Evde yapılacak diyete yardımcı hareketler!

E

EU1

Ziyaretçi
ii günlerrr..ben yeni üyeyim önce herkese merhabalar .ama uzun zamandır takip eden bri olarak bende bi blgimi paylaşmak istedim.sadece diyetle olmadını özleikle benim gibi basen bölegesinde sorunu olanlar için bi tanıdımıza doktor tavsiyesi vardı hareket olarak.şimdi anlatabildim kadar anlatmaya çalışıcamm..soğuk kış günlerinde yürüyüş yapamayan dışarı çıkmayı sevmiyenler için özelliklede..
elinizle kapıdan destek alıyorsunuz
bi bacagınızı öne arkaya salıcaksınız rahat bırakıp 15 kere
sonra aynı bacagınızı dizinizden büküp karnınızA DORU ÇEKEREK O çiziyorsunuz 15 kere
yine aynı bacakla ve dizinizden büküp bi karnınıza doğru bi dışarı doğru açıyorsunuz yere degmeden havada yine 15 kere
aynı bacagı yine makas hareketi yaparak 15 kere son veriosunuz diğer bacaga geçiosunuz
bunları sabah öğle akşam 15 kere yapıorsunuz ben hala denemedim.ama diyete başlıcam ve yapıcam
o kişi baya faydasını görmüştü umarım bizde görürüz...:)

ay inşallah canım ya bende deniycem bunu yürüyüş yapıyorum ama dediğin gibi kış zamanında çıkılamıyor

bencede dene ben dün yaptım yan taraflarım acayip acıo:KK43:sabretcez artıkkk

bi denerim bende..herşeyi her hareketi deniyorum zaten:))

Belinizi inceltmek ıstıyorsanız evde yababılcenız en kolay hareket hulohop (çember, halka ) çevirmekdir arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum. faydasını göreceğinizden eminim.

Diyet yapan arkdaslara tavsıyem yedıklerını yazsınlar listelesinler kesınlıkle faydası oluyorr =))

arkadaşlar merhaba, bu bacak hareketlerini mutlaka deniycem ama benim asıl sıkıntım karın bölgesinde eritemiyorum bi türlü. mekik yapıyorum. sırtüstü yatarken bacaklarımı ileri-geri hareket ettiriyorum v.b... ama sizin bildiğiniz etikili bişeyler varmıdır?
cevap yazarsanız sevinirim.
tşk.

arkadaşlar merhaba, bu bacak hareketlerini mutlaka deniycem ama benim asıl sıkıntım karın bölgesinde eritemiyorum bi türlü. mekik yapıyorum. sırtüstü yatarken bacaklarımı ileri-geri hareket ettiriyorum v.b... ama sizin bildiğiniz etikili bişeyler varmıdır?
cevap yazarsanız sevinirim.
tşk.

X