Tencere Takımları

bende tefalin çelik tenceresinden alıcam sanırım tefal edition fantasy modelinden. nasıl bilmiyorum aslında ama tefal yani iyidir heralde kullanan varmı tefal çelik tencere?

Eklentiler

• $tefaltencere1.jpg
    $tefaltencere1.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 52
tefalin çelik tenceresini kullanan hiç yokmu yaamafoldumben arada kaldım yoksa hisarmı alsam yaa??

Emsan tavsıye ederım. Hem yılların markası Çok kalıtelı hem de sÜper farklı modellerı var. Ve fıyatı da uygun

Emsanın elma seti var çok değişik kapak tasarımı yapmışlar, kapak yanında durabiliyor buna park özelliği deniyormu, ayrıcada çıkadabiliyor?daha önce kullanan var mı arkadaşlar?

tefalin çelik tenceresini kullanan hiç yokmu yaamafoldumben arada kaldım yoksa hisarmı alsam yaa??

canım bende çok beğendim tefalinkini ama benim jumbolarım var ihtiyacım olmadığından alamadım ama aklımda kaldı a.s fiyatlarının arasında bi uçurum yoksa çnkü hisar marka hakkında hiçbir fikrim yok kesinlikle tefal almalısın bence..:lepi:

emsanın yeni tencereleride çok güzelmiş ya bunları nerden bulabilirz emsanın kendi mağazaları yokmu ben hiç göremiyorum internetten almak istemiyorumbilmiyorumkismile

Eklentiler

• $pr_01_1_max.jpg
    $pr_01_1_max.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 54
arkadaşlar bende çeyizime tencere almayı düşünüyorum ar yıldız iyi diyolar kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum he birde aker olabilir

en sonunda emsan olivin serisi aldım:eek: bide emsanın 3'lü küçük kuğu serisi var onuda aldım günlükzemuszemus

bende hisar marka aldım :) çeyize..

resimdeki tencereleri..

daha kullanmadım hatta teflonlarımı teslim bile almadım daha..

aranızda bu modelleri kullanan var mı?? memnun musunuz..

günlük kullanım içinde Tefalin tencerelerinden almayı düşünüyorum..teflon..

en sonunda emsan olivin serisi aldım:eek: bide emsanın 3'lü küçük kuğu serisi var onuda aldım günlükzemuszemus

Canım güle güle iyi günlerde kullan. Ben de birkaç yere sordum yok dediler. Sen nerde aldın? Bi de ne kadara aldın günlük kullancağın tencerelerini? Resmini de ekleyebilir misin?

Canım güle güle iyi günlerde kullan. Ben de birkaç yere sordum yok dediler. Sen nerde aldın? Bi de ne kadara aldın günlük kullancağın tencerelerini? Resmini de ekleyebilir misin?

teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan gerçekten çok yerde satılmıyor ben ışıl çeyiz'den aldım gültepeden. 2 tane şubesi var burda. bide çanakkalede şubesini biliyorum duydum daha nerelerde var bilmiyorum. günlük tencereleri değiştirdim aslında kuğu serisi almıştımda güzel duruyo die ama onun yerine 3'lü kuşhane serisi aldım böyle kapağında süzgeci var çok kullanışlı geldi.makarnayı fln direk süzüyosun birde tencerelerin içinde ölçü kabı gibi miktarı yazıyo günlük kullanışlı bişey yani. günlüklerin fiyatı 94 tl. 4'lü setin fiyatı 299 tl.yerimseniben

teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan gerçekten çok yerde satılmıyor ben ışıl çeyiz'den aldım gültepeden. 2 tane şubesi var burda. bide çanakkalede şubesini biliyorum duydum daha nerelerde var bilmiyorum. günlük tencereleri değiştirdim aslında kuğu serisi almıştımda güzel duruyo die ama onun yerine 3'lü kuşhane serisi aldım böyle kapağında süzgeci var çok kullanışlı geldi.makarnayı fln direk süzüyosun birde tencerelerin içinde ölçü kabı gibi miktarı yazıyo günlük kullanışlı bişey yani. günlüklerin fiyatı 94 tl. 4'lü setin fiyatı 299 tl.yerimseniben

resimlerde sonuncuyu değiştirdim işte bi önceki resimdekini aldım onun yerine. burda kırmızı ama ben lacivertini aldım.:nazar:

Eklentiler

• $pr_01_29_max.jpg
    $pr_01_29_max.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 79
  • $94777.jpg
    $94777.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 68
emsanın yeni tencereleride çok güzelmiş ya bunları nerden bulabilirz emsanın kendi mağazaları yokmu ben hiç göremiyorum internetten almak istemiyorumbilmiyorumkismile

bende emsanın bu eklediğin modelini çok beğeniyorum sitesini çok iyi geliştirmemişler.
istanbulda nerde satışı var bilmyiorum
sende istdasın sanırm anadolu yakasında nerdedir acep.

emsan internet sitesini tekrar düzenliyor sanırım. ondan tam şubeleri fln yazmıyor. ben çok aramıştım ama sadece gültepede ışıl çeyizde buldum levente yakın kanyon alışveriş merkezine 5-10 dakika uzaklıkta. eminönü tarafındada vardır belki ama ben bilmiyorum açıkçası. elma serisi var onları çok beğenmiştim internet sitesinden bakınca ama gerçekte bakınca olivin çok daha güzel geldi. biraz böle elma serisinde silikonları yapıştırma gibi böle ondan bunu aldım. yani internetten bilmiyorum tencerelerin büyüklüğünü fln görmeden almak mantıksız gibi

bnde internetten alşveriş yapmıyorum ve bende olivin serisini beğenmiştimaklinialirimsmile
levent tarafı çok uzak bana.
eminönünde varmıdr acaba?:sinifsinif:
sen olivinin 4lü tencere setini mi aldın
bide web sayfasında olivinin en küçük boy tencereleride vardı onlarda takım mı?
bn tek tek almak istiyorum açıkçası setten ziyade.

ben 4'lü set aldım cnm zaten 3 tanesi baya kullanışlı bi tanesi büyük baya. istersen tek tek alabilirsin tabi ama benim aldığım yerde set vardı sadece ben tek tek almadım ondan. en küçük boy tencereleri sahanları diyosun sanırım onlarda güzelmiş ben önceden korkmazın sahan takımını almıştım yoksa düşünürdüm yani çok güzeller çünkü. onlarda tek tek satılıo sanırım takım diil ama bilmiorum yani görmedim internetten gördüm sadece. bugün akşama doğru ışıl çeyizden ürünlerim gelicek belki şubeleri poşetin üzerinde yazar ona göre görürsem ben burdan yazarım nerelerde var diye adreslerini cnm.

ben 4'lü set aldım cnm zaten 3 tanesi baya kullanışlı bi tanesi büyük baya. istersen tek tek alabilirsin tabi ama benim aldığım yerde set vardı sadece ben tek tek almadım ondan. en küçük boy tencereleri sahanları diyosun sanırım onlarda güzelmiş ben önceden korkmazın sahan takımını almıştım yoksa düşünürdüm yani çok güzeller çünkü. onlarda tek tek satılıo sanırım takım diil ama bilmiorum yani görmedim internetten gördüm sadece. bugün akşama doğru ışıl çeyizden ürünlerim gelicek belki şubeleri poşetin üzerinde yazar ona göre görürsem ben burdan yazarım nerelerde var diye adreslerini cnm.

tamam canım . çok iyi olur eğer varsa adresler. olmadı sitedeki numarayı arayacağım.
senin tencereninn kulpları ne renk

sadece dediğim yerde varmış cnm şubesi başka yerde yok yani eminönünde fln. başka firmalarda satılıyodur kesin ama cnm ben bilmiyorum ne yazıkki yardımcı olamıcam.benim tencerenin kulpları fotoğraftaki gibi mor cnm.

X