Göz Makyajı Göz içini Beyazlatmak için ne yapabiliriz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
öncelikle bir alerjin varmı yokmu onun için doktora git ve gözünü koru güneşten bilgisayardan sonrası için çay konuusnda arkdaşlara katılıyorum bende denedim arada uygularımda ayrıca polene ve toza karşı alerjim var sürekli damla kullanırım. makyaj malzemeri bile alerji yapa rne kadar kaliteli olursa olsun kaşındırır. bence kızıarıklığın altında yatan alerjiyi ve sorunu araştır.

bende önceden damlatırdım limon evet parlatıyo gözleri ama o an feci yanıyosun deneyın görün öldümmü ben diye bağırıyosun cok yanıyo yaww hheheh =)))lülülülülülünaniknanik

canım benim gözlerimde öyle oluyordu ama sonunda bir doktor ablam tavsiyesiyle ' TERRAMYCİN 'diye bir göz merhemi var onu kullan dedi bu tup şeklinde aynı kalem gibi gözünün içine sururyorsun bir sure açıp kapatıyorsun ve gözlerin daha parla dış kısımlar daha beyaz oluyor :-)

hmm bu bildiğimiz TERRAMYCıN mı blıyorum onu küçücük tüpte merhem demı? gnelde mıkrop kapmış gözlere ve arpacık cıkan gözlere verıyorlar hmm evde vardı galıba deneyım kaydirigubbakcemile2

kızlar bendede aynı sorun var ben blink marka göz yasartıcı damla kullanıorum cok rahatlatıyor ve kızarıklıgı alıyor optıkcılerde satılıyor ben hem lens kullanıorum hem makyaj bırde pc ye bakınca 8 saat gozler ıptal bunuda deneyebılırsınız

kızlar benim kuzenim deniz suyu damlası kullanıyor ayrıca bi videoda yabancı bir kız gözüne ROHTO V diye bişey damlattı gerçektende o kızarıklıklar kırmızı damarlar gitti 2 dakkada bembeyaz oldu ben bilmiyorum kullanmadım da muhakkak aranızda kullanan vardır
110806rohtob.jpg

kızlar benim kuzenim deniz suyu damlası kullanıyor ayrıca bi videoda yabancı bir kız gözüne ROHTO V diye bişey damlattı gerçektende o kızarıklıklar kırmızı damarlar gitti 2 dakkada bembeyaz oldu ben bilmiyorum kullanmadım da muhakkak aranızda kullanan vardır
110806rohtob.jpg

videoyu nerde izledin canım buraya eklemen mümkünmü acaba?

Acaba buldunuzmu o kadinin gozune ne surdugunu? benim gozumde cok kanli ve eskinde cok gunesde zaman gecirirdim simdi hafif grilesti ve pembelesti. Visini ve artificial tears kullandim ama cok yardim etmedi
Eskide papatya cayiyla goz banyosu yapardim kizarikligi alirdi ama 100% beyazlatmadi.
Ecznelerde Solgar - Ginko Bilberry Eyebright plus Lutein (uzun bir ad) Complex diye birsey varmis, goz sagligini koruyup gozun beyaini temizliyormus. Deneyen oldumu acaba?? :eek:

Bende internette Yahoo answers den arastirdim, tuzlu su, (burun tikandiginda kullanilanlardan gailba) ile goz banyosu da ise yariomus, gailba goz yasida hafif tuzlu olduu icin gozu yasartip temizliyo. Ama denemediim icin bilmiyorum, deneyenler hafif ise yaradigini soyluyor. Neyse, su Eye Bright i deneyen varsa soylesim cok merak ediyorum :p yerimseniben

annem ve teyzem birbirlerinin gözlerine limon damlatırmış ve bembeyaz olurmuş,parlarmış:) benim yapmam söz konusu ollamaz sanırım yemekte falan gözüme bir damla limon kaçıyor da 2 saat kendime gelemiyorum:)

ya ben visine kullanıodum gercekten beyazlıodu fakat cok kullanmak damar genişlemesine neden oluyumuş.ayrıca dr gittim bana eye-visol damla verdi.sadece kullanınca etkili zaten köklü çözüm diil:1ninca:

benim gözümde miyop sorunu var bi arkadaşımdada küçükken varmış annesi hergün düzenli limon damlatmış gözüne şimdi kızın miyobu felan yok ayrıca uzun gür kirpikleri var limondanmıdır bilmiyorum tabi. bende duyduğumda biara düzenli yapmıştım, uzun sürdü hatta.hiç bir zararını görmedim. ama miyobada faydası olmadı.... yalnız o aralar herkes gözlerin parlıyor ışıl ışıl derdi

arkadaşlar aynı sorun bende de var..limon damlatın bir damla hep etrafa parıl parıl baktığınız söyleniyo..gözleriniz ışıl ışıl olacak inanın bana ee biraz yakıyo ama hemen geçiyo..:içelim:

sakın böyle bir şey yapmayın limonun içinde sitrik asit var göze çok zararlı hele hele kanlanmış göze asla denemeyin onun yerine damla yazdırın

İlgili video MichellePhan'ın Lady Gaga Bad Romance Makyajı videosu. :)

X