Gebelikde bulantı ve kusma

halilefe2013 halilefe2013 soğuk su icerseniz mide bulantısı yapmaz. Şöyle söyleyim yudum yudum iceceksiniz. Soğuk su içmeklede hasta olmazsiniz şu soğuk diye hasta olunmaz bağışıklık sistemiyle alakali hasta olmak . O yüzden yudum yudum içmeye devam edin . Yastiginiz yüksek olsun bulantiniza iyi gelecektir . Odanizi sürekli havalandırın. Şu önemli suyu ihmal etmeyin lütfen . Sağlıkla kucağıniza alırsınız inşallah . Bloguma da beklerim . damlaemre.blogspot.com
evet aynen öyle içiyorum zaten.. soğuk ve yudum yudum.. soğuk şeyler iyi geliyor.. günde 2 litre içiyorumdur ama bi kısmını kusuyorum işte.. inşallah kalanlar işe yarıyordur..

halilefe2013 halilefe2013 ben 8 kilo verdim gece yastıkla onluyordum kusmayı sabahtan aksama kadar banyodaydim resmen . Bazen kusacak dermanim olmuyordu . Ama Bebeklerim ikizdi ve gayet iyiydi kilo alımları
Royaldamla ne zaman geçti bulantıların ?ben çok korkuyorum geçmeyecek diye ,adete gore 13 hafta bitiyor ,ultrasona göre 12
Aklımı oynatacak gibi oluyorum ,zaman geçmiyor,sürekli yatıyorum kalkamıyorum

G gerigelenmektup 16. Haftaya kadar sürdü benim . Size iyi gelen şeyi denyerek öğrenebilirsiniz yazımı okumanızı tavsiye ediyorum .

Ben 4 ay hep yattım sizi cok iyi anlıyorum ama elden bişey gelmiyor maleşek deneyerek size iyi gelen şeyi bulmaya çalışın . Tamamen kurtulmasanizda hafiflemesi2 bile iyi geliyor insana

bende cok istifra ettim herseyi yiyemedim tiksindigim seyler cok oldu ama oglum gayet iyi bir kiloyla dogdu yani iste kusuyorum yemedim bebegimi besleyemiyorum diye kormulara kapilmayin o sizden beslenecek seyleri buluyo depolariniz8 bitiriyo bubonun icin deil sizin icin bi eksilme merak etmeyin onlarin keyfi gayet iyiii ahh ahhh anneler cekiyo sikintiyi

Çöktüm artık arkadaşlar her yönden çöktüm,Allah ım ne zor ,dünya her şey gözüme başka görünüyor.açlıktan öleceğim sanki ama ağzıma lokma koyamıyorum,bari şu tiksinme bitseydi

Mide bulantım yüzünden mutfağa bile giremez oldum 2 aylık hamileyim 4 yaşında da bi kızım var ona yemek yapmak için mecburen kendimi tutarak aklıma başka şeyler getirerek giriyorum yardım edebilecek kimsede yok:110:umarım çabuk geçer bu süre kendimi bitkin yorgun hasta gibi hissediyorum:/(((

Bu mide bulantısı istifra ne zmn geçecek sudan bile midem bulaniyo ölecem
Ölmüyorsun canim da sürünüyorsun iste,bazen ölmek istedim bazen bebek düşsün istedim çaresizlikten...insanlar yüzünden ne acılar yaşadım hala yaşıyorum öğle böyle 14 hafta oldu,benim Doğuma kadar sürer bunu bilmek de çok kötü,İnsallah en kısa sürede biter sizin ,benim,herkesin

Ölmüyorsun canim da sürünüyorsun iste,bazen ölmek istedim bazen bebek düşsün istedim çaresizlikten...insanlar yüzünden ne acılar yaşadım hala yaşıyorum öğle böyle 14 hafta oldu,benim Doğuma kadar sürer bunu bilmek de çok kötü,İnsallah en kısa sürede biter sizin ,benim,herkesin
Evet surunuyoz resmen ama bunlar tatlı telaslar ne kadar zorlanirsak zorlanalim bebeğimiz doğunca bitecek unutacaz inşallah tez zamanda geçer bu semtomlarimiz ve güzel bi gebelik yasariz

halilefe2013 halilefe2013 soğuk su icerseniz mide bulantısı yapmaz. Şöyle söyleyim yudum yudum iceceksiniz. Soğuk su içmeklede hasta olmazsiniz şu soğuk diye hasta olunmaz bağışıklık sistemiyle alakali hasta olmak . O yüzden yudum yudum içmeye devam edin . Yastiginiz yüksek olsun bulantiniza iyi gelecektir . Odanizi sürekli havalandırın. Şu önemli suyu ihmal etmeyin lütfen . Sağlıkla kucağıniza alırsınız inşallah . Bloguma da beklerim . damlaemre.kadinlarkulubu.com
blogunuza bulamıyorum..

Valla ben hala kusuyorum.gecen hafta tahlil yapilmisti keton 2+cikmis yine surekli ac kaliyorum ama bebegim 2 hafta onden gidiyor 4 kiloyu gececek diyor.inaninki bezdim hayattan sogudum.mide yanmasida felaket otesi yanmiyor resmen deliniyordu gecen haftaki kontrolde bana pulcet diye bir ilac verdi o gunden beri biseyler yemeye basladim.esime diyorumki eskiden bisey bana dokunurmuydu yedigim bisey midemi rahatsiz edermiydi??gercekten unuttum nasildim daha once.son 1 ayim kasim kaldi bitiyor ama bende bittim.bu haftada nefes alamiyorum surekli burnum tikali...her gecen gun yeni birsey ekleniyor gercekten cok zormus.biri hamileyim diyince hayirli olsun diyemiyorum Allah yardimcin olsun diyorum...

14. Hafta benimki ama çok zor geçiyor bulantıdan 57 kilo başladım hamileliğe 50 kiloyum şu an 24 saat bulantım var hergün kaç kere kusuyorum hiçbirşey yiyip içemiyorum 4 kere hastaneye yattım gün aşırı serum takılmaya gidiyorum 2 gün iyiyim sonra tekrar kus kus içim çıkıyor Bir an önce geçsin inşallah 5 yaşında bir oğlum var ona çok üzülüyorum Çocuğumun düzeni bozuldu

Ölmüyorsun canim da skötüyümünüyorsun iste,bazen ölmek istedim bazen bebek düşsün istedim çaresizlikten...insanlar yüzünden ne acılar yaşadım hala yaşıyorum öğle böyle 14 hafta oldu,benim Doğuma kadar sürer bunu bilmek de çok kötü,İnsallah en kısa sürede biter sizin ,benim,herkesin
Bulantılarınız ne durumda? Ne olur bitti deyin yada azalmış olsun...bende çok kötüyüm:KK43:

14. Hafta benimki ama çok zor geçiyor bulantıdan 57 kilo başladım hamileliğe 50 kiloyum şu an 24 saat bulantım var hergün kaç kere kusuyorum hiçbirşey yiyip içemiyorum 4 kere hastaneye yattım gün aşırı serum takılmaya gidiyorum 2 gün iyiyim sonra tekrar kus kus içim çıkıyor Bir an önce geçsin inşallah 5 yaşında bir oğlum var ona çok üzülüyorum Çocuğumun düzeni bozuldu
Aynen cnm aynı şeyleri hemen hemen yaşıyoruz bende de kilo kaybı olmuş kontrole gitmiştim 3 hafta sonra mide bulantısından fenalaştım dayanıyodum önceden bişey yiyemiyodum ama sürekli yatıyofum son günlerde ellerim uyuşmaya başladı üşüme titreme gözlerimde kararma şuurumda bulanıklık falan yaşadım..bişey yemediğim için vücut aşırı vitaminsiz kalmış 3 hafta içinde 3 kilo kaybetmişim.serum takıldı 1 günde 3 litre serum altım wc ye kaç kere gittim sayamadım.doktor vitamin verdi onunda tadı çok iğrenç ikiye kırıp içrbiliyorum oda zorla...valla çok çekiyorum sabahlar olmasın istiyorum sürekli uyumak istiyorum uykuda unutuyorum halsizliğimi yeme problemimi falan çok üzgünüm;(((( bide kızım var 4.5 yaşında seninde oğlun varmış inan bende ilgilenemiyorum yemek yapamıyorum kendim az bir iki kaşık bişey yiyebiliyosun örneğin patates pilav gibi onada okadar yediriyorum çok geliceğini hissediyorum çocuk zayıfladı valla onada çok üzülüyorum kendi halime düştüm çocuk oyun istiyo elim kolum kalkmıyo inşallah bugünler geçer güzel günler bizi bekliyodur inşallah ne diyim ;(

Bu bulantılar ne zaman başlıyor arkadaşlar ? ben daha 4 haftalığım bazısı dıyor başlasa sımdıden bellı olurdu bazısı 2.ayda olur dıyor ????
Cnm bende 5. Haftalarda başladı zaten hamileliğimin 1 ayını anlamadım çünkü hamile kaldığımdan adet olmadığımda anladım 1 ay geçmişti ama hissetmeye başlamıştım ama çok anlamamıştım...şimdi çok kötüyüm bazıları bebek oynamaya başlayınca bulNtıları geçenler oluyo inşallH ben öyle olurum;( bazısının doğumun sonuna kadar devam ediyomuş

Maalesef canım zofran içmezsem çok kötü zofranla idare etmeye çalışıyorum hala tiksiniyorum her seyden annem bakıyor bana
Malesef zofrani 26.haftadan sonra kullandirmiyorlar en fazla metamid icebilirsin diyo o da zaten bu ise yaramiyo hoş zofranda tamamen kesmiyor.Kendini hazirla simdiden:KK43:

X