Eşimi kendime nasıl bağlarım?

ben evlendıgımde eşimle ıilşkimiz sizinki gibiydi ben cok uzulurdum neden boyle dıye
ama bazı erkekler sonradan acılıyo bızımkı sonradan degıstı bence senın esınde degısır bıraz soylenmemek lazım erkeklere

sizin eşinizde mi prezervatiflerini kendi bşaına kulnıyordu:KK43:

canım imzayı atınca ohhh artık zafer benim deyip kendini salmış senin ki..

olmaz ki böyle..

bence sen biraz daha seksi bir havaya bürün.. kendimi mart kedisi gibi hissediyorum de..
ve sen sürekli aşırı istekli davran. öyle istekli davran ki.. sana yetersiz gelmekten korksun. sürekli farklı süprizler yap.. alkol kullanıyor ise değişik mezeler yap ve alkollü masa düzenle bu akşam seni sarhoş etmek istedim de... pastalar yap.. ne biliym evliliğine renk kat...
geceleri ayy çok korkunç rüya gördüm de sana sarılmasını iste.. uyuyamıyorum de saçımı okşa de..
sabahları geceleri sürekli öp iyi ki varsın de..
internette aldatma olayı okudum çok kötü bşiy de.. iyi ki benmi kocam karakterli ve yapmaz de..
inan bana bunları yapmaya başla zamanla ilşkinizin boyutu değişecektir.

canım imzayı atınca ohhh artık zafer benim deyip kendini salmış senin ki..

olmaz ki böyle..

bence sen biraz daha seksi bir havaya bürün.. kendimi mart kedisi gibi hissediyorum de..
ve sen sürekli aşırı istekli davran. öyle istekli davran ki.. sana yetersiz gelmekten korksun. sürekli farklı süprizler yap.. alkol kullanıyor ise değişik mezeler yap ve alkollü masa düzenle bu akşam seni sarhoş etmek istedim de... pastalar yap.. ne biliym evliliğine renk kat...
geceleri ayy çok korkunç rüya gördüm de sana sarılmasını iste.. uyuyamıyorum de saçımı okşa de..
sabahları geceleri sürekli öp iyi ki varsın de..
internette aldatma olayı okudum çok kötü bşiy de.. iyi ki benmi kocam karakterli ve yapmaz de..
inan bana bunları yapmaya başla zamanla ilşkinizin boyutu değişecektir.

canım benim dediklerini fazlasıyla yapıyorummm yok bişey yokk yokkk yokkk olmaması bi yana şimdi aldatılma korkusus sardısenağlama

telefonunu karıştırmana kızar mı?

yada banka extrelerini karıştırmana?

ve sana hiç günlük rapor verir mi? bugün sunları yaptım diye... sen gündüz zırt pırt ararmısın?

telefonunu karıştırmana kızar mı?

yada banka extrelerini karıştırmana?

ve sana hiç günlük rapor verir mi? bugün sunları yaptım diye... sen gündüz zırt pırt ararmısın?

gün içinde konuşmayız..yok bişey değmez karıştırmama

canım belki adapte sorunu yaşıyordur eşin.biraz zaman versen...

ya şu prazervatif olayı olmasa psikolojik derdim amaaa

6ayda 10kere çok uçuk bir sayı çok çok az,
bence o işini başka şekilde hallediyor,
aklına şunu koy canım bir erkek kadınla birlikte olurken bile prezervatif kullanmamak ister yani o olmadan daha çok zevk alır,

kaldıki hiç ama hiçbir erkek asla mastrbasyon yaparken korunmaz mümkün değil

bence bu prezarvatif olayının üstüne gitmelisin ,inanmadığını söyle ne yaptığı konusunda net cevaplar al ,

bence kardeşlerini ara gerçekten onlarlamı birlikte

canım üzüldüm senin için kesin çözüm konuşmak, bir insan neden prezeratifi patlatsın anlayamadım eşini bir şekilde takip et bence mesela hafta sonları o annesine gidiyorsa sen de git onunla sen neden evde kalıyorsun ki eve gelince telefonunu karıştır en azından aldatmadığından emin ol ki sana karşı olan ilgisini arttırmak içn çaba harcayabilesin içinde aldatılmış olma şüphesi kalırsa zaten cinselliği senin de canın istemez böylece iyice uzaklaşırsınız birbirinizden

kızlar aranınıza yeni katıldım benim derdim ayıp kaçarmı bilmem ama evli tecrübeli ablalrımızdan yardım isityorum eveleneli 6 ay odlu ama eşimle cinsel yaşamımız çok az.kendimde kusur bulamıyorum çünkü hem fiziki hem yüz olarak güzelim eşimde nişanlılık zamanında böyle değildi çok değişti.anlamıyorum niye bukadar uzakalştı iletşimiz bile kopma noktasında izin günüde kahvaltıısını yapar annesine gider ordanerkek kardeşleriyle takılır senağlama niye benden bu kadar uaklaşmış olabilir?

tecrübeli ablalrımızdan tavsiye isityorum taktik yada eşimi kendime nasıl bağlarımsenağlama

Buyuk olasilik evlilige adapte olamamis daha.Olur sadece sabir et.Ahh canim bizler neler yasadik yazsak roman olur.Ama sabir edince esinde yeni evine ,sana alisacak.Yanliz eskiden bayanlar adapte olamazdi simdide erkekler nerdeyse aglayip babaevine donecek.Bunun tek bir sebebi var yeni sorumluluklara alismalari zaman aliyor.Ama oncelikle esinle konus.Seninle vakit gecirmek istiyorum de.Yaptiginin tam sebebini anla.Mutluluklar canim takma kafana.Birde haftasonlari beraber plan yapin ama aksamdan ayarla ki sabah planiniza hazir olsun.:jeyyar:

son durum nedir konustunmu yada baska belirtiler varmı merakta bırakma arkadasım bizi biz meraklı kadınlarız:))))

Prezervatifleri şişirip balon mu yapıyormuş????
Sabahları canı sıkıldığı için mi????
Sen de buna inandın mı.... Ya eşin 4 yaşında yada seni 4 yaşnda çocuk sanıp kandırmaya çalışıyor...
Mast.yon yaparken niye perz.tif kullansın ki...
Ayrıca 6 ayda 10 kez çok ama çok az... Kesin bir problem var...
Hiç normal değil...

bence kesinlikle psikolojik bir sorun var. 6 aylık evli bir erkek normalde çok isteklidir, kadın sürekli makyajlı gezmese, cilve milve yapmasa da isteklidir. ama seninkinin başka bir sorunu var bence. seni aldatsa evden p... alıpmı gider, aksine çaktırmamaya çalışır gider dışardan yenisini alır. bence onları alıp alıp patlatıyo, çünkü adamın işine yaramıyor, o da üzülüyor. ayrıca bu şakayla karışık konuşulacak bişey değil, oturup ciddi ciddi konuşulması ve tedavi edilmesi gereken bir sorun.

cnm arkadaşların dediğini yap sen:
Öncelikle;
- Kardeşlerini ara, hal hatır muhabbeti yaparmış gibi,sonra da eşinle iyi gezdiklerini söyle şakayla karışık ,ağızlarını ara...Zaten cevaplardan sen anlarsın onlarla olup olmadığını...
Eğer tatmin olursan ,yani eşin masum çıkarsa da bu kez onunla ciddi ciddi konuş, sorun ne anla bakalım, doktora gidin sonrasında...
Umarım eşin masumdur da ,yaşadığı başka türden bişilerdir...
Haberlerini bekliyoruz...

bak biraz önce bir kanalda bir prof. çakşır otunu sabahtan demleyip aksama kadar bekletip içtikten sonra erkeklere cinsel gücü arttırırmış benden söylemesi.

Bi kere emin ol kendi başına kullanmıyordur o prezervt. leri.
Şişirip patlatma olayına gelince bir insanın bunu yapması için psikolojik rahatsız olması lazım.
Ayrıca 6 aylık evlisiniz ve 6 ayda 10 defa diyorsun -tatlicadiarzu-
Yeni evli çiftler ilk hafta ondan fazla beraber olur zaten.
Çalıştığını söylüyorsun.Hafta sonlarını neden senden ayrı geçirmesine izin veriyorsun? Zaten bütün hafta beraber vakit geçiremiyorsunuz, haftasonuda kaçsın annesine kardeşine.E ne anlamı kaldı bu evliliğin?
2.5 yıldır evliyim eşimle beraber çalışıyoruz(yani tüm gün beraberiz).Ve bunun dışındada tüm boş vakitlerini beraber geçiririz.Şu 2.5 yılda bir kere keyfi olarak bensiz biyerlere gittiğini hatırlamam.Siyam ikizleri gibi olduk valla.Acaba benmi çok abartıyorum yoksa sizmi çok özgür bırakmışsınız eşinizi?
Felaket tellallığı yapmak istemem ama bence..
Acilen eşini takibe al ve kendini en kötüsüne hazırla.

canım banada eşinin yaptıkları hiç normal gelmedi sen biraz araştırma yap bencede prezarvatif olayını şu an sizin en güzel günleriniz olmalı her yönden hafta sonlarını nasıl beraber geçirmezsiniz biz 4yıllık evliyiz eşim bensiz hiç bir yere gitmez ilk gün nasılsak hala aynıyız çok samimi söylüyorum bence bu durum hiç normal değil canım

açıkcası ben sizin yerinizde olsam eşimin benimle ilgilenmediğine değil canı sıkıldığı için prezervatifleri şişirip balon yapan bir adamla evli kaldığım için kendime üzülürdüm...

X