Eşimi kendime nasıl bağlarım?

Z

zamannn

Ziyaretçi
kızlar aranınıza yeni katıldım benim derdim ayıp kaçarmı bilmem ama evli tecrübeli ablalrımızdan yardım isityorum eveleneli 6 ay odlu ama eşimle cinsel yaşamımız çok az.kendimde kusur bulamıyorum çünkü hem fiziki hem yüz olarak güzelim eşimde nişanlılık zamanında böyle değildi çok değişti.anlamıyorum niye bukadar uzakalştı iletşimiz bile kopma noktasında izin günüde kahvaltıısını yapar annesine gider ordanerkek kardeşleriyle takılır senağlama niye benden bu kadar uaklaşmış olabilir?

tecrübeli ablalrımızdan tavsiye isityorum taktik yada eşimi kendime nasıl bağlarımsenağlama

canım çok üzüldüm.evlililik için cinsel hayat oldukça önemli.üstelik siz 6 aylık evlisiniz henüz.çok enterasan.eşinle konuş bence belki bi sağlık problemi olabilir.konuşursanız ortak bi çözüm daha kolay bulabilirsiniz.bunu için evlilik danışmanları var,doktorlar var,psikologlar var..umarım ciddi bişey yoktur.sende kendin eminsen yani bakımlıysan cilveliysen tek çaren önce nedeni ni bilmek yani konuşmak..

ALLAH yardimcin olsun güzelim ..

otur konus esinle .. belki onunda bi derdi vardir ..

sen bisey söylemessen .. kösene cekilirsin .. bu hep böyle devam eder ..

biseyler yapmalisin .. konus esinle ..

Son düzenleyen: Moderatör:
eşinle kesin konuşman gerekiyo çünkü daha cicim aylarındasınız en güzerl günleriniz birlikte vakit geçirip eğlenmeniz gereken günlerr eşinle konuşmanın faydası olcaktır.

Canım bu durumun pek çok nedeni olabilir. Aklıma ilk gelen eşinin evliliğe adapte olamaması. Yani izin gününde kahvaltı yapıp annesine gitmesi ve kardeşleriyle gezmesi bunu gösteriyor. Cinsel yaşama gelince birazda sen yakınlaşmaya çalış bakalım eşine. Güzellik ve fiziğinin yanında biraz ilgisini çekmeye çalış. bazı erkekler eşlerinin onları istemesinden hoşlanırlar.

Olmadı otur konuş derdini anla. Ne istiyormuş canı...:eek:klava:

Son düzenleme:
bencede eşinle konuşmalısın belki sana söylemediği bir sıkıntısı vardır belkide senin bişeyinden rahatsız oldu çünkü bizde evlendiğimizde eşim bi süre böyle olmuştu meğer maddi sıkıntılarımız isteksizlik yapmış sonra problem kendiliğinden çözüldü ben ce sor eşine tatlım.sende fazla kafana takma.

Canım 1. yılın içinde erkeklerin bir çoğunda aynı şey oluyor. her fırsatta ailelerinin, arkadaşlarının yanına kaçıyorlar. mutlaka psikolojik bir sebebi vardı diye düşünüyorum. çevremden akrabalarımdan da aynı şeyleri duydum. bende bir kaç ay yaşadım bu sorunu. güzelce konuşmaya çalış istersen, tartışıp kavga edersen inadına yapar. giderken sende ona katılmaya çalış. sevgiler

canım cinsel yaşamımız çok az demişsiniz..
eger ozel degılse haftada ayda olarak net bır ornek verırmısınız..
belkı çok normaldır ama sana az gelıyordur..
istersen akşam eşini karşına al bir konuş..

ya ben böyle erkekleri hic anlamiyorum.simdi evliliklerinin engüzel döneminde bu kadar sogukluk neden yani.ben yeni evlendigimizde esim firsat kollardi,heleki bi yalniz kalalim.hos halada öyle.bazen kiziyorum bizim 14 yasinda kizimiz var.biraz oturakli oldiye.

canim benim,acaba esine karsi seni ondan uzaklastiracak bi hareket yada bi sözde bulundunmu.esinin ailesinide sürekli yaninda elestirirsen onalar hakkinda olumsuz konusmalar yaparsanda uzaklasa biliyorlarmis.aile ve cocuklar hakkinda bi kitap okumustum orada yaziyordu.

Esinin bir derdi mi var acaba ? onunla konusmayi denedin mi ?

erkekler için cinsellikte güzellik yada çirkinlik diye bir olay yokmuş canım..

sexy olmak yada olmamak varmış..

yani sen kendine bakıpp ne kadar güzelim desende işte kocana sexy gelmeyebilrsin..

erkekleri iten şeyleri bir uzmandan duymuştum:

ve uzmanın önerilerini yazıyorum şimdi:

1. daima güzel kokacaksınız..gece yatarken dahi parfüm sıkıp öyle yataga gireceksiniz..

2. dişlerinizi ve ağzınızı her daim bakımlı tutacaksınız..

3. evde eşofman bi tişört değil güzel bir eşofman hoş bir tişörtle oturacaksınız..

4. hafifte olsa makyajınızı yüzünüzden eksik etmeyeceksiniz.

5. ona küçük kurlar yaparak misal dışarda kalabalık bir ortamda küçük msjlar vereceksiniz..akşamı sabırsızlıkla bekliyorum:) gibi

6. yatakta bekleyen değil beklenilen olacaksanız.. yani herşeyi erkeğe bırakmayın..isteyen siz olun.. ve bunu ona dokunuşlarınızla göstereceksiniz..

7. hiç beklemediği bir anda onu öpmeye başlayacaksınız..

aile konusuna gelince : pazar günleri plan yapın.. ctesi akşamından ona söyleyin..

aşkım yarın birlikte atıyorum sahilde kahvaltı yapalımmı? hem deniz havası almış oluruz vs vs gibi biryerlere gitme planları yapın.. bakalım ne diyecek?

sizinle hafta sonu geçirmemesi sizi sevmediğini göstermez.. ama malesef eşlerimizin yakın olduğu insanlar kardeş yada arkadaş onlar bizden önce eşlerimize ulaşıp haftasonlarını birlikte geçirme planları yapabiliyorlar...Çok üzgünüm çoook

benim eşimde bir dönem arkadaşlarına alışmıştı..kısa taktiklerle planlar yapıp ona kendimi acındırıp hafta içi zaten brşey yapamaıyoruz.. hafta sonuda sen yoksun... bu pazarda şunu yapsak bunu yapsak gibi küçük oyunlarla eşimi tekrar haftasonları bağladım:jeyyar:

artık hafta sonu telefonunu bile kapatır.. kimse rahatsız etmesin diye:))delikafadulden

bir deneyin bakalım ...

Erkekler kadınlar gibi evliliğe hemen adapte olamıyorlar ne yazıkki.Ama cinsellik konusunda öyle olmaması lazım.Bence al karşına açıkça konuş.Belki sana söyleyemediği bir sıkıntısı vardır.O da olmazsa iş sana düşüyor.Bu konuda sen liderlik yap.Ondan bekleme sen onu baştan çıkart.Ailesine gitmeye kaltığında yap hemde bunu.

konus nie zorluyorsun kendini otur derdini eşinle paylas sana en ii yardımcı olacak kişi odur onun söylediklerine göre yorum yapalım.

evlilik olduktan sonra nisanlilik donemindeki heyecan azaliyor cunku kadin elinin altinda rutin bir yasam basliyor erkek icin esinizle konusacaksiniz en guzel yolu bu

6ayda toplasanız 10kere ilişki omluştur en üzldüğüm prezervatiflerini benim ordaki çekemceye koymuştu sayım dedim öyle bırkatım bi hafa sonra içime kurt düştü bidaha saydım fark edilcek derecede azalmıştı öyle kötü oldumki eşime söyledim nerde bunlar diye sabah canım sıkılyor balon yapıp şişiyordum diyor hiç inanamdım ama sanırım masturbasyon yparken kulnıodu.küstüm ona ve gönlümü almak için hiç bişey yapmadı çok koydu kızlar.

eşimi uzakalştırcak tek lafım olmadı gayet güleryüzlüyüm sadece cilveli değilim doğal bi yapım var.ve gerçekten dış görünüş olarak çok güzelim eşimse tam tersidir ben onu çok seviyorum kazanmak isityorum birlikteo kadar şey yaşamışken olamaz böyle

canım eşini takip et,onu yokla kendi kendini tatmin ediyor olabilir...büyük bir ihtimalde öyledir...

canım benim eşin seni bu konuda kandırıyor bence balonn için nie harcasın onları ayrıca mastürbasyon için prazervatif gerekmiyorki kimi hamile bırakcak. bence bu sözünden sonra baskası varmı yokmu ondanda emin olmaya bak derim. pek güvenilir gelmedi bana:kızgın:

Son düzenleme:
erkekler için cinsellikte güzellik yada çirkinlik diye bir olay yokmuş canım..

sexy olmak yada olmamak varmış..

yani sen kendine bakıpp ne kadar güzelim desende işte kocana sexy gelmeyebilrsin..

erkekleri iten şeyleri bir uzmandan duymuştum:

ve uzmanın önerilerini yazıyorum şimdi:

1. daima güzel kokacaksınız..gece yatarken dahi parfüm sıkıp öyle yataga gireceksiniz..

2. dişlerinizi ve ağzınızı her daim bakımlı tutacaksınız..

3. evde eşofman bi tişört değil güzel bir eşofman hoş bir tişörtle oturacaksınız..

4. hafifte olsa makyajınızı yüzünüzden eksik etmeyeceksiniz.

5. ona küçük kurlar yaparak misal dışarda kalabalık bir ortamda küçük msjlar vereceksiniz..akşamı sabırsızlıkla bekliyorum:) gibi

6. yatakta bekleyen değil beklenilen olacaksanız.. yani herşeyi erkeğe bırakmayın..isteyen siz olun.. ve bunu ona dokunuşlarınızla göstereceksiniz..

7. hiç beklemediği bir anda onu öpmeye başlayacaksınız..

aile konusuna gelince : pazar günleri plan yapın.. ctesi akşamından ona söyleyin..

aşkım yarın birlikte atıyorum sahilde kahvaltı yapalımmı? hem deniz havası almış oluruz vs vs gibi biryerlere gitme planları yapın.. bakalım ne diyecek?

sizinle hafta sonu geçirmemesi sizi sevmediğini göstermez.. ama malesef eşlerimizin yakın olduğu insanlar kardeş yada arkadaş onlar bizden önce eşlerimize ulaşıp haftasonlarını birlikte geçirme planları yapabiliyorlar...Çok üzgünüm çoook

benim eşimde bir dönem arkadaşlarına alışmıştı..kısa taktiklerle planlar yapıp ona kendimi acındırıp hafta içi zaten brşey yapamaıyoruz.. hafta sonuda sen yoksun... bu pazarda şunu yapsak bunu yapsak gibi küçük oyunlarla eşimi tekrar haftasonları bağladım:jeyyar:

artık hafta sonu telefonunu bile kapatır.. kimse rahatsız etmesin diye:))delikafadulden

bir deneyin bakalım ...

canım dediklerinin hepsini yapıyorum adımda atıyorum sürekli bakımlıyımda anlamıyorum ya bu erkekleri ?

X