Çocuk Hastalıkları yalancı meme

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

EU3

Ziyaretçi
daha önceden açıldı mı böyle bir başlık bilmiyorum
aradım aradım bulamadım emzikle alakalı bi topik
doğru yere mi açıyorum başlığı bilmiyorum ama en uygunu burasıdır heralde fisfisfis
biliyorum birçok doktor hiç tavsiye etmiyor
alıştırmayın diyorlar
ama ben oğlumu emziğe alıştırmak zorundayım
kilosu olması gerekenden fazla ve günün 24 saati göğsümü versem hiç itirazsız emecek
o yüzden mecbur kaldık
emziği en uygun hangi saatler verebilirim
yani beslenmeden hemen sonra mı uyuturken mi
yoksa gün içerisinde herhangi bi saatte alıştırmak uygun mudur
tecrübeli anneler yardımcı olur musunuz
a.s.:nazar:

arkadaşim.ne kadar dogru oldugunu bilmiyorum ama bende emzik verdim kızıma.emdikten sonra emziyi veriyorum ve mışıl mışıl uyuyor.bazen dısarda işim oluyor,annem emzigi veriyor ve çok rahat bir şekilde beni bekliyor.her bebek ferklıdır.sen ayarlarsın ne zaman verirsin.sevgiler.

sağolasın mangalia
doğruluğu tartışılır tabii ama mecbur kaldıktan sonra doğru mu yanlış mı düşünmüyor insan
neyse sağlık olsun
ilgine çok teşekkür ederim

gün her saati alıştırana kadar ver o atsın sen ver sonunda alışacaktır .emzik vermenin saati zamanı olmaz bebeğin alıştıktan sonra uyuturken yada uyandıktan sonra hemen uykuya dalması için çok işe yarıyor. zaten bebeğin emzik istediğini sana bi şekilde belli eder.ağladıkça emziğini ver.benim kızımda emzik emmeyi red ediyordu bir gün hastahaneye kan aldırmaya gittik kan aldırırken çok canı yanmış olucakki o memeyi ağzına aldığı gibi emmeye başladı ve bir daha bırakmadı

Benim doğum doktorum önermişti emziği seninle oynayacağına emzikle oynasın diye ama oğlum hiç almadı aslında anneyi rahatlatan bir araç emzik yoksa 24 saat anneyi emiyor ben yaşadım halada çok bağımlı:))

cnm bnde aynı seyi yasadım bebeim sürekli beni emiodu ben emzik wermicem demiştim ama mecbur kaldım cnkü beni emzik yapmıstı:) ben cok yawas alıstırdım emziğe istemediği zmn asla zorlamadım gün aralarında dewamlı emzik wermeye calıstım 10 kereden 1 kere kabul etti öle öle alıstı. aman sakın sende cocuk emziğe alıssın die bal çikolata w.s sürüp werme bebek için zararlı o zmnla alısır hiç mrk etme cnm

X