliyorda diyorum nasıl dayandım okadar sıkıntiya...

Ilk oglumda bende öyle son güne kadar hic durmadim iş güç gezme... Bana yat diyolardi gezme sokaklarda dogurcaksin diyolardi... Bundada aksine yata yaya geçiyor gunler...

kızlar şimdi geldim duygusal bir ağlama geçişinin ardından,şimdi yazabiliyorum nst normal çıktı,bebeğimiz yüzünü sakladı,birde açsa kol bileğini emizyor :)plasentam aynı durumda inmemiş ama çıkmamışta,kanama ihtimalin çok düşük korkma dedi,çarşamba sabah 7.30 da gelin,tahliller yapılsın seni hazırlasınlar dedi 10 da giricem allah nasip ederse......ağlama sebebimse onu karnımda son 1 gün daha taşıyacağım ve stresli geçen bir 9 ayın ardından insan kendini sıkar sıkarda artık sıkamaz olur ya sanki rüyadayım hala inanamıyorum şaka gibi rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin çok değişik bir duygu anlatılmaz yaşanır...........:KK53:

allah geçmez gün göstermesin kimseye....nihayet beklenen günümüz geliyor....benm de çarşamba sabah ameliyatım inşallah....durumum senin gibi olsaydı inan hiç korkmazdım...sende korkma rahat ol....ben şimdilik panik değilim çarşamba sabah nasıl olurum bilmiyorum....şimdilik sadece oğluma bakıp ağlamak geliyor içimden ...onun dışında iyi düşünmeye çalışıyorum....

X