Göz Makyajı Göz içini Beyazlatmak için ne yapabiliriz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bilgisayar ekranına uzun süre bakmamak gerekiyor. mesela her 20 dak da bir 20 sn en az 3 km uzağa bakmak gözlerin kanlanmasını engelliyor

bilgisayar ekranına uzun süre bakmamak gerekiyor. mesela her 20 dak da bir 20 sn en az 3 km uzağa bakmak gözlerin kanlanmasını engelliyor

kız allah seni bildiği gibi yapsın çok güldüm ha kız ben 500 metreyi görüyosam burdan anca 3 km yi kim kaybetmiş ben bulayım :roflol:

Bir doktora sorun isterseniz, ama sakın limon kullanmayın içindeki asitin retinaya zararlı olduğunu duymuştum kesinlikle yapılmaması gereken bir şey.

ya benim bi tanıdığım bayan var gözlerinin içi böyle bembeyaz bi vitamini sulandırıp sürüyomuş gözüne bi dk içinde gözleri ışıl ışıl oluyomuş ama bana söylemiyo soruyorum hep kıvırıyo ah bi anlasam ne kullandığını gözlerinde bi kırmızı çizgi bile yok e vitamini demişti bi kere ama eczaneye sordum ne alaka dedi sonra k vitamini dedi anlamdım gitti bi bilgisi olabilecek var mı?
ayy gercekten bole kadınlar var,yaptıgı formulu sana soleyıp paylassa ne zararı olacak demekkı ıhtıyacı varkı sana sormus yardımclı olsan ne zararı olacakkı,bununla ovunmesı gerekır,cunku onun gozlerını begenıp formulunu sormssn,o yuzden guru duymalı yaptıgı formulude senle paylasmalı,senle formulu paylasırsa bıtaha gozlerı bembeyaz olmazmı acAba hayret bırsey yaa resmen kıskanclık,sadece ben guzel olayım dıyen kadınlar en tehlıkelı ınsanlar,gercekten degınmeden duramadım doldum valaÇok üzgünüm çoook benımde bole bı arkadsım var,guyya cok samımı arkadsızdır fakat onda bısey gorsem atıyorm bı elbıse gorsem begensem aa bunu nerden aldın cnm desem,kesınlıkle bana yanıtını dogru vermez,verdıgı yanıt klasıkles halde sudur,aa cnm ben bunu ıkısene once almsdım valal nerden aldıgımı hatrlamıyorm,klasık bı cewaptır hep bole soyler,2 sene once aldıgı seyı ben yenı sezon olarak alıswerıs merkezlerınde 2 senelık urunu nasıl oluyorsa yenı sezon olarak gorebılıyorm,uzerınde bırsey begendıysen nerden aldın dersen,verdıgı cvp 2 sene once aldım hatrlamıyorm klasıktr yanı,eger markasını sorarsan atıyrm mango ıse bershka dan aldım der bulamıyım dıye,atıyorm goz makyajını begendysem kalemını sorarım hatrlmaıyorm sılınms yazısı der,parfumunu sorarım hatrlamıyorm babam aldı der,bole kıskanclık yok yaa,neden bole kompleks yapar ınsanlar ben anlamıyorm aslında bak gıydıklerımı yaptıklarımı begenıyo dıye ovunmesı gerekır,ama bu ınsanlar kıskanclık yapıyor,bu arkadsım bende bısey begense ben dırek solerım aldıgım yerı markasını yaptıgımı herseyı solerım begendıyse yardımclı olur anlatırım nasl yaptıgımı kıskanclık yerıne aksıne ovunurum begenıp almak ıstedgı ıcın,ama bole olmak ıyı olmuyorms bende ınadına artık solemıyorm,goz pınarı aydınlatma makyajımın yontemını cok begendı sordu markasını,clınque olmasına ragmen ınadına farklı marka soledım 2 aydr arıyo kalemı arasın dursnhihoyyyt

cnm uzunca yazdım ama doldum dıle getırıyım dedım duygularımı:) ne yazıkkı bole kadınlar var gercekten kız mılletınden samımı arkads olunmaz her ıyı kızın ıcınde azda olsa kıskanclık seytanlık yatar,herzaman en ıyı dost erkelerdr derler yaa hakıkaten ole:) neyse konu dısına cıkmıyım yardımcı olmaya calısıyım,cnm benımde senın gıbı bı sorunum vardı,gozlerım kızarırdı benımde hatta ole bole degıl bır hafta kızarık gozle ewde oturup dısarı cıkamadıgımı ısımden gerı kaldıgımı bılııfm ben,we zamanı gunu bellı degıldı bırden kızarırdı,kancanagı gıbı olurdu resmen,doktora gıttım,sebebını ogrendım,ben asırı goz makyajı yapan bırısıydım gozumun ııcnı resmen kalemle badana ederdım:) kım ıstersede verırıdım kalemımı,doktorun soledıgı asırı makyajdan ve yazın klımanın altında uyumaktan gozumun toza karsı alerjısı oldugunu tespıt ettı:) bana ıkıtane damla verdı suanda ıyı gozlerım,kasındıgında kızaracgnı hıssetıgım an sıktıgımda kızarık mızarık olmaz,suanda ben o sorunu atlattım,ama dedım yaa asırı makyajdan oluyor,gozunun ıcıne ve alt kırpık dıbıne kesınlıkle kalm uygulama cunku her ınssanın goz yapısı kaldrmıyo hassas dusuyo ve bole alerjıler ortaya cıkıyor,ben sadece goz ustune eyelıner cekerım ve rımel okadar,haa eczanede goz aydınlatmak ıcın satılan herhangfı bı damlayı sakın deneme cunku onlar cok zararlı,makyozler bıle kullanırken sıklıkla kullanmıyor,

cnm uzunca yazdım ama doldum dıle getırıyım dedım duygularımı:) ne yazıkkı bole kadınlar var gercekten kız mılletınden samımı arkads olunmaz her ıyı kızın ıcınde azda olsa kıskanclık seytanlık yatar,herzaman en ıyı dost erkelerdr derler yaa hakıkaten ole:) neyse konu dısına cıkmıyım yardımcı olmaya calısıyım,cnm benımde senın gıbı bı sorunum vardı,gozlerım kızarırdı benımde hatta ole bole degıl bır hafta kızarık gozle ewde oturup dısarı cıkamadıgımı ısımden gerı kaldıgımı bılııfm ben,we zamanı gunu bellı degıldı bırden kızarırdı,kancanagı gıbı olurdu resmen,doktora gıttım,sebebını ogrendım,ben asırı goz makyajı yapan bırısıydım gozumun ııcnı resmen kalemle badana ederdım:) kım ıstersede verırıdım kalemımı,doktorun soledıgı asırı makyajdan ve yazın klımanın altında uyumaktan gozumun toza karsı alerjısı oldugunu tespıt ettı:) bana ıkıtane damla verdı suanda ıyı gozlerım,kasındıgında kızaracgnı hıssetıgım an sıktıgımda kızarık mızarık olmaz,suanda ben o sorunu atlattım,ama dedım yaa asırı makyajdan oluyor,gozunun ıcıne ve alt kırpık dıbıne kesınlıkle kalm uygulama cunku her ınssanın goz yapısı kaldrmıyo hassas dusuyo ve bole alerjıler ortaya cıkıyor,ben sadece goz ustune eyelıner cekerım ve rımel okadar,haa eczanede goz aydınlatmak ıcın satılan herhangfı bı damlayı sakın deneme cunku onlar cok zararlı,makyozler bıle kullanırken sıklıkla kullanmıyor,

canım dediklerinde çok çok haklısın bizde sazan gibi hemen herşeyi söyleriz ama onlar sır gibi saklar bende kalemi çok çekiyorum toza ve polenlere karşıda gözlerimin alerjisi var hele güneşi görmesinler ağla ağla bi hal oluyorum ama napıyım kalem çekmedende olmuyoki ya göz makyajı yapmayı çok seviyorumm yaaa ah bi verse şu formülü zilli çünkü onunda gözleri çok hassas ve oda makyaj yapıyo ama gözünde tek bi kızarıklık bile yok yaa deli olucam çok güzel ve canlı duruyooo :KK43:

süper ya kızlar hakkındaki yorum, bu forumu o yüzden seviorum ben herkes bildiğini paylaşmaya çalışıo, vakit ve emek harcıyo, saatlerce gözleri kan çanağına dönüşene kadar yazıyo burda insanlar, sonra derman aramak için dönüp tekrar yazıolar:roflol:
ben içimdeki şeytanı fıydırıp atıyorum kenara ve beyaz gözlerin sırrını söylüyorum arkadaşlar. gerçi bi kişi daha bahsetmiş ama... ışıl ışıl gözlerin sırrı çay arkadaşlar, bildiğiniz siyah çay. demleme çay olur, poşet çay olur, demlik poşeti olur:) farketmez... çaydanlıkta kalan soğumuş demden biçay tabağına alın, pamuk ya da kulak çubuğu yardımıyla kirpiklerinize güzelce sürün. gözlerinizin içine de damlatın. yanaklarınıza süzüleni peçeteyle kurulayabilirsiniz. çay hem kirpikleri besler parlatır, uzatır hem de gözleri dinlendirir, kılcal damar çatlakları, kan oturması gibi sorunları ortadan kaldırır. ben senelerdir uygularım, vakit kaybetmeden deneyin bence!
aynı işlemi sallama çay poşetleriyle de yapabilirsiniz...

hend cnm benım gozlere ısıldatmak veya parlatmak yada bembeyaz olarak parlamsını ıstedıgın formul ıcın herkezın verecegı formul bıldıgımız setlerdır,yaa lımon yada cay olur en fazla kımyasal goz damlaları olur,ama tatlım bunlar herhangı bı sorun olmayan gozlerde yorgunluk ıcın yada canlılık ıcın yapılan bı nıtekım masaj turlerıdır,tatlım bak dedıgın gıbı sendekı ozellıklerın aynısı bendede wardı yanı gozun hassas ve toza karsı alerjın var,bunu engelleyebılmek ıcın gercekten doktora gorunmelısın bacum

limon gözleri parlatıyor sadece kızlar:KK66:
Beyazlar üzerinde ki kan toplulularının :p gitmesi için gözün uykuya doymuş olması ve yorgun olmaması gerekiyor, bence cok fazla kanlanma varsa gö doktoruna grünmen daha doğru olur canım. aynı problemden muzdariptim doktor dinlendirici gözlük verdiı:KK66:

kızlar herşeyin bi kısadan yolu vardır anlattımya bu kadın nası bir anada kanlı gözlerini ışıl ışıl yapıyo bi dk da of deliricem

Canım eczaneye git göz beyazlatıcı damlalar var hiç bir yan etkisi yok. Ayrıca limon eskilerden bize gelen yanlıs bilgi limonda asit oldugu için göze büyük bir zararı var kullananlarda bir an önce bırakmalı görme bozukluklarından körlüğe kadar gidebiliyor. Merak eden bir göz doktoruna danışabilir..

çok teşşekürler kızlar en kısa zamanda alıp deniycem bakalım zaten arada bi kullanmak için hani böyle dışarı çıkarken falan istiyorum..

Evet visine güzel cidden.a.sAçıldıktan 15 gün içinde tüketilmeli.Ama sık kullanımı gerçekten büyük zarar verebiliyo..Sakın limon denemeyin..Ben bikere yaptım o yanlışı.Acaip yakıo asitli zarar verir..
Ay bu arada visine sivilceyede iyi geliomuş yha deniycem bi ara sivilce içinkaydirigubbakcemile2

X