Göz Makyajı Göz içini Beyazlatmak için ne yapabiliriz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
limon nasıl oluyo ya çok yakar gözü sabun bile kaçınca yakıyo limon nasıl yapar bilemiyorum artık sabundan azmı yakıyo çokmu söyleyin bakalım çabuk ona göre bende yaparım:)))

limon nasıl oluyo ya çok yakar gözü sabun bile kaçınca yakıyo limon nasıl yapar bilemiyorum artık sabundan azmı yakıyo çokmu söyleyin bakalım çabuk ona göre bende yaparım:)))

Sabundan daha az yakıyo.Yani en azından bende öle etki gösteriodu ama yapma kıss hiç sağlıklı değil asit var içinde zarar marar verirkafamçokkarıştı

ayyy tövbe tövbe ne limonu kör ediceksiniz gözünüzü:) canim bildigimiz siyah caydan icine bi kac damla damlat kizariklik gider veya papatya cayi da olabilir ama tabiki sicak degil:))) ama kolayi var pc nin basinda oturma heheheh:) kizlar güzellik uzmani ve makyöz olarak sormak istediginiz sorular varsa sorun.

Evet visine güzel cidden.a.sAçıldıktan 15 gün içinde tüketilmeli.Ama sık kullanımı gerçekten büyük zarar verebiliyo..Sakın limon denemeyin..Ben bikere yaptım o yanlışı.Acaip yakıo asitli zarar verir..
Ay bu arada visine sivilceyede iyi geliomuş yha deniycem bi ara sivilce içinkaydirigubbakcemile2

heyt ne visine miş be :1shok:azcık daha kassalarmış kalbe mideye falanda iyi gelicekmişsırnaşık şey üzerinde çalışmalılar bencelaelaelaelaelae ilk işim visine almak benm gözlerde öyle malesef

ayyy tövbe tövbe ne limonu kör ediceksiniz gözünüzü:) canim bildigimiz siyah caydan icine bi kac damla damlat kizariklik gider veya papatya cayi da olabilir ama tabiki sicak degil:))) ama kolayi var pc nin basinda oturma heheheh:) kizlar güzellik uzmani ve makyöz olarak sormak istediginiz sorular varsa sorun.

dalga geçmiyosun dimi benle duygu yapmaya gidiyorum hemen cevabı yazarım sana ona göre..

kızlar bunlarla zaman öldürmek yerine biraz pc başında oturma saatlerinizi azaltsanız daha iyi olmaz mı
hem adha dinlenik gözlere kavuşmuş olursunuzz opuyorumnanaktan

benim de gözlerim kan çanağı gibi. Bilgisayardan büyük ölçüde biliyorum .
Ama işim gereği haftanın 6 günü günde 10 saat bunun karşısındayım. ıstesem de istemesem de .
Güneşten de kızarabiliyor. Makyajdan da. Özellikle toz farlar canıma okuyor.
Makyaj yaptığım ilk bir iki saat güzel ama ondan sonra hiç yapmasaydım oluyor :KK43:
Bu gün düğüne gideceğim mesela işten sonra. Makyajımı en sona saklıyorum.
Ne kadar geç o kadar iyi bir vampire dönüşmemek için. :KK43:
ben de denemek istiyorum visine damlayı!

kızlar ben bunuu birisinden duydum.ama bir deneyin diyorum.hem doğal hem bedava :)
şimdi kızlar çay içtiğimizde demlikte dipte kalan su çay varya ona 10 dakika gözlernizi demliğe doğru tutun.
sıcak olması lazım ama onun buharı bembeyAZ yapıyormuş.

Çünkülüm ekrana bakarken göz kırpmsını unutuyorsunuz. Ya daha az ya da hiç kırpmıosunuz buda gözünüzün kurumasına neden oluyor. Bildiğiniz göz yaşı damlası iyi gelir zararsız ve yan etkisizdir. O iyi gelir.
Ben yinede bi uzmana başvurun derim.

Benim bembeyazdır gözlerim, kılcal damar bile belli olmaz çok. Bir etkisi var mı bilmiyorum ama ben Dalin'le çıkarıyorum arkadaşlar göz makyajımı.

kadın kesin visine kullanıyordur en etkili göz damlası çünkü o gözdeki kızarıklığı tamamen yok ediyor

ama çok sık kullanmamak lazım göz damarlarını genişlettiğinden daha çok ve kalıcı hasar veriyormuş

Visine yazan arkadaşlara katılıyorum ama sürekli kullanımda zarar verdiği söyleniyor.Eye visal göz damlasıda kanlanma konusunda çok etkili . Yine de sürekli kullanmayın .Özel bir yere giderken veya çok ihtiyaç duyduğunuzda olabilir.

uykunuzu alın, bilgisayar başında saatlerce(benim gibi:)) oturmamaya çalışın, dinlenin..

visine sadece yorgun ve yıpranmış gözlere özel bir damla çıkardı ben onu denedim faydasını gördüm birde klasik soğuk çay poşeti yabana atmayın çok dinlendiriyor...

kızlar sakın limon damlatmayn çk zararlı..eczanelerde suni göz damlası satılıyo çk faydalı olduğunu duydum..deneyin derim..

arkadaşlar göz bu aman diyiim herkese iyi gelen size gelmez başınıza iş açarsınız, çok hassas bi konu mutlaka doktora ya da eczacıya danışın her duyduğunuzu sürüp damlatmayın.

limon zararlıdır bence diyenlere katılıyorum ve zararını biliyorum açıklayım. benim çocukluğumdan beri rahmetli babannem limon damlatırdı gözüne ve inanılmaz parlak canlı gözleri vardı. :) amaa limon katarakt yapıyormuş. babannem katarakt ameliyatı olduğunda balcalı da ki profsr doktor söyledi.

Limon katarakt yapar. !

X