Gelinlik Modelleri kızlar Ankara ! da önereceginiz gelinlikçi veya moda evi varmı ?

simgeart

bebeğim sıkı tutun annene
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
469
1
:Saruboceq:kızlar yardımınızla modelı belırledım kafamda ama bıldıgım ısıne guvenecegım bı modelıst yok Ankara da varmı güzel iş çıkaran ve eli çabuk olan işini titiz yapan bana yardımcı olurmusunuz ?

:Saruboceq:kızlar yardımınızla modelı belırledım kafamda ama bıldıgım ısıne guvenecegım bı modelıst yok Ankara da varmı güzel iş çıkaran ve eli çabuk olan işini titiz yapan bana yardımcı olurmusunuz ?

valla canım ben de aynı senın gıbı arayış içerısındeyım.bı arkadasım kızılay da ızmır caddesınde semsınur adlı bı moda evıne dıktırdı.kadın gusel iş çıkardı.arkadasmın 2 iş arkadası da oraya dıktırmıs.ben de galıba oraya dıktırcem.deneyımlı bırıymıs bayağı.gıdıp gormedım ama kızılaydakıleri bayağı bi dolaştım ben.o yuzden orayı dusunuyorum ben de.

]valla canım ben de aynı senın gıbı arayış içerısındeyım.bı arkadasım kızılay da ızmır caddesınde :lepi:adlı bı moda evıne dıktırdı.kadın gusel iş çıkardı.arkadasmın 2 iş arkadası da oraya dıktırmıs.ben de galıba oraya dıktırcem.deneyımlı bırıymıs bayağı.gıdıp gormedım ama kızılaydakıleri bayağı bi dolaştım ben.o yuzden orayı dusunuyorum ben de.[/QUOTE]

evet bende biliyorum izmir caddessindeki oyerı ama nası ıs cıkardıklarını bilmiyordum rsk ederım cnm oraya bı uğrayım

canım bende çok gezdim
demet ulus
çankaya kızılay derken
kızılay da izmir caddesinde
hande gelinliğe diktirdim
ben çok memnun kaldım
gezdiğim yerlere göre kumaşları modelleri dikişleri herşeyi çok güzel
tavsiye ederim :lepi:
inşallah herşey gönlünce olur tatlım hayırlı olsun

canım bende çok gezdim
demet ulus
çankaya kızılay derken
kızılay da izmir caddesinde
hande gelinliğe diktirdim
ben çok memnun kaldım
gezdiğim yerlere göre kumaşları modelleri dikişleri herşeyi çok güzel
tavsiye ederim :lepi:
inşallah herşey gönlünce olur tatlım hayırlı olsun

tsk ederım cnm ızmır caddesıne gıdıcem onada bakarım saol tavsıyen ıcınz

izmir caddesinin neresinde yaaaa ben bulmadım dediğiniz yerleri
birde kaça dikiyorlar ?

canım ızmır caddesınde bı yer oneremıycem sana ama ben bı yer buldum kadın modelıst ve cok guzel modeller calısmıs senı cok ıyı anlıo ben oraya yaptırcam fıatlarıda mevsım dolayısıyla ıyı ıstersen solerım yeını fln

ben 1 aya diktirdim gelinliğimi zaten sadece 1 ay süremiz vardı.ben çok memnun kaldım.gelinlikleri orada çalışan bayan çiziyodu ve para değil memnuniyet önemlidir fikriyle çalışıyodu.asla yakana yapışmıyo satmak için.benim müşterilerim özeldir ve sadece 1 gün gelinlik giyilir önemlidir zihniyeti vardı.döner merdivenler denilen yerdeydi gelinlikçim ve herkes çok beğendi adresini aldı.zaten çalıştıkları yer şu asi dizisine asinin gelinliğini diken yermiş sanırım.kızın adı fundaydı ama gelinlikçinin adını hatırlayamadım.1.kat.çok ucuz değil fakat pahalı değildi.1 milyara aldık biz.ekim 2008 de.

bende izmir caddesinde ayakkabı dünyasına giderken izmir ap...
var oranın 1.katı selçuk gürsoy moda evi...kesinlikle 1 numara ve çok uygun(sağolsun kırmadı beni)
oluru olmazı baştan söyler sana ben çok farklı bir modelle gitmiştim bunu ankarada kimse dikemez dedi
kumaş yokmuş çünkü...
ama istediğimden çok daha güzel bişi çıktı ortaya..
eğer gidip bakarsan benim ismimi ver canım ismimide özelden yaz söylerim sana...

benim ağustosta düğünüm. gelinliği kaç günde dikiyorlar acaba? şu an ağrıdayım öğretmen olduğum için anca temmuzda gideceğim ankaraya .1 ay gibi bir sürem olacak. yetişir mi acaba?

benim ağustosta düğünüm. gelinliği kaç günde dikiyorlar acaba? şu an ağrıdayım öğretmen olduğum için anca temmuzda gideceğim ankaraya .1 ay gibi bir sürem olacak. yetişir mi acaba?

yetişir cnm sıkıştırırlar araya merak etme... benim bir arkadaşımda 1 ayda diktirdi tunalu da aynur modaevinde...
bende şimdi izmir cad. şemsinur modaevinde diktiriyorum:)))

Tunalıda Hüsniye Moda var çok süper biryer bak istersen
Ankara
ıran Caddesi Kuğulupark apt. no: 15/4
Kavaklıdere / ANKARA
Kuğulu Park karşısı

Canım bende sana kendi gelinlikçimi Yasemin moda evini tavsiye ediyorum Yaemin Kutlu kadın süper hemde stilist
Atatürk bulvarı bulvar iş merkezi kat:7 no71/31 Kızılay Ankara
hatta tel nosunuda vereyim 0312 434 53 52 ben çok memnun kaldım.

meraba ankarada önerebileceğim moda evi elifnaz modaevidir.onur işhanındadır
:lepi:kızılyda yeni bir yer ama çalışanları gayet iyidir fiyatlarıda uygundur

canım ben kızılarda bulvar üzerinde First elegant gelinlikçisine diktirdim,canım ben çok memnun kaldım,karı koca çalıştırıyorlar.sahibi recep bey defile felanda yapıyor televizyonlara çıkıyor,web siteside var bak istersen gelinliğimi ekleyebilirim

Slm kızlar bende gelinliğimi Akay Moda Evi diye bır yerde diktiriyorum Nadire hanım Nişanlımın tanıdıgı oldugu ıcın gıtıık bakalım 1.350 ye dıkecek begendıgım gelınlıgı burası hakkında bılgısı olan varmı kızılayda

Tunalıda Hüsniye Moda var çok süper biryer bak istersen
Ankara
ıran Caddesi Kuğulupark apt. no: 15/4
Kavaklıdere / ANKARA
Kuğulu Park karşısı

internetten bakarken bulmuştım burayı, çok hoşuma gitti..
acaba fiyatları hakkında bilginiz var mı?
ortalama bi gelinlik ne kadara mal olur bu bahsettğiniz modaevlerinde..istediğim modeli 1500 civarı bütçe ile diktirebilir myim acaba?

X