Sayfa: 5/11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eşimi kendime nasıl bağlarım?

1. Konu Sahibi : zamannn #41
    zamannn Guest
    Alıntı inci mercan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben evlendıgımde eşimle ıilşkimiz sizinki gibiydi ben cok uzulurdum neden boyle dıye
    ama bazı erkekler sonradan acılıyo bızımkı sonradan degıstı bence senın esınde degısır bıraz soylenmemek lazım erkeklere

sizin eşinizde mi prezervatiflerini kendi bşaına kulnıyordu:(

2. Konu Sahibi : zamannn #42
    canım imzayı atınca ohhh artık zafer benim deyip kendini salmış senin ki..

olmaz ki böyle..

bence sen biraz daha seksi bir havaya bürün.. kendimi mart kedisi gibi hissediyorum de..
    ve sen sürekli aşırı istekli davran. öyle istekli davran ki.. sana yetersiz gelmekten korksun. sürekli farklı süprizler yap.. alkol kullanıyor ise değişik mezeler yap ve alkollü masa düzenle bu akşam seni sarhoş etmek istedim de... pastalar yap.. ne biliym evliliğine renk kat...
    geceleri ayy çok korkunç rüya gördüm de sana sarılmasını iste.. uyuyamıyorum de saçımı okşa de..
    sabahları geceleri sürekli öp iyi ki varsın de..
    internette aldatma olayı okudum çok kötü bşiy de.. iyi ki benmi kocam karakterli ve yapmaz de..
    inan bana bunları yapmaya başla zamanla ilşkinizin boyutu değişecektir.

3. Konu Sahibi : zamannn #43
    zamannn Guest
    Alıntı er_ca kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım imzayı atınca ohhh artık zafer benim deyip kendini salmış senin ki..

olmaz ki böyle..

bence sen biraz daha seksi bir havaya bürün.. kendimi mart kedisi gibi hissediyorum de..
    ve sen sürekli aşırı istekli davran. öyle istekli davran ki.. sana yetersiz gelmekten korksun. sürekli farklı süprizler yap.. alkol kullanıyor ise değişik mezeler yap ve alkollü masa düzenle bu akşam seni sarhoş etmek istedim de... pastalar yap.. ne biliym evliliğine renk kat...
    geceleri ayy çok korkunç rüya gördüm de sana sarılmasını iste.. uyuyamıyorum de saçımı okşa de..
    sabahları geceleri sürekli öp iyi ki varsın de..
    internette aldatma olayı okudum çok kötü bşiy de.. iyi ki benmi kocam karakterli ve yapmaz de..
    inan bana bunları yapmaya başla zamanla ilşkinizin boyutu değişecektir.

canım benim dediklerini fazlasıyla yapıyorummm yok bişey yokk yokkk yokkk olmaması bi yana şimdi aldatılma korkusus sardısenağlama

4. Konu Sahibi : zamannn #44
    telefonunu karıştırmana kızar mı?

yada banka extrelerini karıştırmana?

ve sana hiç günlük rapor verir mi? bugün sunları yaptım diye... sen gündüz zırt pırt ararmısın?

5. Konu Sahibi : zamannn #45
    zamannn Guest
    Alıntı er_ca kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    telefonunu karıştırmana kızar mı?

yada banka extrelerini karıştırmana?

ve sana hiç günlük rapor verir mi? bugün sunları yaptım diye... sen gündüz zırt pırt ararmısın?

gün içinde konuşmayız..yok bişey değmez karıştırmama

6. Konu Sahibi : zamannn #46
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    canım belki adapte sorunu yaşıyordur eşin.biraz zaman versen...

7. Konu Sahibi : zamannn #47
    ya şu prazervatif olayı olmasa psikolojik derdim amaaa

6ayda 10kere çok uçuk bir sayı çok çok az,
    bence o işini başka şekilde hallediyor,
    aklına şunu koy canım bir erkek kadınla birlikte olurken bile prezervatif kullanmamak ister yani o olmadan daha çok zevk alır,

kaldıki hiç ama hiçbir erkek asla mastrbasyon yaparken korunmaz mümkün değil

bence bu prezarvatif olayının üstüne gitmelisin ,inanmadığını söyle ne yaptığı konusunda net cevaplar al ,

bence kardeşlerini ara gerçekten onlarlamı birlikte

8. Konu Sahibi : zamannn #48
    canım üzüldüm senin için kesin çözüm konuşmak, bir insan neden prezeratifi patlatsın anlayamadım eşini bir şekilde takip et bence mesela hafta sonları o annesine gidiyorsa sen de git onunla sen neden evde kalıyorsun ki eve gelince telefonunu karıştır en azından aldatmadığından emin ol ki sana karşı olan ilgisini arttırmak içn çaba harcayabilesin içinde aldatılmış olma şüphesi kalırsa zaten cinselliği senin de canın istemez böylece iyice uzaklaşırsınız birbirinizden

9. Konu Sahibi : zamannn #49
    glsh85 Guest
    aldatılmadıgından emın ol bence ...

10. Konu Sahibi : zamannn #50
    EU3 Guest
    senağlamasenağlama

Sayfa: 5/11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon