Yzme Juvederm dolgu yaptrdm :)Oh! Dnya varm

jayjay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
1.587
9
:bugun doktorum juvederm hyaluronic acid dolgusu yaptı yüzüme
merak edenlere burdan yazabilirim 1 saat önce koyduk

Son düzenleme:
jayjay geçmiş olsun dr.un adı nedir ve sana maliyeti ne oldu ? bu arada öncesi sonrası foto eklersen çok sevinirim eklemeyeceksende özelden atabilir misin ? tekrardan geçmiş olsun.bence sen zaten iyi bir sonucu hak ediyordun onca araştırmaya değdi yani.senin adına çok sevindim.

cok tesekkürler deniz...
ben bugun doktoru bulabılecegımı umut etmemıstım o yuzden malesef aceleyle konusmak ıcın
evden cıktıgımdan foto cekemedım
kesın haftaya kalır dıye dusunmustum
ancak doktor gıttıgımızde tamam yapalım dıyınce mecburen yaptırdım
cunku bulamıyorum kendısını bazen,cok yogun bırı

Cok gecmis olsun och iyi yaptin, ne mutlu sana.

Kime yaptirdin? Kaca yaptirdin?
Kac sene dayanacakmis?
Kasin kalktimi bu sayede?

Cok sordum degilmi, ama bende merak ettim resim koysan süper olur.

Ayrica okadar arastirdigina göre aradaki farklari veya buna neden karar verdigini kisaca aciklarmisin?

tskler

Cok gecmis olsun och iyi yaptin, ne mutlu sana.

Kac sene dayanacakmis?
Kasin kalktimi bu sayede?

Cok sordum degilmi, ama bende merak ettim resim koysan süper olur.

Ayrica okadar arastirdigina göre aradaki farklari veya buna neden karar verdigini kisaca aciklarmisin?

tskler

juvederm 1 yıl dayanıyormus,fakat en iyi kalın dokulu hyaluronic acidmiş
zaten en pahalısı buymus

Son düzenleme:
bir de mesela bir ameliyat olmussanız 3 ay gecmisse,yada ameliyat olduktan sonra
3 ay gecmeden dolgu yaptırmayın
cünkü vücut o enjekte edilen dolguyu ordan cekıp,kesi yerini tamir etmek icin kullanıyormus
erirmis dolgunuz.

Son düzenleme:
blog071108_rinna0.jpg
filler-face.jpg

Son düzenleme:
Cevaplarin icin tskler:

ama bu sorularimin cevabini vermemisin:KK43:

Bende merak ettim resim koysan süper olur,daha önceden bi resmin vardir birde yen resim cekilirsen,bizde farki görürüz.

Her sene yeniden mi yapacaksin???

gecmiş olsunn.bu yaptırdın doktor ankaradamı.adresı verırsen sevınırımm.bende göz kapağımı aldırcam.çok düşüyorr.iyi doktor arıyorum bende.şimdiden tşklerrr

Yüzüme juvederm dolgu yaptırdım :)ohh dünya varmış Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba kızlar JAYJAY ALINTI
biliyorsunuz 1 yıldır yüzüme dolgu yaptırmak için didiklemedik doktor bırakmamıstım
maddeleri de cok arastırmıstım
neyse bugun doktorum juvederm hyaluronic acid dolgusu yaptı yüzüme
merak edenlere burdan yazabilirim 1 saat önce koyduk
1 kutudan 2 enjektor cıkıyor, sanırım 1 er cc idi
Merhaba canım .Hayırlı olsun iyi yapmışsın , kişinin kendini iyi hissetmesi çok önemli .Benim sorum kutuda 2 enjektör var demişsin .İki enjektöre ayrı fiyatmı ödedin yoksa toplam bir fiyat mı verdin .Ayrıca ne kadar tuttu .Bir arkadaş Teosyal yaptıracaktı o da hyaloronik asit türevi ve kutuda 2 enjektör var .Tabii doktor bu durumu ,yani kaç enjektör olduğunu ,bildiğini bilmiyordu .Çoğu kişi zaten kutuda kaç enjektör olduğunu hatta yaptırdığı maddenin cinsini ve markasını bilmez.Bu tamamen doktor etiğine kalmış bir durum .Kısaca doktor kutudaki her enjektör için 280 euro istedi .Toplamda 560 euro.Arkadaş yaptırmamış elbette .Çünkü bir yıl kaldığı söylensede çok kısa sürede bu maddeler eriyor.Bu nedenle ilacın kutusuna mı ,yoksa her enjektöre ayrı bir ücret mi ödediğini yazarsan arkadaşlar aydınlanmış olur .Sevgiler..

merhabaaa, jayjay durumun nedir? benim yağ enjeksiyonu ödemim oldukça geç olmakla birlikte indi + bir o kadar hızlı olarak da emildi, yüzüme o yaşlı zayıf ifade geri geldi :KK43:((( ikinciyi yaptırmak için bir kaç ay geçmesini bekliyorum

senin durumun nasıl, şişlik ve kalıcılık hakkında bilgi veriri misin?

jayjay bi ses ver Allah aşkına nasılsın? memnun kaldın mı bu uygulamadan çok merak ediyorum lütfen cevap ver

jay jay dr unun ismi nedir? Ender Saraçla birlikte çalışan Dr. Alper Mamak hakkında bilgisi olan var mı? O da restylane kullanıyor. Doğal görünmesi benim için çok önemli ve en önemli tedirginliğim bu arkadaşlar bir de çevremde bu işleri yaptıran yok güvenilri bir dr nasıl burlurum??? Lütfen yardııımmmm!!!!

X