Göz Makyajı Göz içini Beyazlatmak için ne yapabiliriz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

H_E_N_D

stay Strong
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
320
1
40
kızlar ben makyaj yapınca ya da böyle bön bön bilgisayarın başında oturunca gözlerim kan canağı oluyo, böyle gözlerimin ışıl ışıl ve bembeyaz olması için ne yapabilirim....

Son düzenleyen: Moderatör:
ay ne kadar ayıp size yokmu bilen...bende dedim bizim kızlar bilir rezil oldum valla...senağlama

çok güldüm hend yaa bön bön oturuyorum gözlerim kan çanağı oluyor demişsin ya...aynı beni tarif etmişsin....bir bilen varsa ban da söylesin:))

kız bunların bişey bildiği yok bacım gözlerime kanlar oturdu halen cevap yokkk :teytey:

arkadaşlar aynı sorun bende de var..limon damlatın bir damla hep etrafa parıl parıl baktığınız söyleniyo..gözleriniz ışıl ışıl olacak inanın bana ee biraz yakıyo ama hemen geçiyo..:içelim:

limon zararlı ama...
benim duydugum eczanelerde bu iş icin damlalar satildigi...
ayrıca sabahları yada geceleri birer dilim patatesi göz ustune koyup dinlenmek de iyi geliyo bilginiz olsun

bencede limon zararlıdır
hiç doktora gitmeyi düşündün mü bunun için doktorun vereceği bir damla mutlaka vardır hemde sağlıklı olur.

:Bende de aynı sorun var doktorada gittim ama verdiği damlalar bi işe yaramadı malesef:1no2:öle geziyos kırmızı kırmızı vampir gibikaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
:Bende de aynı sorun var doktorada gittim ama verdiği damlalar bi işe yaramadı malesef:1no2:öle geziyos kırmızı kırmızı vampir gibikaydirigubbakcemile3

aynen canım bende eczaneden damla aldım hiçbi işe yaramadı sadece biraz rahatlatıyo o kadar kızarıklıklar duruyo..

ya benim bi tanıdığım bayan var gözlerinin içi böyle bembeyaz bi vitamini sulandırıp sürüyomuş gözüne bi dk içinde gözleri ışıl ışıl oluyomuş ama bana söylemiyo soruyorum hep kıvırıyo ah bi anlasam ne kullandığını gözlerinde bi kırmızı çizgi bile yok e vitamini demişti bi kere ama eczaneye sordum ne alaka dedi sonra k vitamini dedi anlamdım gitti bi bilgisi olabilecek var mı?

benim bazı lensler gözümü kızartıyor.... eczaneden,visine,göz damlası alırım. gözüme damlatırım. kızarıklıkları yok eder...

benim bazı lensler gözümü kızartıyor.... eczaneden,visine,göz damlası alırım. gözüme damlatırım. kızarıklıkları yok eder...

canım lensiz gözler içinde oluyomu yoksa lens kullananlara özelmi ben böyle gözlerimin beyaz rengi bembeyaz olsun istiyorum :KK43:

ben de visine kullanıyordum benzer problemler için, ama daha uzun süreli kullanım için yapay gözyaşı damlalarını tavsiye ederim, sen bi eczacıya sor en iyisi, gözüne k vitamini damlatmaktan daha sağlıklıdır heralde

arkadaşlar bende limon diycem,zararı olduğunuda zannnetmiyorum.ben hep kullanırım.doktorların bazısına göre zararlı ama ben doktoruma sordum,sık sık olmasada yapabilrsin dedi.hatta arada yapmanın iyi olduğunu bile söyledi:))benden söylemesi sizden yapması...sevgiler...........

arkadaşlar bende limon diycem,zararı olduğunuda zannnetmiyorum.ben hep kullanırım.doktorların bazısına göre zararlı ama ben doktoruma sordum,sık sık olmasada yapabilrsin dedi.hatta arada yapmanın iyi olduğunu bile söyledi:))benden söylemesi sizden yapması...sevgiler...........

teşşekkürler canım başka çare yok gibi deneyelim bakalım saol....

poşet caylar varya kızlar,demledikten sonra bardaktan alıp suyunu süzün ve gözlerinize koyun bi süre bekletin.şu bildiğimiz siyah poşet caylar.gözleri dinlendirip rahatlatıyo.

evet normal çay pansumanıda iyi geliyor gözlere.
limonu bendemi denesem ne yapsam ?

ya benim bi tanıdığım bayan var gözlerinin içi böyle bembeyaz bi vitamini sulandırıp sürüyomuş gözüne bi dk içinde gözleri ışıl ışıl oluyomuş ama bana söylemiyo soruyorum hep kıvırıyo ah bi anlasam ne kullandığını gözlerinde bi kırmızı çizgi bile yok e vitamini demişti bi kere ama eczaneye sordum ne alaka dedi sonra k vitamini dedi anlamdım gitti bi bilgisi olabilecek var mı?

öğrensene o kadından havamızı bulalım bizde (h) :jeyyar:

evet normal çay pansumanıda iyi geliyor gözlere.
limonu bendemi denesem ne yapsam ?

öğrensene o kadından havamızı bulalım bizde (h) :jeyyar:
ah canım söylese bi bende hemen sizlere söyliycem ama maalesef söylemiyo ben de bi daha sormadım çünkü yine yanlış bişey söyliycek o yüzden sormuyorum artık:1no2:

arap sürmesinin toz olanının beyazını al bence hehekaydirigubbakcemile3
ben mavisini sürünce gözmn beyazı mavi oluyo süremiyorum:)))) kaydirigubbakcemile3

şaka bi yana bende aynı dert var 24 saat pc başındayım.. gece pc başndan kalkınca kan çanağıı geçen gün korktum kendimden:KK43:

kendiliğndne düzeliyo sabahh:KK70:

X