Eşimi kendime nasıl bağlarım?

bence kesinlikle psikolojik bir sorun var. 6 aylık evli bir erkek normalde çok isteklidir, kadın sürekli makyajlı gezmese, cilve milve yapmasa da isteklidir. ama seninkinin başka bir sorunu var bence. seni aldatsa evden p... alıpmı gider, aksine çaktırmamaya çalışır gider dışardan yenisini alır. bence onları alıp alıp patlatıyo, çünkü adamın işine yaramıyor, o da üzülüyor. ayrıca bu şakayla karışık konuşulacak bişey değil, oturup ciddi ciddi konuşulması ve tedavi edilmesi gereken bir sorun.

çok tşk ederim bu yorum için

kızlar son durum berbat anlatıyım kısaca dün süslendim püslendim dekolteli şeyler giydim eşimi beklemeye başaldım uyuyakaldım oara o geldi oturduk işte karnımabakne var ses gelio çok yemişin dedim yok dedi ne ozaman dokunayım dedim bi bağırdı pat diye hiç yoktan kalbimi kırdı aanlamıyorum sabaha kadar uyuyamadım hala bi özür dilemedi:nazar:

tedavi olmadıkça boyle şeylerin yaşanması kaçınılmaz. ne yap yap otur enine boyuna konuşun ve onu bir uzmana gitmesi için ikna et bence kardeş.

ne bu şimdi, yeni evli çift böyle olmaz

görücü usülü mü evliliğiniz?

sanki biri ya da bir sorun var

acaba sende istediği şehveti falan mı bulamadı? biz Türk kadınları utangacızdır, cinsellikte biraz ön plana çıkmaya çalış bence

acaba eşinin bir rahatsızlıgımı var.dokununca bagırdıgına göre allah allah.yanında giyinip soyunmuyormu eşin?sanki bir rahatsızlıgı varda saklamaya çalışır gibi.birde yeni evlisiniz borçlarınız varsa o da çok etkiler.sen takip et yinede boş bırakma.hafta sonu beraber git o nereye gidiyorsa sende takıl peşine..

ytakta o uyuymyıp bakındığı sakin zamanlarda ona sarılarak konuşmayı deneyin.

seni hiç etkileyemiyor muyum? yoksa daha önemli birşey mi var de?

o zaman senin üzüldüğünü düşünerek bir açıklama yapacaktır.

Arkadaşım eşinin sertleşme erken boşalma yada uzun süre sert kalamaması gibi sorunları varmı? ilişkide hemen boşalıyorsa bunu sorun eder erkekler...bunu sen anlarsın biz bilemeyiz...bu gibi sorunları olabilir..eğer herşey normalse seni sevmiyor olabilir yada başka bir kadın olabilir......çünkü erkeklerin çoğu sex için evlenir..kadınlar bebek için erkekler düzenli sex için....bunun başka açıklaması yok.

kara büyü yapp onaaaaaaaaaaaaaaa. gölden bi kurbagaa yakalaa agzına tükürrrrrrrrr delikafadulden

ya allalaaa esi nasıl baglıcaksınki kendine adam kactıysa bi kere. kesin vardır bi nedenler heralde.
şakayla giriş yaptım ama.yukardaki arkadasında sölediği gibi acep senden kaynaklanan bişiler olabilir miki?

yanii baglamak tuhaf geldi bana.

Bence bunun tek yolu var alıp karşına konuşacaksın
Taktikle felan olmaz bence

ya üzüldüm canım.ama bence aldatma falan yoktur.seni seviyor ama zaman ver ve umursamaz ol bakalım ona karşı biraz ne yapacak

gencçler bal yıyen baldan bıkar guzellık fızık subu nereye kadar yanı guzellıne asık olduysa esın olay 6.ayda kopmus baksana .bekarlık zamanında cok sevgılı deıstıren bı arkadassa onun etkısıdır deısıklıge alısmıs olabılır ıyıce tanıyıp ole evlenseydın bıde adama ego yapma yapıosan kaprıs maprıs sogutma kendınden ama soguyacak adam sogur ya sen ne yapsanda.sabret en guzelı sen

sende onla ılgılenme kafanıza gore takılın :KK70:

sende onla ılgılenme kafanıza gore takılın :KK70:

pardon ama buna ancak bekara karı boşamak kolay gelir diye cevap vereceğim..

lütfen biraz yapıcı eleştirilerde bulunmaya çalışalım.

canım bence psikolijik nedenler olabilir. eşinin iktidarsızlık ya da erken boşalma gibi sorunları varsa bunları sana hissettirmemek için cinsellikten kaçıyor olabilir. bence bir ürolog ve gerekirse psikologla görüşmesinde fayda var.

bu ne ya birsürü senaryo yazıldı, aldatmalar , erkeğin zekasından şüpheler, arkadaşın seksapelliğinin azlığı çokluğu falan filan..

zaman göstericek neyin ne olduğunu ve karşılıklı konuşmaları, senaryolarla arkadaşın kafasını dahada karıştırmak derdine dert katmak değil

Öncelikle durumunuza üzüldüm çünkü 6 alık evliyim ve 6 ay içerisinde neredeyse 10 kez birlikte olduk demişsiniz... ben 13 aylık evliyim 5 6 günde 10 defa oluyor desem yeri..Çünkü yeni evli çitfler aksine düşkün olurlar tabi herhangi bir problem yoksa eşini karşına alıp güzelce konuşmayı dene belki bir problemi vardır ama bu balon yapmalar filan çok saçma geldi bana altında birşey olduğunu düşündürdü açıkçası biraz eşinizi takip edin derim ben boşuna azalmamıştır onlar yani masturbasyon yaparken böyle birşeye gerek olmadığına göre ozaman ne yapıyor bu adam onları ? biraz takip et canımcım

benim hala içim acıyor aklıma geldi fıtırıcağım yaa ona en büyük dersi vermem lazım çünkü ben sadece sevdim hereşyi herkesi sildimsenağlama

ahhh be guzelim en buyuk hatan :1no2:

su prezervaztif olayi mantiksiz sen de calisan biriymisin dikat et derim ben sana evine bile kadin getiren erkekler var :kızgın:

Bende eşinin psikolojik problemleri olabilir kafasına taktıgı iş konusu, yada baska seyler madiiyat falan bunlarda etkileye bilir bazı arkadaslarımızın da dediği gibi ilişki sırasında erken boşalma yada sertleşmeme sorunu falan olabilir bende 7 aylık evliyim esimin canı sıkkın oldugu zman ben bişekilde ona cilve yapıyorum öpüyorrum kokluyorum ve sonu co güzel oluyor 6 ayda 10 kez ilişkiye girmek cok az ben su anda 3 aylık hamileyim ve eşim zor dayanıyor hamile oldugum için bence sende bi psikolog tarafından görüşme yapmalısın kafana cok takıyorsun haklısın ama bi dr sana daha iyi yardımcı olabilecegina inanıyorum... Bu benim düşüncem tabiki:teselli:

birçok erkekte bu durum yaşanır,yani böyle örnekler çok duyuyorum...
ki benim eşim de böyleydi diyebilirim(hala kalıntıları var)
bence sebebi şu; erkekler için evlenmeden önce cinsel hayat kolay ulaşılamayan birşeydir.ama evlendikten sonra nerdeyse zorunlu bir yaşam halini alıyor.yani ulaşamadığı o şey,sürekli önünde ve hatta yapmazsa yadırganabilir. anlamaya çalışın biraz!
ben şunu önereceğim; eşiniz cinsellik istediğinde onu kibarca reddedin. haftada bir bile olsa reddedin o şikayet etmeye başlasın. o istesin sizi..bir süre daha canıma minnet gibi davranabilir ama sonra değişecektir,yeter ya istiyorum ben diyecektir...
ne yazık ki erkeklere çok istekli davranmamak ve her istediklerinde vermemek gerekiyor.:)

X