Vücutta sebepsiz morarmalar

jitta

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
1.390
3
35
konuyu nereye açacağımı bilemedim lütfen bilgisi olan varsa cevap versin annemin vücudunda özellikle bacaklarında kendiliğinden çarpma vb. olmadan büyük,yayılmış bir şekilde siyaha yakın morarmalar oluşuyor.iki üç kere daha olmuştu farkında olmadan çarpmışımdır diye önemsememişti.internette okuduğum şeyler hiç hoşuma gitmedi Allah korusun kanser belirtisi yazıyor.annem bu gün doktora gitti ancak tahlil sonuçları pazartesiye çıkacakmış.normalde güleryüzlü çok ilgili bir doktordu gittiği ama suratı düşmüş adamın annem bir yorum istemiş sizi korkutmak istemem demiş annem ısrar etmiş kafanızı karıştıramam sonuçları görmem lazım demiş morarmalar yan dokulara sıçramış görmüyormusunuz bunu nasıl çarpmayla karıştırır bu kadar gecikirsiniz demiş.anneminde sürekli gözleri doluyor korkuyorum lütfen bilgisi olan varsa bir şey söyler mi??

Geçmiş olsun canım.İnşallah koktuğunuz gibi çıkmaz.:Saruboceq:

umarım kötü bir şey olmaz.... ama bende o tarz şeyler duymuştum ağabeyimden. oda doktordur...
ama inşallah düşündüğünüz şey değildir...

canım bended oluyordu....bende doktora gıttım ....
tahlıllerde kan sayımım düşük cıktı ve kan kılcardamarları ..pompalama yapamıyorumus....
ılaclar kullandım tekrar tahlıl yapıldı ve kan sayımım normal cıktı ve gectı...
korkma işallah önemli bır sey degıldırde bırden gecer canım....

canım çok sağol başka bir seçenek olduğunu duymak bile güzel

birde bazı ağrı kesicilerde o morarmalara sebep oluyor. voltarenmi ne bir hap vardı. o hapta morarma yapabiliyormuş....

teşekkür ederim ilgilendiğiniz için o kullandığı bir ilaç değil ama bende okudum ilaçların yan etkisi olabilirmiş.inşallah...

tatlım bılmıyorum nedr sorun tamö olarak
aama bende de bır ara o sorun vardı,
bırı koluma parmagıyla dokunucak olsa mosmor ooluyordu nereye dokunsam surtunsem morarıyordum resmen dokunmayın bana sakın sakın dıyordum mosmor gezıyordum
ama vucudumdakı kaslar erimişti kılo kaybı yasamıstım ve cok kansızdım
sonra beslendıkce spor yaptıkca ıyı oldum . umarım boyle bır seydır sekerım kötu dusunme gecmıs olsun sımdıden.

aklıma ilk kandaki trombosit sayısında düşüş geldi. bunun o kadar çok sebebi olabilir ki şimdi siz kafanızı bu konularla bulandırmayın lütfen.

tetkik sonuçlarını beklerken annenle sana tavsiyem yalnız kalmayın. gezin tozun, ne bileyim tencere tencere yemek yapın, dikiş yapın nakış yapın, ne yaparsanız yapın gün boyunca boş durmayın ve kendinizi ve kafanızı çok olmayacak şekilde yorun. böylece rahat bir uyku uyuyabilirsiniz ve günler hızlı geçer.

şimdiden çok geçmiş olsun, umarım her şey yolunda gider.

konuyu nereye açacağımı bilemedim lütfen bilgisi olan varsa cevap versin annemin vücudunda özellikle bacaklarında kendiliğinden çarpma vb. olmadan büyük,yayılmış bir şekilde siyaha yakın morarmalar oluşuyor.iki üç kere daha olmuştu farkında olmadan çarpmışımdır diye önemsememişti.internette okuduğum şeyler hiç hoşuma gitmedi Allah korusun kanser belirtisi yazıyor.annem bu gün doktora gitti ancak tahlil sonuçları pazartesiye çıkacakmış.normalde güleryüzlü çok ilgili bir doktordu gittiği ama suratı düşmüş adamın annem bir yorum istemiş sizi korkutmak istemem demiş annem ısrar etmiş kafanızı karıştıramam sonuçları görmem lazım demiş morarmalar yan dokulara sıçramış görmüyormusunuz bunu nasıl çarpmayla karıştırır bu kadar gecikirsiniz demiş.anneminde sürekli gözleri doluyor korkuyorum lütfen bilgisi olan varsa bir şey söyler mi??

benimde bacaklarımda bazen morluklar olur ve bende çarptım heralde diye geçiştiriyorum ama hiç çarptığımı felan hatırlamıyorumda

offf bende korktum şimdiya zaten efamlı bir insanım

canım benim kayınvalidemde senelerdir olur
damarlarda sertleşme olduğu için kılcal damarlar patlıyormuş hemen deri altındaki
inşallah annendekide öyle bişey çıkacak
allahım kroktuğunuza uğratmasın

hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için.
balböceği aşırı bir kilosu yok balıketli yalnızca.
inşallah hayırlı haber alacağız...

yengem aşırı kilolu onunda bacagında öle morluk derecesinde lekeler varda hormonlardan galiba o yüzden sordum inşallah hayırlı sonuclar cıkar

Bende de oluyor.Bende onemsemiyorum ama ben kanser belirtisi oldugunu ilk defa duydum.Kuzenimde oluyordu kaniyla ilgili problem oldugu soylenmisti tedavi gordu.Insallah annende birsey cikmaz.Olumlu dusun olumlu seyler olsun.

canım zaten meselede o kan sayımı düşük olunca oluyor
bu bazen kansızlık olabiliyor elbet ama
löseminin de en belirgin özelliğidir
özelliklede kol ve bacak kaval kemiklerindekiler:KK43:(
yani ciddiye alınmalı

canım slmlar..ben de 24 yaşındayım şuan.. 2 sene kadar önce aynı şeklide benimde bacaklarımda morluklar oluşuyodu ve popo kısmında filan.. bende çarmayla oldum sandım ama ağrısızdı..neyse bacağımın biçok yerinde olunca çarpmadan olmadığı çıktı ortaya..annem doktora git dedi ben gitmemiştim..ama o dönem bi arkadaşımın d annesinde aynı sorun olmuştu..kadın dr a gitmiş.önemli bşy çıkmamıştı..dr o na bağ dokuları zedelenmiş vs.. tarzında bşy demniş o zaman. Allah korusun.hemen kötü düşünme

X