sevgiliniz askılı kolsuz giymenizi istemiyor peki gelinliğinizi nasıl seçtiniz

kaç defa aynı konuyu açmışsınız,,,valla ister istesin ister istemesin bi defa giyeceksin sonuçta hoş görür herhalde

ne dion uleynnnnn kadırgalılık damarıma basma :nazar:
Coh iyi rol yapıom he:icecream:

O gün karışmaz herhalde imza neyim atmam yohsalaelaelaelaelae

valla benimkide çok karışırdı giyimime, ama gelinliğime karışmadı hiç, aklında kalacaksa straplez bile giyebilirsin demişti.

umarım ona laf etmez ettirmem bi defalık giyicem
ama benim zaten hayalimdeki gelinlik öyle çok açık değil :1closedeyes:

ben kocam istemiyor diye cepkenli bir gelinlik yaptırdım. hep içimde uhte kaldı. gelinliğimi hiç beğenmiyom. bikerecik oluyo izin versin canım. ama hiç istemem diyorsa hayatın sonu değil uhte ile de yaşanıyor...biraz diretmeli ama dozunda ipleer bir gelinlik kolu için kopmamalı.. yani adamlar çocuk gibi taktımı takıyo...

Ay neden karıstırıyosunuz ki kıyafetinize felan. siz giyinmeyi bilmiyormusunuz?? Aklınız yokmu yahuuu
Sözüm sadece bunu giyceksin!!! giymiceksin!! diyen eslere peki. diyen kızlara.
ay hiç alısamadım ben bu kavrama yaaa.biçok kızda yasıyor bunu.sorun demiyorum.pekde şikayetci görünmüyolar.

Gelinliğimi ben nişanlımla secicem.ben öylesi daha uygun diye düşünüyorum. Ben bir kere gelin olucam ama onunda birkere gelini olucak( inşallah allah hayırlı yazılar yazsın hepimize).düşüncesi vardır diye düşünüyorum gelinliğe dair.

X