düşük sonrası adet

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
merhaba arkadaslar bundan 2 ay önce burda sizlerle payalsmıstım hanmıle oldugumu ama malesef ocagın 17 sınde kaybettım bebegımı kalbı hıc atmadı 1 ayı gecti adet olmadım sizler nezaman adet olmustunuz bırde adet gormeden düsükten hemen sonra hamıle kalınırmı dr korun falan demedi

merhaba arkadaslar bundan 2 ay önce burda sizlerle payalsmıstım hanmıle oldugumu ama malesef ocagın 17 sınde kaybettım bebegımı kalbı hıc atmadı 1 ayı gecti adet olmadım sizler nezaman adet olmustunuz bırde adet gormeden düsükten hemen sonra hamıle kalınırmı dr korun falan demedi
canım çok geçmiş olsun.benimde başıma geldi aynı şeyler.ben kürtajdan 40 gün sonra adet olmuştum.hiç stres yapma kendine.kürtajda rahmi temizledikleri için geç olabiliyomuş adet.bence 3 ay geçsin.toparlansın rahmin hem senin içinde iyi olur.inan zaman herşeyin ilacı.bende kendimi çok kötü hissetmiştim ozamanlar.şuan iyiyim allaha şükür.bu herkesin başına geliyo.rabbim çaresiz dert vermesin yeterki.rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

arkadaşım bende 6 haftalıkken biyokimyasal gebelik yaşadım 35 gün oldu ve hala adet olmadım. inşallah tez zamanda olur normal düzenimize döneriz. tabi benimde gönlüm adet olmadan kendi
liğinde hamilelik oluşsun. inşallah öyle olur. ama genelde kürtajdan 30 veya 40 gün sonra adet olunur diyor doktorlar.:tomato:

merhaba arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun.bende yakın zamanda düşük yaşadım daha adet olmadım.dr.muayenede yumurtalıkların oluşmaya başlamış bile dedi.bence hemen hamile kalmayı düşünme çünkü rahim kendini toparlaması lazımmış ben kimseyi dinlemedim ve hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı.şimdi akıllandım ara vermeye karar verdim.beklemek en doğrusu insan tekrar tekrar düşük yaşayınca inan daha çok yıpranıyor.geç olsun ama sağlıklısı olsun hepimiz için.rabbim gönlüne göre versin canım.

bende normalde 28 günde 1 olurum adet
ama düşükten sonra 35 günü bulmuştu sanırım
birkaç ay beklemek yeterli
kürtajda ise en az 3 ay

gunaydın kızlar been halen adet olmadım hafif lekelenme oluyor ama adet deyıl neyapmam lazım dr gıtsemmi

gunaydın kızlar been halen adet olmadım hafif lekelenme oluyor ama adet deyıl neyapmam lazım dr gıtsemmi
40-45 gunden sonra adet olman gerekirdi lekelenmen varsa gelebilir bence biraz bekle...
tekrar hamile kalma olasılığın olabilir mi?

düşükten sonra adet gecikmesi vaya adet düzensizliği olması mümkün.bunun için doktorunuza danışın

kızlar benim de bu 40. gün halen adet olmadım sadece kaç gündür az az lekelenme oldu. bi de kramplar var sizinde mi böyle olmustu

canım ben de aynı şeyleri yaşadım 40 de dr gittim hap verdi ve adetim 45 günde geldi kafaya takma

Arkadaşlar hepinize merabalar bende son düşüğümle birlikte 3düşük yaptım ilk ikisinde adetlerim düzenli oldu ama son düşüğüm 7 haftalıktı 1 ay oldu düşeli ama ara ara kan geliyo normal adet gibi deil acaba bu normalmi bu konuda tecrübesi olan varasa cevaplarsa çok sevinirim

Arkadaşlar hepinize merabalar bende son düşüğümle birlikte 3düşük yaptım ilk ikisinde adetlerim düzenli oldu ama son düşüğüm 7 haftalıktı 1 ay oldu düşeli ama ara ara kan geliyo normal adet gibi deil acaba bu normalmi bu konuda tecrübesi olan varasa cevaplarsa çok sevinirim

canım dr a gıtmen daha saglıklı olur pekı dusuklerının sebebı arastırıldımı nıye 3 dusuk yaptın ayrıca gecmıs olsun

benimde düşük yapalı ilk kanamamdan beri 38.günüm
normalde 33 günde 1 oluyordum
bugün test yaptım tek çizgi çıktı

aynı sorun bendede var arkadaşlar çok sıkıldım valla 30 eylülde düşük yaptım 11 kasımda adet gördüm bir dahada görmedim.evelki gün test yaptım tek çizgi çıktı.adetlerim 35 günde bir oluyordu hemen hemen.böyle bir durumla karşılaşan varmı?

benim bir arkadaşım da düşük sonrası kürtaj oldu ama 2 ay adet göremedi doktora tekrar gittiğinde rahim içinde yapışıklık oluştuğu söylenmiş kürtajdan sonra olabiliyormuş bu durum
spiral taktılar açıldı şimdi doğurdu sağlıklı şekilde

canım ben kürtaj olmadım düşük yaptım 40 gün sonra normal adetimi gördüm ikinci adetimi beklemedeyim.dua edin nolur gelsin biran önce kafayı yicem stresten.

arkadaşlar 3 mayısta düşük yaptım o zamandan beri adetim bitmedi.kahverengi lekeler geliyor sürekli.moralim çok bozuk.tekrar bebek istiyorum ama böyle olursa yumurtlama tarihimi nasıl hesaplayacağım.yardımcı olursanız sevinirim.

canım ben kürtaj olmadım düşük yaptım 40 gün sonra normal adetimi gördüm ikinci adetimi beklemedeyim.dua edin nolur gelsin biran önce kafayı yicem stresten.

Düşük sonrası ikinci adetinizi uzun bi süre görmediğinizi yazmışsınız. Ancak daha sonraki gelişmeleri yazmamışsınız sanırım. Ben de ilk bebeğimi düşükle kaybettim kürtaj olmadan kendinden düştü. Düşük sonrası ilk adetimi 37. günde gördüm normalde 32 günde bir görürdüm. Şimdi ise 2. adetimi bekliyorum ve sizinkine benzer şekilde ilk kez çok uzun sürdü 53. gün olmasına rağmen bi belirti yok. Test yaptırdım ama negatif. Sizin nasıl sonuçlanmıştı bu durumunuz rica etsem anlatır mısınız?. Benim daha önce hiç yaşamadığım bi durum çünkü.

X