bebek kıyafetlerini yıkanması

asyacenk

hep oğlum için varmışım
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
880
0
41
zaman azaldıkça hergün bir telaş iş var iş yapmasamda işplanı yapıyorum.hastane çantamı hazırladım oğluşumun çamaşırlarını yıkadım omo baby ve yumuş baby yumuşatıcı ileütüledim valize koydum ama hala ütü yaptığımoda mis bebek kokuyo psikolojik mi bilemedimeşime sordumonada kokuyo okadar miski sanki oğlum bi adım yanımda kucağımaalıp koklucam.almadıysanız aklınızda olsun:nazar:

zaman azaldıkça hergün bir telaş iş var iş yapmasamda işplanı yapıyorum.hastane çantamı hazırladım oğluşumun çamaşırlarını yıkadım omo baby ve yumuş baby yumuşatıcı ileütüledim valize koydum ama hala ütü yaptığımoda mis bebek kokuyo psikolojik mi bilemedimeşime sordumonada kokuyo okadar miski sanki oğlum bi adım yanımda kucağımaalıp koklucam.almadıysanız aklınızda olsun:nazar:

aynı şeylerle yıkadım bende gerçekten çok güzel.hihoyyyt

aynen canım bende deterjanı omo baby yumuşatıcıyı dalin aldım günlerce ev bebek varmış gibi koktu.bende tavsiye ediyorum..

Biz Hacışakir'in bebekler için ürettiği bir sabun tozu matik var. Onunla yıkayacağız. :)

evet şafak 57.msnimde şu yazıyo'hayalini kurunca bile burnuma kokusu gelen mis kokulu bebeğim seni hasretle bekliyoruz'
ilk hamilelik zamanlarımdan beri burnumda sürekli mis bir bebek kokusu var.allah elimize almak nasip etsin ve allah isteyen herkesi anne baba yapsın.
azkaldı şimdi biz yıkıyoruz bebişlerimiz gelsin onları pisletsin biz gene yıkarız:)

bende yalnızca toz sabunla yıkadım kızımın eşyalarını........yumuşatıcı kullanmadım giysilerin üzerinde kaldığı için....ilerki yıkamalarda kullanmamanızı tavsiye ederim.....astımı tetikleyen unsurlardan.....sağlıkla gelsin kuzular...

bende hacışakirin bebekler için olan garanüllü deterjanından aldım bide dalin yumuşatıcı

ben de hacışakir granül matikle yıkadım yumuşatıcı kullanmadım.. kullanmıcam da.... arkadaş tavsiyesi yine:) dikkat edin kıslar...gayet de yumuşacık oldular.... kokusu da fena değil....

Ben de kıyafetleri yarın yıkamayı düşünüyorum,geç bile kaldım aslında:eek: Daha önceden yıkayanlar fikir verebilir mi acaba:Renkleri tek tek ayırdınız mı ,yoksa karışık mı yıkadınız ?40 derecede yıkamayı düşünüyorum ama renkleri solar mı acaba birbirine?sırf beyaz olanları ayırayım diyorum ama sarılar kırmızılar pembeler yıkanır mı hep birarada?kafamçokkarıştı

Ben de kıyafetleri yarın yıkamayı düşünüyorum,geç bile kaldım aslında:eek: Daha önceden yıkayanlar fikir verebilir mi acaba:Renkleri tek tek ayırdınız mı ,yoksa karışık mı yıkadınız ?40 derecede yıkamayı düşünüyorum ama renkleri solar mı acaba birbirine?sırf beyaz olanları ayırayım diyorum ama sarılar kırmızılar pembeler yıkanır mı hep birarada?kafamçokkarıştı

ben beyaz ve renkliler olarak ikiye ayırdım 30 da yıkadım

renkli derken zaten pembesarı mavi yeşil hepsi renkli oluyor bir arada atçaksın hepsini

Bursasu tşk ederim,konu bebekler olunca insan sanki ilk kez çamaşır yıkayacak gibi oluyor ,kaydirigubbakcemile3 battaniyeleri de yıkamadan önce acaba birşey olur mu diye tedrigin olarak yıkadım ama şimdi mis gibi kokuyorlar-yarın da diğerlerini yıkayacağım.Ben Hacı şakir ve Yumoş baby aldım.

bişey değil cnm
bende peluşları atarken çekindim ama attım sonuçta hiçbişey olmadı
hacişekir deterjan dalin yumuşatıcı kullandım bende

bende yikadim utuledim. nevresimlerini kiyafetlerini battaniyesini neyi varsa :)
renkli beyaz diye ayirdim 30da yikadim. persil-sensitiv gel ile yikadim.. mis gibi koktular utuledim hepsini.. hayatimda utu yaparken hic bu kdr keyif almamistm annelik baska bisiymisss kaydirigubbakcemile3

canım ben ayırmadım renkleri kaışmadı çok sıcakta yıkamayınca sorun olmaz diye düşünüyorum bizim oğlumuz olacak mavilerde var yani ama sorun olmadı yerimseniben

ben sabun tozuyla yıkamayı düşünüyorum.yumuşatıcı giysinin üzerinde kalıyor.kızımdada 3 yıl öyle yaptım.yumuşak oluyorlar zaten.kokusuna gelince bebişler içine girince cennet gibi kokacaklar zaten.

Ben hepsini yıkadım beyazlar ve renkliler olarak ayırdım Hacı Şakir ve Yumoş Baby kullandım,asılıyken güzel kokuyorlardı,ama şimdi ütüleyip kaldırınca öyle diğer arkadaşların dediği gibi dolapları falan açınca günlerce kokacak gibi değil.Yumuşatıcıdan herhalde,ama çok keskin bir kokusu olmaması daha iyi galibahihoyyyt

bende hacı şakir sabun tozu aldım, yumuşatıcı kullanmayacam ilerki etaplarda belki. peki çorap, eldiven gibi küçük şeyleri nasıl attınız makinaya? küçücük olduğu için sıkışır makinanın içinde. uyku setini de yıkamak gerekirmi?ben sadece çarşaf ve yastık kılıfını yıkarım diye düşünmüştüm. birde battaniyeleri ve özellikle havlusu yumuşatıcı koymadan kaskatı olmazmı?

ya arkadaşlar bu hastane çıkışları varya kutuda onlarıda yıkıyormusunuz açıktakiler tamam da benim zamanım var ama konu açılmışken bilgileneyim dedim

X