otomatiik sallanan beşik kullanıcıları

iremcim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
23
0
selam arkadaşlar otomatik beşik kullanan varsa yorumları yazabilirse çok memnun olurum.sleeper almayı düşünüyorum varmı kullanan lütfen yardımcı olun

ben dondolino kullanıyorum ve çok memnunum , benim oğlum tam bir kucak çocuğuydu şimdi onda oturup sallanmayı çok seviyo , fiyatı diğer ana kucaklarına göre fazla ama kesinlikle değer diyorum..

cevabın için teşekkür ederim andina.peki bebeğin kaç aylığa kadar kullandın.benim doğuma 1 ay var ama araştırıyorum

iremcim benim oğlum tam 3 aylık yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum dondolinoyu ve çok memnunum , 2 yaşına kadar kullanılıyormuş , o kadar dayanır mı bilmiyorum ama benim hayatımı kurtardı.
bakıcımız pek şikayetçiydi oğlumun sürekli kucak istemesinden artık istemiyo , sallana sallana uyuyo , oturacağı zaman dikleştiriyorum etrafı seyrediyo , ben çok memnunum yani..

bende 2-3 aylıkken dondolıno almıstım.ılk zamanlar donene kadar yatak olarak kullandık sımdı 11 aylık oglum mama sandalıyesı olarak kullanıyorum.cok memnunum yalnız oglum kucakcı oldugu halde suana kadar hıc sallanmadı dondolınoda orda sallanmayı hıc sevmedı nedense

cnm bnm oğlum su anda 3.5 aylık we yaklasık 3 aydan beri kullanıorum. Sleeperı cıkaranlardan Allah razı olsun.kocam nerde o eski analarımız ayaklarında sallarlardı die her ne kdr dalga gecsede delikafadulden ben cok memnunum şiddetle taawsiye ederm. birde almak istersen internetten sipariş etme bnce intte 450ydi ben 350ye aldım

İlk başta çok iyi oluyor çok rahatlık sağlıyor bebek kolay uyuyor ama sonra öyle fena alışıyorki ben şuan çok sıkıntılı bir durumdayım.Şimdi daha büyüğünü arıyorum bu arada normal yatağımız bomboş duruyor süs sanki

ben de 2 aydan itibaren sleeper kullanıyorum.
cok çok memnunum.
gündüzleri karnını doyurunca oraya koyuyorum,uyuyor.
geceleri de uyuyunca koyuyorum.
ben cok rahat ettim.
yoksa ayakta sallıyordum,
oda bir süre sonra işkenceye dönüşüyor..

biz şu an 4. aya girmek üzereyiz.
8. aya kadar rahat kullandılar tanıdıklarım..

ben sleeper kullanıyorum 2 aylıktı aldığımda şuan 6 aylık oldu gündüzleri onda yatırıyorum geceleri üstünü çok açtığı için bide çok dönmek istediği için kullanmıyorum ama çok memnunum büyük kolaylık oldu bana almayı düşünürsen tavsiye ederim

ben sleeper kullanıyorum 2 aylıktı aldığımda şuan 6 aylık oldu gündüzleri onda yatırıyorum geceleri üstünü çok açtığı için bide çok dönmek istediği için kullanmıyorum ama çok memnunum büyük kolaylık oldu bana almayı düşünürsen tavsiye ederim

cnm ben geceleri üstünü acmasın die sleeperın içine uyku tulumu koydum fermuarını kapatıyorum yarıya kadar üstünü açamıyo o yüzden istersen sende öyle dene.

ilk aylarımızda rahat uykuya dalmasını sağlıyordu. rahat kullandık! oğlum yaz aylarında dünyaya geldi ve buralar yazın 40 dereceden aşağı inmediği için kucakta bunalıyordu. ayrıca kucağa da alışmasını istemedik. sleeper o aylarda baya işimizi gördü. gerçi ben işe başlayınca 6aydan sonra kayınvalidem kucağında uyutmaya alıştırmış..uğraşlarım boşa gitti!! 4.aydan beri döndüğü ve çok hareketli olduğu için koyamıyorum üzerine, bir de kemerini kopardı. sürekli sağa sola eğildiği için, şuanda pek güvenli değil, en azından kemeri tamir edilene kadar..

bende sleeper kullandım kızımda 1.5 yaşına kadar.şimdide 2 aylık bir oğlum var.onada kullanıyorum.bende memnumun genel olarak.ama dondolino alırsan ilerde mama sandalyesi olarakda kullanabilirsiniz..

ben de dondolino aldım çok memnunum.İcat edenden Allah razı olsun.Bir de bebeğine gece gündüz farkını öğret.Ben dondolino da gündüzleri yatırıyorum.Gece yatak odamızda başka beşiği var.Sevgiler

X